bugün

Sürekli söylediğim yakandir eğer bir saat içinde orda olmazsam kesinlikle ekilmissinizdir.
Her 5 dakikada bir tekrarlanan yalandır.
bu şekilde bir döngüye girilir ve yalanlar döngüsü 30-40 dakikada sonuçlanır.
bunun yoldayım az kaldı versiyonunu da unutmamak lazım.
En çok kullandığım yalandı. Artık bıraktım ki zaten inanmıyorlardı. O yüzden küsurlu rakam veriyorum. 7 dkya ordayım. Bilemedin 7 buçuk dk.
(bkz: birden trafik sıkıştı)
50 dk olması muhtemel yalandır.
the wolf: that's thirty minutes away . i'll be there in ten.

(bkz: pulp fiction)
(bkz: serbest çağrışım)
yalanı ve bekletmeyi adet edinmiş kişinin alışkanlık halinde ettiği sözdür.

test edildi, onaylandı, sinir olundu!
mecbur söylenen yalanlardan biridir. çünkü bekleyen insan seni fazlasıyla sıkıştırır. bu yalanla rahatlar.
(bkz: 3 dakikada gelmek)
arkadaş beni ve diğer arkadaşı alır ve evine gidip dota oynayacağız. arabaya binince bu trafikte araba kullanmayacağını söyleyip bir kafeye girilir. yarım saat sonra arkadaş ben bi gidip gelicem en geç yarım saate burdayım der. saat 20:30 felandır. saat 23:30 olur kafeden çıkarız yemek yemeye gideriz bu arada telefon ederiz ve 5 dakikaya geleceğini söyler. yemeği yeriz ararız gene 5 dakikaya geliceğini söyler, yemek yediğimiz yerin önünde bekleriz, gelmez ararız gene ve 5 dakikaya oradayım der. 15 dakika sonra gene ararız nerdesiniz yola çıktım der. gelir, güzel küfürler edilir ve arkadaşımız bir şişe captain morgan alarak bizi tav eder, unuturuz güllük gülistanlık saçma şakalarımıza devam ederiz.
5 dakikaya oradayım diye mesaj atıp, 2,5 saat bekleten versiyonları da vardır ki Allah düşmanımın başına vermesin öyle bir bela.
yalan olduğu her seferinde ispatlanan yalandır...

bu lafı duyduysanız bir 15 dakikayı göze alın!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar