bugün

kilo alamayan erkektir, benim.
yediğini olduğu gibi sıçan erkektir.
(bkz: ben)
Üflesen düşer. Sıskadır.
sopa gibi bir şeydir. o boyda bir erkeğin daha kilolu olması lazım. kemikleri sayılır.
70 kg yada 80kg olması lazım hastalığı olabilir. 16 ile 21 yaş arasında ise normaldir. yaş ilerledikçe kilo almaya başlar. yaşını belli etmeyen insan tipidir.
180 abartılmamalıdır bence :3.
Ülkemizde özellikle akdeniz bölgesinde sırık,ölü,fasulye sırığı,esmerse somali gibi lakaplar alması muhtemeldir.
Kilo alsındır.
kilolu olmak iyi değil. genetik yapısıdan dolayı ince yapılı olabilir. vücut dolgunlugu olmayan tiptir. ilerki yaşlarda kilo alsa bile yaşını belli etmez. 20 yaşındaki gibi kalır.

1 litre kola içip bir anda kilo alıyorsanız. kilonuzu korumaya alın. yediğinize içtiğinize dikkat edin. kilo alırsanız ömrünüz kısa olur.
Yakışıklı ise öpüLesi erkektir.
Biraz kilo alsındır. 70-75 olursa kıvamında erkektir.
rüzgarlı havada dikkat etmesi gerekir.
Öl geber yaşanır mı.
benimdir. yukardaki bi arkadasında dediği gibi, rüzgarlı havalar cok sıkıntı. la naptıysam alamadım kilo. max 65i gördüm. sonra hoop tekrra 60. nası alıyonuz abi siz bu kiloları.
1.84 boy. 69 kilo. Yediklerim nereye gidiyor anlamıyorum. Kilo vermek ne kadar zorsa bizler içinde alması o denli güç.
acliktan karin kaslari cikmistir ve bununla hava atar. kavgaya gir 1 yumruk at felegi sasar. tabii kizlar bunlara hasta. ulan bakin ciddi soyluyom harbiyeli adamdan cok havasi oluyo bunlarin.
Ideal kiloda erkektir.
kuvvetli bir rüzgarda sallanması muhtemel erkek tipidir.
hem o ne lann öyle 60 kg erkek mi olur. *
5 cm uzun olsam ayni ben. Kilom 60 civari ancak istedigim kilo 70 gömlekte pantolonda beden bulunmuyor tek sıkıntım o onun haricinde memnunum.
Cılızdır.
acilen kilo alması gereken erkektir.
bir zamanlar benimde aralarunda bulundugum gruptur simdilerde kilom 70 i zorluyor boyle daha iyi ama oyle de cok kotu degildim.
benle aynı ağırlıkta benden 10 cm daha kısa olan erkektir.