bugün

Ulan dört olacaktı ya.

Mert adamdır.
Türkiye'nin en büyük rakibi Şenol Güneş.
isviçre sadece aracı, boşuna bilenmeyin.
amına koduklarım aldıkları primle manken sevgilileriyle daha erken tatile çıkmak için gelene geçene yenilmiyorlarsa adam değilim. paralarımızla güzel kızları sikmek eğlenmek varken neden maç yapıp tur atlasınlar ??
2. yarı çok acil sağnak yağmur başlamalı ve Hamit, Nihat, Arda üçlüsünü oyuna almalıyız.
Alın sizin çocuklar...
Bu ülkenin böyle ruhsuz çocukları olamaz.
Mert müldür hariç hepsi kazma. Uğurcan zaten başlı başına kova.
esnafa parasının neden önden verilmeyeceğinin kanıtı bu resmen ya. çocukluğumdaki milli takım nerede. bu gebeşler nerede.
Bizim futbolcularda teknik ve sürat zaten yok da bu adamlarda ruh da yok. Ruh varken en azından bir şeyler yapıyorduk. Benim anlamadığım grup birincisi olarak buraya nasıl geldik??? Zaten bu ülkede neden futbol oynanıyor onu da anlamış değilim.
ISvicre nin antrenman yaptgi mac.
subhanallah ilk defa görenler.

birazdan isviçre atıp 3-1 bitirir maçı beyler rahat olun.
irfan can helal koçuma. Euro 2020' de ilk golümüzü attı.
isviçre'nin 3. golü attığı maçtır.
ben demiştim yer bunlar diye (#44815937).
daha şimdi 3. golü yeriz yazacaktım attı adamlar.
görsel
görsel
Gelmeyin lan Türkiye’ye!
Sabah aksam futbol oynanan bi ulkede bu kadar kötü milli takım olamaz, hep 3buyutülmüşün sucu bence,hep antrenöre suc vermek bi yere kadar 3 buyuklere hep beleşten şampiyonluklar ver, özelikle son yillarda gese ve bjkye sonra takımlar futbolu geliştirmez tabi.
Demek ki orta sahada ağırlık koysak bile bizim defansta bir bokluk varmış. Geri geri kaçarak defans yapma anlayışı bitmeli artık. Forvet desen zaten yok bari bireysel inisiyatif alın.
haşırt the black board

cash on the table.
federasyonu... teknik direktörü... sistemi... eğitimi... ekonomisi.... siyaseti.... kokuşmuş artık türkiye'nin
Sinirden aglayacam ya yeter . Futboldan soğudum amk. sıfır taktik sıfıra yakın kondisyon yazık ...

Ş*nol istifa...
bizim çocuklar erken tatil fırsatını kaçırmadı.