bugün

beşiktaşımızın kazanmasını can-ı gönülden istediğim karşılaşmadır. matias emilio delgadoyu izleyebileceğimiz karşılaşmadır. bi de ricardinho yetişseydi tadından yenmeyecekti ama olsun.
(bkz: geç olsun güç olmasın)
saati 21:45 olarak degistirilmis karsilasmadir. besiktas in kazanacagi gun gibi ortadadir. **
beşiktaşın 1-0 önde götürdüğü maçtır.
6. dakikada gökhan zan'ın golüyle beşiktaşın denizlispor karşısında 1-0 önde olduğu maç.
denizli'deki 57 gençlik adındaki taraftar grubunun otobüsle seyirci götürdüğü maç. * *
ilk yarısı beşiktaş'ın 1-0 üstünlüğüyle biten maç. ancak şunu gördüm bu adam * çok iş yapacak. maça gelirsek; ilk yarı iki takımın oynadıkları futbola baktığımızda denizlispor'un puan çıkarması imkansız. beşiktaş en az bir gol daha bulur ve maçı kazanır.
formata aykırı olmadıktan sonra açılması gayet normal olan, okumak ve bu konuyla ilgili yazmak istemeyenin bakmadan geçmesi ama yazılanlara da saygısızlık etmemesi gerektiğini düşündüren başlık.
beşiktaş'ın 2-0 üstünlüğüyle biten maç
90. dakikada matias emilio delgado'nun attığı gol ile 2-0 beşiktaş üstünlüğü ile biten maç. ayrıca devre arası yazdıklarımı buraya yazacağıma keşke kupona yazsaydım dediğim maçtır. *
(#560785)
ibrahim akın'ın delgado'nun attığı golde golü kendisi atamadığı için üzülmesi ve gol sevincine katılmaması benim için ibrahim akın'ın bittiği olay olmuştur... sen beşiktaş'tan büyük mü görüyorsun kendini bre zındık? git artık trabzonspor'a mı gideceksin yoksa fenerbahçe'ye mi nereye gideceksen bir an önce git... bu saatten sonra 30 gol dahi atsan seni beşiktaşlı olarak görmüyorum... kendi kendini bitirdin... yazık...
beşiktaşın kazanmasına kesin gözüyle bakılmasından mıdır nedir çok zevksiz bir maçtı. maçın ikinci yarısına yetişebilmiş bir bünye olarak, 50. dakikadan sonra topla mı oynadılar, birbirlerini sakatlamaya mı çalıştılar belli değildi. gol pozisyonu bile göremeyince etrafla ilgilenmeye başlayıp da tekrar dev ekran lig tv hadisesine her döndüğümde yerde bir futbolcunun kıvrandığını gördüm.

maçın son dakikalarında direkten dönen topla birlikte masayı sandalyeyi üstündeki biralarla devirip sinire sinir kattıktan saniyenin yüzde biri kadar bir süre geçtikten sonra delgado'nun "fileleri havalandırma"sıyla hayvani bir goooool sesiyle irkildim.

maç nasıldı derseniz? coşkusuz bir BJK taraftarı (alışkın değiliz), akmasa da damlayan bir doksan dakika, sol ayak olmasına rağmen ısrarla sağ ayağıyla şut çeken bir futbolcu... ortalamanın altında

sonuç? 0-2 beşiktaş sen bizim her şeyimizsin
saat 23:00'te skor tabelasında 39 derece hava sıcaklığını ibaresine gözlemlerimle şahit olduğum maç olmuştur. tribünlerde izmir'de takımımızı destekleyen beşiktaşlı kardeşlerimiz açık tribünü tamamiyle doldururken, kale arkasındada diğer illerden gelen taraftarlarımızla sıcağa rağmen maç boyunca beşiktaşımızı desteklemeşizdir. futbol namına pek birşey olmasa da, gökhan zan, ibrahim toraman ve delgado maça damgasını vuran oyunculardı.

sıcaklardan etkilenildiği apaçık ortada olup, uyum sağlayan bir ricardinho ve cezası bitecek olan nobre ile bu takım bu sezon gerçekten iyi işler yapacaktır, herkes emin olsundur.