bugün

gslilerin oldukça tırstığı maçtır.
(#19470127) ilk maçta, entrymde belirttiğim fenerbahçe düşmanı yazar arkadaşlara bir kısmı döşenen borunun, ikinci partının döşeneceği maç. bu sene uefa fener'in kedicikler, zorunuza gitmesin.

"gerçekleri tarih yazar, tarihi de fener yazar."
büyük gün, büyük maç. benficam şikecilere göster gücünü, 1-0 olmasın ama bizim olsun.
0/2 çifte şans oranına 2.30 verilen maç.

tutar mı tutar, denemekten zarar gelmez, iyi oran. chelsea-basel maçına da 1/1 oynasak 1.70 oran var.

mis.
fenerbahçe sisteme karşı.
fenerbahçe nin gol yemeden turu geçeceği maç.
fenerbahçe'nin büyük olasılıkla finale kalacağı maç..
fenerbahçenin gol atması halinde turun kapısını kıracağı karşılaşma olacaktır.
uel yarı final müsabakası.

fenerin kazanmasını isterim ama ibre benfica'dan yana hacı. kadıköy'deki maçta da kazanırdı da acayip saçmaladılar nedense. şans da devreye girince fenerin elinden zor kurtuldular ama bu maçta geçen maçtaki pasifliği beklemek hayal olur.

edit. ne yazsak eksileniyor. bi bitmediniz amk.
uefa yarı final maçıdır.

aynı zamanda Doğum günüme denk gelen maç.

iyi bir galibiyet veyahut turu geçecek herhangi bir skor güzel bir hediye olabilir.
Finale bu kadar yakınken kaybedersek tam bir turk gibi davranmış oluruz.

insallah topu ayağında tutan, pozisyon arayan bir fenerbahce olur sahada. Aksi halde eleniriz. Topu onlara verir ve 10 kişiyle defans yapmaya, topu kalınca ileri çakmaya başlarsak hiç şansımız yok.

ilk 10 dk gol yemezsek ve sonrada topu ayağımızda tutmayı başarırsak biz bu turu geceriz.

Tek korkum cristian Selçuk Salih üçlüsünün nefesinin yetmemesi...

Allah yardımcımız olsun...
heyecandan uyutmayan maç.
cidden heyecandan uyutmamış maçtır.
beraberlik ile fenerbahçe'nin turu alacağı maç.
alt olacak maçtır. aykut kocaman fantezi yapmazsa fb finale kalabilir.
fenerbahçenin bir gol atmasıyla her şey değişecek maçtır. 2-0 bile olsa umutlar kesilmemelidir. ayrıca benficaya kadıköyde zaten biz oynatmadık amına koyayım ya, adamlar sanki lütfedip oynamadılar gibi davranıyorsunuz.
fenerbahçe'nin amsterdam biletini cebine koyup döneceği maç olacaktır. ilk olarak şuradan başalamalı. fenerbahçe maça 1-0 önde başlıcak. rakip gol atamadığı her dakika stres yapıp gerlecektir. taraftar baskısı vs. derken fener araya bir gol sıkıştırırsa maç daha eğlenceli olabilir.
13 saat kala bizi moda sokan maçtır.haydi fenerim sevinçten ağlat bizi.
yanılmıyorsam fenerbahçe'nin avrupa kupalarında mayıs ayında oynayacağı ilk maç olacaktır. fenerbahçe'nin turu geçmesini bekliyoruz. ilk maçtaki gibi bir oyun beklemiyoruz ama ne yapın edin alın turu!
haydi fenerbahçem.
benfica teknik direktörü jesus un basın toplantısında fenerbahçenin eksikleri ile ilgilenmiyoruz biz kendifutbolumuza bakarız diyerek anladıgımıza göre hala burnundan kıl aldırmadıgı maçtır. Akşama küsküyü yiyince aklı başına gelir.
ilk 20 dakikada sahaya iyi yerleşirse kazasız geçer Fenerbahçe.
fenerbahçenin kazanıp bizi daha da gururlandırmasını istediğimiz maç. ama benfica allah ne verdiyse oynayacak bu maçta o yüzden dikkatli olmamız gerek. ilk maçta isteyince nasıl oynadığını gördük takımımızın o yüzden Amsterdam biletimi yakma fenerbahçem *
heyecandan tüylerimi diken diken yapan maç. sabah kalktığımdan beri içim içime sığmıyor. ben böyleysem futbolcularımız nasıldır kim bilir. içimden bir ses kuvvetli bir şekilde maç 2-1 bitecek diyor. olsun bu skor her türlü bizi finale taşır. geçen hafta sabahtan akşama kadar marş dinlemiştim ve maçı almıştık, totem yaptım bu hafta da öyle yapacağım. hatta şuanda başladım dinlemeye.

işte oldu her şeyim oldu
1907 de Fenerim doğdu!
Her zaman oldu şampiyon oldu
FENERBAHÇEM her dalda şampiyon oldu

Sarı lacivert rengin, vazgeçilmez yeminim,
Sana sanım feda fenerbahçem,
Yağmur çamur demem her maçına gelirim,
Yollarına düşerim fenerbahçem!

Elaleme inat Yaşa Fenerbehçem!
çok pis maç olacak. iki gün önceki dortmund real maçında, allah'ım iyi ki iki takımın da taraftarı değilim, futboldan zevk alıyorum demiştim. yaşadıkları heyecanı düşünebiliyorum.

bu maç son düdük çalana kadar bitmeyecek maçtır. maçı erken bitirecek ve seyircinin de takımlarında gazını alacak tek skor, fenerbahçe'nin 1-0 öne geçmesi olacaktır. o zaman benfica'nın işi zor.

maç 0-0 giderken iki takım da kendini rahat hissetmeyecek. benfica 1-0 öne geçse de rahat olamayacak, 2-0 öne geçse de rahat olamayacak. dolayısıyla heyecan son dakikaya kadar uzar.

fener'in tur için ne yapıp edip gol atması lazım. sow'un yalnızları oynaması umutlarımızı azaltır. caner'in bu tip maçlarda şansı tutuyor, top onu seviyor.

soldan soldan fener. hadi bakiiim.
son duyumlara göre gaitan ın oynaması şüpheliymiş. salvio ya da dikkat edersek bizi zorlayacak başka bir oyuncu yok. feberbahce muhtemelen şu kadro ile çıkacak

----------------------------------volkan-----------------------------

gokhan gonul---------yobo dayı-------egemen--------ziegler

--------------------selçuk-------------baroni----------------------

kuyt--------------------------salih---------------------------caner

--------------------------------sow----------------------------------

burada salih-selçuk-baroni üçlüsünün orta saha performansı belirleyici olacak, bu saatten sonra da kimin oynadıgı degil sahaya çıkan futbolcuların artık ne var ne yoksa ortaya koymaları önemli.
hamle oyuncusu ise stoch olur tahminen 2. yarı 60 dan sonra caner in yerine girer.

tanım: heyecandan saatlerin geçmek bilmedigi maç. haydi fenerbahcem yaz şu tarihi !