bugün

entry'ler (18)

bilgisayar yazılımından çok iyi anlayanlar

varmı şöyle bi sorunım var https://www.facebook.com/...51&type=1&theater 3 yıllık arşivim gitti beyler nasıl geri getire bilirim hafıza katından

duygulanımsal yük getirmeyen güzel kız

genelde güzel olmayan ama hafif çekiciliği yada tatlılığı olan kız tipidir.

üniversiteyi kazan sonra rahatsın olum

en büyük yalanların başında gelir, inanılması durumunda çok büyük hayal kırıklığı yaratması yanında psikolojik sorunlarda doğura bilir.

yazarlıktan çaylaklığa düşmüş adamın ilk düşündüğü

zor bi durum insanı karamsarlık duygusu kaplıyor. tamamen bıraksammı diye düşünmüyor değil hani.

sözlük yazarları küçüklüklerini anlatıyor

genelde kız çocukları böyle olmaz ama sen biraz değişikmişsin be.

çocuğunu sadece yapmadıklarıyla değerlendiren aile

herzaman çocuklarını başka çocuklarla karşılaştırıp, çocuklarının yapamadıklarına odaklanırlar. mesela çocuk çok iyi top oynuyorsa onlar top oynamasını istemeyip doktor olmasını isteye bilirler.

yazarların içtikleri sigaranın markası

wıston box, tekel 2000 mavi

kürtçe öğrenerek kız tavlamak

kürkçe bilerek kız tavlanıyorsa tivorlu ismail' in yanında sexi mankenler görmemiz lazım degilmi? bence çok saçma bir düşünce.

250 karakterlik mesaja ii diye cevap vermek

küfür etmek için yerli bir sebeb hatta münkünse gidip ağızını burnunu kırmak gerekir. olay tamamen mesaj atılan kişinin orospuluğu.

atılan mesaja aramayla cevap vermek

çok saçma bir olay mesaj attıysa mesaj atılır, arıdıysa tekrar o kişi aranır. ama acil ulaşılması gereken konuysa baka tabiki de.

baykuş sesinin huzur verdiği gerçeği

benim bildiğim korku filmlerinde kahramanlar ormana girdiğinde gece vakti baykuş sesi gelir ve korkarlar sen çok yanlış anlamışsın bence.

haxball

bunun turnuvaları düzenleniyordu sanırsam, 6 kişilik takım kuruyorsun sonra eleme yöntemiyle birinciyi seçiyorlar ama internetinizin bayağı hızlı olması lazım, yoksa lag yüzünden oynanmaz.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

"peki telefonu satma şansımız varmı 1 milyar 150 ye aldık nokia 701 i oda olmadı takas yapsak bb torch ile" kuzenin attığı mesaj.

her çıktığı erkeğe seni seviyorum diyen kız

başka ne desin sonuçta çıkıyorlar sevmiyorum mu? desin ne demesini istersiniz sonuçta ortada ilişki var tabiki seviyorum diyecek, başlık açmak için başlık açmayalım.

yazarların 2013 yılından beklentileri

yıllardır süren şu yanlızlıktan kurtulmak, bi baltaya sap olmak, öğretmen olarak güzel bir liseye atanmak.

aykut kocaman ın istifa etmesi

tamda layığını buldu, gereksiz insan yapamıyorsan en başından bırakcaksın abicim.

insana yaşadığını hissettiren anlar

karnın aç, cebinde beş para olmadığında yolda yürürken bulunan bi yirmi tl.

kadınları aşağılamanın en etkili yöntemi

yediklerinin %10' u Afrika' ya bağışlasa Afrika'nın en zengin ülkeler sırasına girceğini söylemek, makyaj yapmak yerine suratının tamamını kapatan maske almasını söylemek.