bugün

bari iyi yazsaymış, ii ne ya.
saygısızlıktır, terbiyesizliktir, ben seni takmıyorum demektir.
Karşıdaki kazma yazmış yazmış mesajın sonunda sınavdaki 2.soruyu naptın der karşıdakine*
Elemanda ii yazarak cevaplamıştır.harcamayın adamı hemen
intihar sebebidir.
o 250 karakterlik mesajın 250 karakterini yedirmek gerekir.
250 karakter mektup yazan anguta mustaikdir. cok bile demis, ben olsam "i" der birakirdim.
trip'in kralıdır.
(bkz: ipnelik)
ok diye cevap vermekten yeğdir. en azından duygu belirtmiştir.
ağzına odunla vurulasıdır.
aldatan kız gerçeğidir. başka açıklaması yoktur, net.
O bir daha uzun mesajı nah görürdür.
ilgisizlik ve vurdum duymazlıktır. ayıp olmazsa; siklememezlik/ amsamamazlık. kişi sevgiliyse o iş çoktan bitmiştir. mesajlaşacak önemsediği rüyalarını hayallerini ve bedenini süsleyen başka vücutların artık hayatına duhul edildiğinin imaresidir. artık hayatında iki harflik yerin vardır. o da - ii- kadar anlamsız kifayetsiz. bütün yaşanmışlıklar aşklar sevgiler film şeridi olarak göz önünden geçirilmeli artık herşeyin bir sonu olduğu kabullenmelidir. aslında çok şey ifade eder * . yine de umutsuyluğa kapıjmamak gerekir.
türk kızlarının klasik cevaplarından biridir.
bi de bunun "ok " versiyonu vardir. insani dellendirmeye yeter. soyleyeceklerin icinde bi yerlerde gezinir de daha da disari cikmaz.sonra olamadik yerde nihahah..olsana ok, al sana ii dersin. gir yerin dibine olsun bitsin bu is.
ne diyeceğini bilemeyen insan cevabıdır. zaten hiç bilememiştir ki.
en asil küfürlerin sahibidir bu mesajı atan.
telefon rehberinden ismi silinmesi gerekendir, olmadı bir daha mesaj atılmaması gerekendir. belki de direk aranmalı ve konuşulmalıdır mesaj onun işi değildir.
küfür etmek için yerli bir sebeb hatta münkünse gidip ağızını burnunu kırmak gerekir. olay tamamen mesaj atılan kişinin orospuluğu.
bir ok değildir.
en ağır küfürden daha ağır bir davranıştır.
(bkz: baba replikleri)

gerçi o ii bile değildi, i'ydi.
aşırı net bir anlatım ile konunun özetlendiğini gösteren cevaptır.
madem oyle zahmet edıp yazmamalı bence. o ney lan oyle?
belki de hak etmiştir. öyle ya hiç cevap vermemek de var. en azından karşı taraf biraz adam yerine konmuştur. zaten devamı gelmez.*
o cevabı verenin ne kadar umursamaz vurdumduymaz bi insan olduğunu gösterir. ayrıca kendinizi değersiz hissetmenize sebep olur. en yakın zamanda gidip ağzını burnunu kırmak gerekir ki siniriniz biraz geçsin. *