bugün

neden böyle bir başlık açtığı merak konusu olan erkektir. övünmek için desek, yazılanlara bakılırsa dini inançları gereği bakir kalıyorlar. bununla övünmeleri halinde riyakarlık günahına giriyorlar demektir ki riya küçük şirktir. acıklı hallerinden pek bir sıkıntı duydukları için desek, yazdıklarına göre dertleri o da değil...

bu arada abazan kalmamanın yollarını ya kerhaneye gitmek ya da evlenmek olarak görmeleri de ilginç...

madem özel hayatları hakkında bunca yazmayı gerekli görüyorlar, olmuşken, çavuşu tokatlayıp tokatlamadıklarını da anlatsalar tam süper olacak... yoksa o da mı günah?
usta şimdi 23 e geldik dayandık alete sahip çıktık burası tamam on numara. evlenme fikri de tamamen kafamdan çıktı ne yapabilirim şimdi.
sevgilisi yoksa normal sevgilisi varsa tuhaf erkektir.
Eğer ilk cinsel deneyimini genelevde yaşamak istiyorsa bu düşünceden vazgeçmesi kendisi için iyi olandır. Zira ilişki yaşadığı fahişe kendisini seks'ten soğutabilir aman diyim.
3 sene sonra içinde bulunacağım durum.
En büyük örnek baran y yazarimizdir.

Sözlük bqna fakbadi bul imansiz.
Elizabeth ile siki bir iliskisi vardir.
Henüz evlenmemiş erkektir. Evlenmeden olmaz bildiğiniz üzre.
ayy yazıık açık oylayım da karşı cinsle bi iletişimi olsun erkeğidir.
evli değilse 40 yaşında dahi bakir olması lazımdır.

bizler toplum içinde garipler olarak ifade edilen kesim olsak dahi... bizler bir kızı oruspu yapmamış adımızı gavata çıkarmamış kimseleriz. bir kızın içine girip başkasınında bunu yapmasını düşünmek bile adam olan er olan kişiye dokunması gerekir.

sex bir ihtiyaç değildir. bir sanatsal bir zevktir. biz hayvan değiliz ki, bulduğumuz her dişiyi döllemek için meydanda gezelim.

neyse yaşım 22 değil ama en azından söyleyeyim didim.

Allah sabır versin kardeşim, bu dünyada daha önemli şeyler var iman gibi.
22 yaşına gelip bakire olan evlenmeden olmaz Türk kızıyla aynı ülkede yaşıyorlardır. Çok ta büyütmemek lazım.
31 çek ve onurun ile yaşamaya devam et.
22 yaşında bakir kız kadar doğal bir kişidir.
Bu zaman da taktire şayan bir şekilde islamın gerektirdiği gibi namusun ve haramın sadece kadına özgü olmadığının bilincinde olan erkektir.
Bazı çomarların fakir ve tipsizlikle alakalandırdığı durum. Öyle değildir o çoğu insanın bu kutsal olayı kedi köpek çiftleşmesi kadar zayıflatmasına dayanır. Midesi bulanmıştır açıkçası. Kendini evleneceği insan için koruyarak kimse bilmesede çoğu kişiden onurlu bir durumdadır. Yani olacaksa kutsal bişi olsun mantığındadır.
Soruya Şöyle cevap vereyim. Kendimi elimden geldiğince müslüman diye tanımlayan pek olmasa da bu uğurda yaşamaya çalışan, etik ve ahlak kurallarına göre hareket etmeye çalışan hiç değilse bile cinsel hususta kendime çeki düzen veren 25 yaşında nişanlı bir bakir erkek kardeşiniz olarak cevap veriyorum 22 yaşında bakirdim 25 yaşında da bakirim sıkıntı yok oluyor böyle şeyler.
22 yaş çok büyük bir yaş değildir. O yüzden gayet doğal bakir olması er kişinin.
25 yaş üzeri için sıkıntı olabilir ama 22 yaşında doğaldır ve yakın zamanda bunu aşabilecektir. Tabi kapasitesi varsa.
değildim.

fakat sonradan anladım, hayvanlar gibi "karı bul sik milli ol erkek ol" kafasının bir ürünü olmuşum. kafasını siktiğimin çocukları. günahım günahınızdır oçeler. belki bekleseydim 22 değil 25 yaşında evlenseydim 10 numara ilişkim olacaktı, şimdi noldu? erken karı siktik, aferin amk.

al bu da madalyan, toplum artık sana erkek diyecek. beynini siktiğimin.
kürt erkektir.
kendini evliliğe saklayan erkek.
1 sene sonra içlerine dahil olacağım grup.
Evli değilse 50 yaşında dahi bakir olması gerekendir.

Dahi zinanın yaşı yoktur.
Onun gibi olamayan insanlara kapak niyetinde bir adamadır. ama eminim o da bakir olduğundan şikayetçidir.
ahlak timsalleri türemiş yine burda amuğa goyum. silik, basiretsiz erkektir.