bugün

zall veya moderasyondan herhangi bir isme 250 tl verip karşılığında istenilen kelleyi alma durumu. cebinize 1000 lira koyup ben şu şu yazarları uçurmak istiyorum diye zall'ın kapısını çalarsanız, emininm ki kabul edecektir.

bir yazarın sözlüğe sağladığı katkı maxim gorki bile olsa 250 tl yi geçmez. buna page rank, reklam optimizasyonlu tema seçimini falan da eklersek en fazla 300'e çıkar. kafadan biri gelip de o parayı öderse serverları meşgul etmenin hiç lüzumu kalmaz.

kim olursanız olun, ne yazarsanız yazın, 250 lira veren birisi sizi rahatça satın alır. kuyruğunuzu keser ve arkanıza baka baka gidersiniz. malesef kapitalist düzenin çarkları böyle işliyor.
uludağ sözlüğü bir charter airline a çevirme komplosunun ilk ayağı gibi görünmektedir.
görüyorum ve artırıyorum, 300 tl'ye bu başlığı açan yazarı uçurmak istiyorum diyerek katıldığım aktivite.
250 lirayla direk bana gel, ver parayı ben çekerim giderim hacı.. zall'a falan luzum yok.

tanım:ütopyadır
zall ın olaya tamamen duygusal yaklaşması sonuncunda gercekleşecek olay
(bkz: bayram kampanyası)
(bkz: liseliye indirim)
bizim değil, zall'ın değeri 250 tl'dir, eğer böyle ise...
mantıklı bir yaklaşım. hatta 500 tl vereni de geri alırsın zall'ın cebi bayram eder.
(bkz: 250 tl ye adam dövülür)
benide ucur dediğim teklif. mümkünse new york olsun.
Seni çılgın.
(bkz: zall airlines iyi yolculuklar diler)
(bkz: uçur beni bebeğim)
(bkz: açık arttırma ile yazar uçurmak)
(bkz: 250 ben veriyim sen kendini uçur)
uçurmak istediğin yazara 150 lira ver o kendini uçurur zaten. 100 lira da cep harçlığı kalır gider taksimde 3 5 bira içersin karıya kıza asılırsın.
(bkz: 500 tl vereyim siktir git)
gereksiz önerme. şahsen 250 tl yi bana verip rica etsen ben giderim. zall a falan gerek yok.
başlığı açan yazar 250 tl yi kapmış gitmiş zaten . *
(bkz: zall a yeni ekmek kapısı)
uludağ sözlük gold üyelik sahibi yazarların kullanabildiği ayrıcalık.
gereksizdir. bana bir inci hesabı verin ben direk giderim yani sıkıntı olmaz.
bağlığı açanın ederi olan 250 tl yi birileri ödemiş, öyle sanıyorum..