bugün

entry'ler (518)

uludağ sözlük

6 ay sonra girip entry okuyup durduğum site.

lahmacunu çatalla yiyen kız

lokantalarda bıçakla yemek yemeye kalkan kızdır.

Edit:ben olabilirim

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Ne alala bilmiyorum ama.

(bkz: (grup vitamin Al Aşkını Sok Gözüne))

halil ibrahim

tınıları kalbime değen türkü.

farah zeynep abdullah

ismi karizmatik olan sanatçı.

unutulmayan beşiktaş formaları

2003 sezonunda 1 nolu pancu formasıdır.

memişlerimi kabul etmeyen hafif ılık sözlük beyi

Kim Kime nasıl ne biçimde imada bulunuyor anladım sözlük gece geç de olmadı daha.

26000000

bir sayı.

polisleri şehit eden pkklıların gebertilmesi

(bkz: kaynak olarak ensonhaber com)

haberler com

Bazı Haberlerde AK haber * sitesine yönlendirme yapan site. Bundan Sonra kesin suretle girmeyeceğim sitedir. Tiksindiriyorsunuz artık.

en kolay yapılan yemek

Haşlanmış patates.

hüseyin gülerce

Ülkücü-Gülenci-Akpli olmuş yazar 4. Olacağı Seçenek önümüzdeki ortamlara bağlı.

birleşen gönüller

Cemaat filmi olduğunu bilmeden gittiğim savaş sahneleri piyasada çıtayı yükseltmekten çok kırmış olan film.Çekim kalitesi muhteşem senaryo muhteşem. Trende bir doğum sahnesi var gördüğüm en orjinal doğum sahnesi dramı orijinal film biraz uzun ama az 15. Dk kısa olsaymış iyi olacakmış.

Cemaat paraleli meridyeni boş ver mutlaka izle sinemada ilk yarıda bana hafif kızabilirsin ikinci yarıda teşekkür edeceksin.

25 ekim 2014 hakkari pkk saldırısında 3 şehit

Net yazıklar olsun diyorum.

15 eylül 2014 beşiktaş çaykur rizespor maçı

Stadda izlediğim maç. taraftar çok kızgın çok..

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

Bilinen biri:artist

ağrı dağı nın eteğini kaldırıp altına bakmak

Rüzgarı beklemekte fayda vardır.

14 eylul yeni kapı boya şenliği

Evet efendim Abd de yapılan ve insanı ulen bizim ülkemizde neden böyle şeyler olmuyor lan dediğim etkinliktir evet efem etkinlikte renk muhteşemdir insanı kendinden alır götürür. 14 eylül de istanbul da olacaktır Videosu burda http://m.youtube.com/watch?v=qC9DRa07f3s tam olarak bileti:
http://www.biletix.com/etkinlik/RC973/ISTANBUL/tr

Bana gelirsek o tarihte istanbul'da arkadaş yoksulu olduğum için katılamayacağım.Gelen varsa özelden dönebilir efem.

yazarların en sevdiği giyim mağazası

Beğendiğim kıyafetleri üreten her türlü firma bazen bir LCW (özellikle ay sonuna doğru) bir beymen(aybaşlarına mutakip) insan beğendikten sonra firmanın pek önemi yok zannımca.

atatürk ün köy kahvesinde verdiği ibretlik ders

Atatürk'ü siyasal ve askeri yönden ayırmamız gerektiğini düşündüren hikaye.Yalan mı gerçek mi hiç bir bilgim olmasada Atatürk bir savaş dahisi idi bu tartışılmaz bir gerçek siyaset kısmına gelirsek yaptığı inkılaplardan herkesin memnun olması beklenemez zaten sevgi subjektif insanlar bu konuda zorlanmaması kanaatindeyim.