bugün

2014 eurovision şarkı yarışmasının 1. sinin ülkesinde düzenlenecek olan yarışmadır, ülkemizde olmasını arzu ettiğimiz yarışma.

(bkz: başlık parsellemenin dayanılmaz hafifliği)
(bkz: ölürsem sözlükte dikili parselim olsun)
(bkz: ben giderim adım kalır)

yıllaaaar sonra gelen edit: o zamanlar bilemezdik tabi ülkemizin bu yarışmaya katılmayacağını, ama yıllar sonra bu başlığı açtığım için kendimle bir kez daha gurur duydum, 6 yıl önceki bekidoya sesleniyorum; helal sana be başlığı fena kapatmışın, adamsın. * 6 yıl sonraki bekido ya da sesleniyorum şimdi, bsg çocuğa bak. *

son editten sonra ki mecburi edit: amk o sakallının kazanacağı yarışmayı parsellemişşim, şansıma sokam. *
altı sene sonra düzenlenecek olan yarışmadır. uludağ sözlüğün sponsor olma ihtimali de vardır.
(bkz: başlık parsellemenin böylesi)
bu gidişle "2015 eurovision defilesi" olacak olan organizasyondur.
2014 yılındaki yarışmayı kazanan ülkenin ev sahipliği yapacağı yarışmadır. *
Türkiye'den yarışmaya katılacak kişinin kıyafeti tartışma konusu olacaktır. Burası açık, şurası fazla gösterişli muhabbetleri dönecektir. En sonunda bir mhp ilçe başkanı vb. bir kişi çıkacak ve "bu kişi, giydiği kıyafet türkiye'ye yakışmamaktadır" şeklinde absürd, komik, çağ dışı açıklamalar yapacaktır. Ermenistan ile birlikte yarışmayı en fazla ciddiye alarak farklı bir çok ülkenin komedi malzemesi haline gelmiş güzel yurdum, yine işin içerisine tamamen siyaseti katacaktır ve ermenistan'a verilen her oy için küfürler yağdıracaktır.
türkiye adina sadri yildizin katilabilecegi yarismadir. şovsa şov, daha ne olsun. *
türkiyeyi temsil eden, sözlüğümüz yazarlarından prens erkan a canı gönülden başarılar dilediğimiz yarışma.

(bkz: sen prenssin büyük düşün)

(bkz: öngörü parsellemek)
türkiye nin serdem çoşkun ile temsil edileceği yarışma.
2010 eurovision yarışması'ndaki almanya'nın taktiğini * deneyip küçük bir çocukla çıkmamızın muhtemel olduğu yarışma .
ermenistan kazanacaktır.
Türkiye içln yine blr rezillik ile sonuçlanacak yarışma.
ülkemizin katılmayacağı yarışmadır.
türkiye'nin katılacağı şarkı yarışmasıdır. http://cadde.milliyet.com...gelecek-sene-eurovision-a#_=_
Türkvision başlatmış olan Türkiyenin sudan sebeplerle dönmeyeceği yarışmadır. Bunca yıl aklınız nerdeydi sorusunu akıllara getirir.
Büyük ihtimalle Ermenistanda düzenlenecek şarki yarismasi.
Viyana'da yapılacaktır.
Sakallı ablamız traş olup sarki soyletecektir.
Bülent Ersoy ile gidip Viyanı alacağımız şarkı yarışmasıdır. *
-Türkiye başta olmak üzere çoğu ülke katılmayacaktır. -
isveç ve irlandanın onaylayip rest çektiği yarismadir. -Zaten Avusturya ya 12 puan vermislerdi-
conchita varsa, biz yokuz. 2014 ikincisi şarkı daha güzelken, anlamsız şekilde avusturya kazanmıştır. LGBTQ+ lobisi eurovizyon'da sükse yaptı.
avusturya'nın viyana veya salzburg şehrinde yapılacaktır. ayrıca türkiye her şeye rağmen katılmalıdır.
conchita abimiz sayesinde viyanada olacaktır.
Bence katilmamiza gerek yok o yarismaya verilelen parayi gitsinler fakire fukaraya dagitsinlar..
Eğer katılırsak Azerbaycanın bize yollayacağı 12 puanı hiçbir şeye değişmeyeceğim yarışmadır.
kenan williams katılaçagı kesinleşmiştir.