bugün

estonyalı hatunun estonyalıya değil de japona benzediği yarışma.
estonya'nın fos çıkacağını gösteren yarışma. yok ya biz en az 2. yiz. gönlümüz 1. likte gerçi ama.
türkiye eğer aysele 12 puan vermezse sabaha karşı azerbaycana iltica etmeme neden olacak yarışmadır.
estonya'nın flarmoni orkestrası ile katılıp böyle çalgılarla ilkokul şarkısı söylediği yarışmadır, ahanda keman da girdi devreye, obua nerde?
estonya'nin keman ile çıkarak , olayin "orayi burayi açarak " olmadığını gösterdiği yarışmadir.
oylama sisteminin değişmesinden sonra artık eurovision da türkiye olarak pek şansımız kalmamıştır. bizden kelimenin tam anlamıyla nefret eden ülkelerden onar puan alıyorduk negzel. hey gidi günler.
zeki müren'in öldüğünü bilmesem danimarka adına yarıştığını zannederdim. danimarka'yı da kafadan elediğimiz yarışma.
danimarka yarışırken sahnede boyzone grubunu mu gördüm, bana mı öyle geldi?
anam ! ne kadar da tuhaf bir yarışma oldu bu ! şu an gözlerim beni yanıltmıyorsa, danimarka' yı yılmaz morgül temsil ediyor. ulan yılmaz ! okan seninle dalga geçince toparlanamadın, kendini örövizyona verdin tabi...

- örövizyon' da herkes iki yüzlü ! iki yüzlü... ühühühüh....
danimarka nin liseli rock grubu tadindaki yarışmacisiyla dahil oldugu organizasyon.uzun saçlı elemanin gitarini ne zaman kırıp , izleyecilere fırlatacağını merakla bekliyoruz.
almanya adina gay bir sarkicinin yaristigi yarisma.
dita von teese gibi hayranlık uyandıran bi kadının işinin almanyanın şarkısında ne aradığını merak ettiğim yarışmadır.
almanyali elemanin pantul'una hasta olduğum yarışmadir. o ne lan öyle demek istiyorum. *
almanya birşeyler anlatmaya çalıştığı yarışma.*
almanya'nın şarkısı 5-6 saat sürecektir kanımca. şarkının adı bile 64 karakter anasını satayım.

edit: keşke hiç bitmeseymiş be.
almanya adına yarışan şarkıcının pantolonu daha önce görmedğim bir türdür. şarkı tamamen çakma, 70'lerin grease tarzı amerikan mzüklerinin yandan yemişi, sahnede bir de striptizci var ama daha bir numarasını göremedik, şarkı da bitti zaten.
(bkz: gecenin en seks şovu)
an itibariyle hadise'nin çıktığı, diğer yarışmacıların götüm götüm attığı yarışma. abartırım, affetmem.
an itibari ile hadise nin çıktığı yarışma.
almanya`nin modern dünyanin kadin fizigini yeniden tarif ettigi yarismadir. ince bel, genis kalca, uzun bacak. aha da hadise geliyor. seyirci coskulu ama puanlar nasil olacak bilinmez. yesilli adam gelsin artik.
türkiye'de neden back vokallerin sesi çıkmıyor, anlamış değilim.
yanlış görmediysem hadise'nin şarkısının ortasında aghahowa sahneye atlamıştır.
hadise`nin yüzündeki orgazm sekli yarismayi anlamsizlastirmistir.
Rodolfo Chikilicuatre nin geçen sene baila el chiki chiki adlı eserinin bu seneki eurovision da ilk üçte olmasının doğal olabileceği gerçeğini gözler önüne seren performansları izlediğimiz yarışma.

canım üstad..

--spoiler--
görsel
--spoiler--
hadise ye ömür boyu playback yapmasının daha iyi olacağını öğreten yarışma..
hadise'nin yarı finale göre daha iyi bir performans sergilediği yarışma.