bugün

En sevdiğim yaş geçti gitti ama hani derlerya kaç yaşında hissediyorsan o yaştasındır diye bence ben kaldım bu yaşta. Ruhum 28miş demekki.
12 sene geçtik o yolları pek fark etmiyor be ya * 7 de ergendik 77 de ergen kalacaz bu gidişle *
29 dan daha iyi. gözlemlerim doğrultusunda 29dan daha az arada kalmış yaştır.
Değişik bir yaşta olmaktır. 28... Çok be.
--spoiler--
tam sikilecek yaştasın
--spoiler--

şunu yazmak için girmiştim.
insanların, " ne zaman evleniyorsun zamanı gelmedi mi" bombardımanlarına maruz kalma yaşıdır. bak bak ne diyor. zamanı gelmedi mi diyor. yahu hayat insanların hayatı. zamanı belirleme haddini kim veriyor sana. şu hayatı ne kadar zorlaştırmak gerekirse o kadar zorlaştırmaya çalışan kim varsa hepsi bizim millette toplanmış ne yazık ki. coğrafya kaderdir evet.
24 sene önce yaşadığım olma şeysi. fişek gibiydim o zamanlar fişek. siz de genç misiniz amk?
Sevdiğiniz bir işiniz ve iyi giden bir iliskiniz ya da evliliğiniz varsa güzel yaşlar. Yoksa biraz kaygılı geçebiliyor. Evet.
göt kıllarının kadayıf olmaya başladığı yaştır. yazık..
Spoiler:bitik ve mutsuz anılmak alın yazısı sayılacak yaştır.
30 yaşına iki sene kalmasıdır.
27 yaşındayım hiç bir umudum yok geleceğime dair. bir sene sonra olacağım yaş gene umudum olmayacak muhtemelen. Hep umutsuzluğa devam. Türkiye'de bu kadar.
1 Mart'ta gireceğim yaştır. 27 kadar endişe vermiyor. En azından ünlü rock yıldızlarını düşünmek yok. Lan acaba demeden yapamıyordu insan çünkü. Bakalım 28 nasıl geçecek.
Kızlar için kabustur:

https://twitter.com/i/status/1568999067258339332
güzeldi yani o kadar.
22 ağustostan beri içinde bulunduğum durum.
22 ağustos 2022'den beri bulunduğum durum.
(bkz: 28 yaşındaydı ve tedirgindi)

Benim...
93 veya 94 doğumlu olmaktır.
yedi sene önceki yaşım.
içinde bulunduğum durum.
10 sene geçmiş üzerinden.
ismet benden küçükmüş yav. ben 40'larında vardır diyordum.
içinde bulunduğum durum.
8 sene sonra allah nasip ederse olacağım yaşta olmaktır.