bugün

11 ekim gecesi itibariyle ankara'da bariz şekilde duyulan seslerle aynı seslerdir. (bkz: 11 ekim 2013 ankara da duyulan enteresan ses)
21 aralığın bir belirtisi sanılan ses.
(bkz: 21 aralık 2012 nin alametleri)
israfil'in beklemekten canı sıkılıp, ıslık çalmaya başladığının işaretidir bu ses.

edititasyon: şaka yaptık lan. allah birdir, hz. muhammed onun kulu ve elçisidir.
(bkz: israfil)
başından beri taşak geçtiğim ama son yarım saattir ev halkıyla beraber net şekilde duyduğum, duyduğumuz sestir.

istanbul bahçelievler'de, siyavuşpaşa yahut şirinevler yakınlarında olan varsa bir balkona çıkıversinler bir zahmet,kaydetmeye çalışıyorum ama çok iyi bir kayıt olmadı çünkü telefonum bok gibi kayıt yapıyor.

ancak yine de emin değilim, bu saatte belediyenin v.s. yaptığı bir harfiyat çalışması varsa bilemem, şu anda yazarken bile söz konusu sesi duyuyorum.
gres yağı sürün geçer.* ha durmazsa da artık gres yağını telef etmeyin biz kullanırız.
olm dünya gıcırdıyor lan metal yorgunluğundan falandır*
dün gece itibari ile bursa'da da duyulan sestir lakin korkudan burnumun ucunu çıkaramadığım için videoya alamadığım hadisedir. *
ekşi sözlük yazarlarının birleşip götlerinden element uydurudukları haberdir. hala ısrarla tartışmanın anlamı yoktur.

ekşicilerde sapıttı iyice inci sözlük gibi onlarda kendi kendilerine ziyaretler yapar oldular.

(bkz: dağılın beyler)
Seslerin sırrı çözüldü.

http://www.bluebox.bbs.tr...ip-seslerin-sirri-cozuldu
(bkz: hala mı duyuluyo)*
http://haber.video.mynet....uyulan_garip_ses/1470803/

aklıma tom cruise un dünyalar savaşı filmi geldi.
sosyal medya yalanı. biri attı ortaya bir şey herkes ben de duydum demeye başladı ve olay bu hale geldi.
duş almama vesile olan ses.
insan gecenin bi yarısı okuyunca dinleyince ister istemez tırstıran ses. Mayalılar neye inanıyodu lan!

bu arada, (bkz: istanbul da duyulan uğultu sesi şehitlerle alakalı).
Psikolojik olarak belki, camdan kafamı uzattığımda derinden gelen gemi düdüğü gibi bir ses duydum. O değil de, sonrasında kopan gümbürtünün uçak olduğunu anlayana kadar altıma sıçıyordum. Bir de haarp bulutları var. Uyumasak mı?
korkulmayacak seslerdir. 3 büyük takımın taraftarı hayvan gibi bağırırsa gökyüzünden de ara ara yankı yapar. yapmayın allah aşkına. * * *
an itibariyle şişli'de duyulmuştur hem de pencere kapalı. tırstım.
ateistler bu sesi açıklayın lan diye bağırır olduğunuzu duyar gibiyim; öncelikle borusunu üfleyecek olan israfil o boruyu dün gece üfleseydi hepimiz ilk üfleyişte ölüp, ikinci üfleyişte dirilecek ve ahirete gidecektik. öyle bir şey olmadığı gördüğünüz gibi... yani olayı dine yormayınız hemen.

uzmanlara göre amerikanın geliştirdiği bir üst olabilirmiş bu ses deneme amaçlı bir şeyler mi yapıyorlarmış be şimdi link vereceğim oradan bakarsınız kıçımdan sallamıyorum..

http://askmen.mynet.com/y...-ses-neyin-habercisi.html

zahmet edip açmayanlar için kopyala yapıştır yapacağım, linkte bir çok teori var. yok efendim doğa olayı, yok efendim katmanlar çatlıyor gibi. açın bakın;

HAARP'IN etkisi mi?

Çok tartışılan bir diğer iddia ise ABD'nin gizli askeri projesi diye adlandırılan HAARP'ın testinin yapıldığı öne sürülmekte.

Bu harfler, ABD’nin en gizli askeri projelerinden biri olan “High Frequency Active Auroral Research Program” isminin baş harfleri... Adından görüldüğü gibi yüksek frekansla ilgili bir program...

Bu proje 6 yıldan beri, Alaska’da Gakona askeri üssü yakınlarında, ABD Hava ve Deniz Kuvvetleri’nce gerçekleştiriliyor. Resmi amacı, iyonosfer’de araştırma yapmak. Bu projenin gerçekleşmesinde üç Amerikan şirketi ARCO, Raytheon ve E-Sistemleri, önemli rol oynadı ve hâlâ oynuyor..

Amerikalı askeri yetkililere göre, HAARP şunları gerçekleştirecek:

1-Atmosferdeki termonükleer araçların elektromanyetik vuruşlarını değiştirmek,
2-Denizaltılarla haberleşmeyi kolaylaştırmak,
3-Radar sistemlerini son derece geliştirmek,
4-Çok büyük bir bölgede, ABD ordusu dışında tüm haberleşmeyi durdurmak,
5-EMass ve Cray bilgisayarları ile ortaklaşa, toprağın altını çok derinlere kadar incelemek,
6-Büyük alanlarda petrol, doğalgaz ve mineralleri tespit etmek,
7-Cruise füzeleri gibi her türlü saldırı silahı ve uçağı havada imha etmek.
su an kadikoy civarinda olan varsa, kafasini bi camdan cikarttiginda duyacagi sestir.
elektrik supurgesinin hava girisinin tikanmasiyla ayni sestir efenim, ve yanki yapmamaktadir.
gündüz bile duyduğum sestir.
basit bir araştırma yapınca en aklıma yatanı; http://www.caferiskendero.../makale/117-haberler.html
(bkz: enteresan ses olan iller)
aah ulan ah. duymak için zorlanmaması gereken ses.

fatma teyze sen neymmişsin ya, beni bile dertlendirdin amk. bu malum sesi duyacam diye çıktıydım balkona. o çocuk sana çok ayıp etmiş be teyze. sikeyim istanbul'da duyulan sesin enteresanını. lan bir yıldır 15 metre mesafede oturuyormuşuz, hiç işitmediydim feryadını. ah be teyze. o yanında sana gaz verende de fesatlık var hee, demedi deme.
pencereyle soundcheck yapmak gibi eylemlere neden olan ses...