bugün

sevipte sikmedik mi ?, sikipte sevmedik mi ?

şeklinde hem fikirleri, hemde şahısı çoğaltabilirsiniz.
bir ilişkide ilişkinin yürümesine neden olan 4 s kuralı vardır.
Saygı
sevgi
sadakat
sabır(bazen değişiyor Sex'de olabiliyor.)
müşterinin pahalı olana rağbet göstermeside bu duruma bir örnektir. ucuz esnaf iyi bir intiba bırakmaz bazılarında.
olay seks. seni çağırır sen oysaki sevdiğin için gidersen bu sefer olacak hadi sevgili olacagız çok pişmanım der. gidersin,inanırsın..sonra da olamaz. 4 s kuralı asla değişmeyecek can yakıcı bi kural. hayat piç ve yavşak. geçmiş ola.
sikişirseniz sevişirsiniz sonucunu çıkardığım kural. o seni sikiyor sen onu seviyorsun, sen onu sikiyorsun o seni seviyor, işte böyle bir şeyler.
hayal gücünün genişliğine bağlı olarak çoğaltılabilcek olan bir kuraldır. genel olarak işe yarar.
--spoiler--
sevdiğiniz kişinin konuk oyuncu hissi yaratması sizde devamlılık yaratır. ne zaman-nasıl gidecek düşüncesiyle meraklandığınızdan...
--spoiler--
(bkz: stockholm sendromu)
sosyal ilişkilerin yazısız anayasasının bir numaralı maddesi. teklediğini görmedim.
seni sike sike severim.
öncelikle ergenlerin sonra zihni ergen kalanların, insanları tanıyamamış hayatı da yanlış anlamış tiplerin ve "beyaz şahin arkasına yazılanlar"la kendini ve karşısındakini özetleyenlerin bir numaralı kuralıdır. bunu ciddi ciddi dile getiren birisi gördüğünüz an kaçarak uzaklaşın. keza beyin artık çürümeye başlamıştır. *
seversen sikilirsin sikersen sevilirsin oha. çok salaklık gördüm de gönlümde her zaman bir numara.
seveni sikerler sikeni severlerdir efenim meali.
4s kuralıyla ilgili söylenebilecek tek şey şudur: sad but true...
Herkesin, mutsuz olacağını bile bile, peşinden koştuğu bir insan vardır. onun acı getireceğini bilsen bile inatla üstüne gidersin.
sonuç olarak bu kuralla birlikte "deveye diken insana siken yaranır." atasözü her zaman gol olur.
seven sikilir siken sevilir değil seni seveni sen de sev..

dünya böyle güzelleşir.
(bkz: i phone 4s)
hayatın hiçbir evresinde unutulmaması gereken kuraldır.
beni babamdan, dayımdan, amcamdan soğutan kural.
seviyordum onları.
seveni sikerler, sikeni severler. *
(bkz: devlet bahçeli ve mhp ye uygulanan medya ambargosu) doğru bir örnek teşkil etmektedir maalesef.
'deveyi diken insanı siken' cümlesinden yola çıkarak bulunabilecek cevapların başlıcalarındandır.
"Seven sikilir siken sevilir. " kuralıdır. özellikle türk kızlarında yüzde yüz işe yarar. değer veriyor, ilgileniyor olmaktansa takmayın, her fırsatta eleştirin, küçük düşürün, vurduktan Sonra bir daha aramayın. göreceksiniz ki size sırılsıklam aşık olmuş.
bununla ilgili saçma sapan bir söz vardır: "güzele sana dünyaları versem benim olur musun demişler o da yok mu beni siken demiş."
4 s kuralını eşekler siksin. nedir bu çektiğimiz yiter yaa yiter.
(bkz: sabah sabah seda sayan)
seni seveni sende sev kuralidir. hatira defterlerine kucukken kocaman bir s ve yanina eni eveni ende ev yazardik.