bugün

acilen evlenmelidir.
boşver daha iyi .

17 yaşımda , 20 yaşındaki çift dikiş bir liseli tarafından kirletildim hemde istemeden .

ben ister miydim , lisenin yollusu evine beni evine çagırsın ha ? ben ister miydim beni pis emellerine alet edip oynaşıp eglenecek masum bir bakir olmak ? ben ister miydim ilk gecemin lise eteğini bile üstünden çıkarmadan yattıgımız bir folloşla geçmesini ha ?

tüm erkekliğimi ona verdikten sonra ben... ben sordum ona neden , neden ? böyle olmak zorunda mıydı ? doşttaa nandeee ?

Ben... ben.. ben o günü ömrümü geçirecegim , sevdicegim hatunu bulduktan sonra onla yaşamalıydım bu kutsal anı.

çektim karşıma , bakir olabilirim ama bende bir erkegim dedim . tüm masumluğumu kaybettim o günden sonra .

derslerden kaçıp taksi duragında sigara tüttürmeyi arttırdım bu günden sonra . zaten orda tanışmıştık ya . lanet ettim o taksi duragına ama orayıda hep sevdim . derslerim kötüye gitmeye devam etti ardından bunların evde bira içip ot çekmeye başladık . o günden sonra o mini lise eteğini hiç çıkartırmadım buna. kendi kaşınmıştı benim erkeklegimi elinden almasının acısını 1 okul dönemi boyunca çıkardım bundan . sonrada bir dikiş tutamadım zaten .

ahh gençligim , masum cıvıl cıvıl gençligim böyle mi bitecekti ?
olum yapmayın şöyle şeyler sonra kendimi sizle kıyaslayıp halime şükür ediyorum daha var diye.
ulan deveci sende mi? oğlum evlenin lan bari. evlilik yok zina yok günah yok ne var lan it?
Yalniz degilsin kardesim. Yer ac bu gun beraber icelim. Cay tabi ki...
ne olmuş yani milli olmadıysak, hayallerimizi de satmadık ya.

edit: ben 11.bakir nesilden bedreddin, desteğiniz için teşekkürler.
Tanıdığım bir 28 yaşında ki erkekten iyi durumdadır.
Zina yapmadığı için ezik görülen erkektir.
insanı kahretmeyen tam tersi iradesinin gücünü belirleyen erkeğin durumudur.
(bkz: uçkuruna sahip olmak)
Erkek değildir. Homo olabilir. Evet.
sözlüğu anlayamadığımı bir kez daha gösteren başlık.

ya siz "namus bacak arasında değilse nerededir?" , "patlak kızla sevgili olan geniş erkek" , "bakire olmayan kız" gibi başlıklarda sevişen kadınlara atıp tutarken, sevişmemiş erkeğin nesi garip geliyor?

bakire isteyen siz, sevişen yine siz. kaba tabirle "bakire kız istiyorlarsa, erkek erkeğe birbirlerini becersinler" falan demek geliyor içimden ama homofobiksiniz zaten, o da ayrı gülünç olur :d

neyse efendim. zamanla anlarım herhalde ben de.
sorularınızı alayım?
yani beden benim tercih benim. fırsat mı bulamadım hayır çoğu fırsatı istemedim. çünkü bu özel bir şey ve antik çağlardaki gibi sadece üremek için sevişmiyoruz. bunun özel olmasını istedim ve kendimi evleneceğim kadına saklıyorum.
2 ay sonra aralarına gireceğim gruptur. Hatta 25-27 de de benzer kategoride olacağıma inanıyorum, sevgilim de oldu dini inançtır kendini evleneceğin insana saklama gibi şeylerim de yok ama olmayınca olmuyor, insan odun olmasın işte...
(bkz: bayrak direği)
tercih meselesidir.
Sabır timsali kişidir. Saygı duyulması gerekir. Mühendislik öğrencisi olması ihtimali ziyadesiyle yüksektir.
ahlak timsalleri türemiş yine burda amuğa goyum. silik, basiretsiz erkektir.
Onun gibi olamayan insanlara kapak niyetinde bir adamadır. ama eminim o da bakir olduğundan şikayetçidir.
Evli değilse 50 yaşında dahi bakir olması gerekendir.

Dahi zinanın yaşı yoktur.
1 sene sonra içlerine dahil olacağım grup.
kendini evliliğe saklayan erkek.
kürt erkektir.
değildim.

fakat sonradan anladım, hayvanlar gibi "karı bul sik milli ol erkek ol" kafasının bir ürünü olmuşum. kafasını siktiğimin çocukları. günahım günahınızdır oçeler. belki bekleseydim 22 değil 25 yaşında evlenseydim 10 numara ilişkim olacaktı, şimdi noldu? erken karı siktik, aferin amk.

al bu da madalyan, toplum artık sana erkek diyecek. beynini siktiğimin.
25 yaş üzeri için sıkıntı olabilir ama 22 yaşında doğaldır ve yakın zamanda bunu aşabilecektir. Tabi kapasitesi varsa.
22 yaş çok büyük bir yaş değildir. O yüzden gayet doğal bakir olması er kişinin.