bugün

Fenerbahçenin muhtemel alacağı maç. Euroleaguete gülmeyen yüzler 1.ligte güler umarım.başarılar efendim...
Fenerbahçemizin kazanmasını beklediğim maç.
Maç sonrası: beklentim doğrultusunda neticelendi.
euroleague te bok olup, ligde horoza kesilenlerin kaybetmesini umdugum mactir. galatasaray hakediyor sampiyonlugu.
çekişmeli geçen maçtır. ilk yarı 34-34 eşitlikle sona erdi.
ergin reyisin hedef maçıdır.

(#24016850)
hakemlerin ülkerspor'a çalıştığı maç.
Serının gerı kalanının bellı olacagı mac kım yenerse o sampıyonluga ulasır dıye dusunuyorum.
orospu çocuğu arroyo!! nidalarının yükseldiği maç.
Hakemlerin baya saçma kararlar verdiği maç.
bitmeyen maç.
Bo'nun inanılmaz bir top çaldığı maç.
hangi kanalda yayınlandığı merak konusudur.
5 saniye kala marko'nun ayağına çarpan topu gs'ye verdi hakemler. gözünün önünde oldu. ulan bu kadar da olmaz!
Kazandık be, bravo takımıma.
fenerbahçemizin seride durumu 2-0 yaptığı maçtır.
kedileri "evcilleştirdiğimiz" başka bir maç daha.
--spoiler--

lalalalaly lalalaylay laylalalay lalayalay lalalalayaaa koyduk mu!!

--spoiler--

(bkz: cimboma koymanın branşı olmaz)
teknik faul tanımlaması nedir, hangi şartlarda çalınır sorularıyla bizleri baş başa bırakan bir garip maç. aynı götlek hakem triosunu ve çirkef obradovic'i pazar günü abdi ipekçi'ye bekliyoruz. Gelin emek hırsızı pezevenkler kulağınıza bir şeyler fısıldayacağız.
bir sonraki mac ergin ataman ve basketbocularimizin aleyhimize verilen bir karar sonrasi hakemleri ortalarina alip "onumuze gelene bir tekme" oyununu oynamalarini istiyorum.

zira burada teknik faulu gerektirecek bir durum yok.
abdi ipekçi'deki gürültüye hazır olun kuşlar .
Fenerbahçe'nin geçirdiği maç. Nasıl koyduysa ağlaya ağlaya bir oldular. *
fenerbahçe ülker'in bu yılki şampiyonluğunun tescillendiği maçtır. Buradan seri kolay kolay dönmez.
serinin 2. maçı.

hakemlerin yaptığı köpeklikleri fenerliler görüp de hala 'yine hakemler diye ağlamaya başladılar' derlerse bu kendilerinin sorunu. biz kendimize bakalım. bizi mahveden erceg'in yaptığı ergenlikler ve basit top kayıpları oldu.

başından beri önde götürdüğümüz maçı son saniyelerde alma şansımız da varken bunu kullanamamamız ayrı bir rezillik. şu maçı alsak şampiyonuz diyebilirdim ama şu saatten sonra şansımız baya bir azaldı gibi.

ama yine de armada'mıza güvenimiz var elbet. son topa kadar hiçbir şey bitmiş değil.
fb ülker in bu kadar kötü oynadiği bir maçı çevirmesi mucize gibi birşeydi. abdi ipekçide olaysiz insan gibi bir kitle bekliyoruz .
Ülkerspor - LivHospitalGücü maçıdır.

Fenerbahçe Ülker'e, Galatasaray ise Liv Hospital'a sponsor olmuştur.