bugün

mersinin marmara serisinin son halkasıdır: ibb-bjk-gs-bursa.

marmaralı şeytanların gideceği deplasman.protest sanayici hepimize iskender ısmarlıycakmış.*
an itibariyle başlamış olan karşılaşma. sahadaki formalar çok güzel. mersin'e başarılar. *
bursaspor'un kazanamayacağı maç. oranı 1.05 mi ne öyle bir şeydi, kazanırsa bulun beni.

edit: ters totem tutar= kupon tutar= gelsin paracıklar.
ferhat kiraz'ın golüyle 1-0 öne geçtiğimiz maç.

oley oley bursaspor bursaspor...
ferhat kiraz ın bursaspora ozan ipek ten daha faydalı olacağı aşikar olduğunu gösteren maç. zira ilk yarı itibariyle döktürmektedir.
bursasporun devreyi 1-0 önde kapattığı karşılaşma.
berbat bir hakemin yönettiği maç. bu bülent yıldırım hakemlikten ekmek parası kazanıyor ya yuh olsun arkadaş.

golü dost ve kardeş mersin'e değil, bu hakem mahlukatına attık. bursasporumuz 1-0 hakem mahlukatı.

(bkz: yeter yıldırım demirören yeter)

not: kirve kusura bakma ama fark yiyeceksiniz averaj lazım. şimdiden teşekkürler.
ferhat kirazın ozan ipek ten gömlek gömlek üstün olduğu gerçeği , en son ozan ipek i gaziantep maçında izlemiştim , adam yürüyor görütüsünden başka bir cacığa yaramayan adam. iyi varsın ferhat.
taraftar gruplari arasindaki kavga nedeniyle cok zayif gittigimiz deplasman saldir idman yurdum ooooleeeeyyy.
(kirve gun gelir hesap doner bekle hele:)
bu sehic tam bi kova. imkansız topları çıkarıyor, ama basitleri yiyor. ferhat'ın attığı gole bakarsanız sehic'in eller içe dönük, refleks gecikmiş. ayrıca mustafa keçeli ihtiyarının da oyundan çıkması lazım. enduka desen hayattan bezmiş fakir afrika çocuğu. culio desen oyun zekası körelmiş. gerçi neden oyuncu saymaya başlıyorum ki? yönetim anasını sikti mersinin. nurullah da ciğerci apoyla bahattinden yemeğini yesin üstüne gökselden bi tantuni çeksin. o kadar taraftara ayıptır ya. bu takım mı şimdi dedirtiyor insana ama umut umuttur. yine de başarı bekliyoruz. haydi bakalım. zaten oyun açık oynanıyor. Belki bir şeyler cereyan eder.
la la la lay lay lay pablo martin batalla...2-0 olan maç.
gol n'diaye...
hakeme rağmen 2-0 oley oley oley şampiyon bursa!!!
bursasporumuzun 3-0 yaptığı maç.

gol fernando belluschi...
fernando belluschi arap atı gibi sonradan açılan oyuncu....saldııııııııııır.
bursasporumuzun bileğinin hakkı, güzel ve üstün bir oyunla ve hakeme rağmen farklı galip geldiği, yoluna devam ettiği maç.
2 penaltı kazandık ve hala "hakeme rağmen" yorumunu yapıyorsam varın gerisini siz düşünün. demirören'in adamı bülent yıldırım bursasporumuzu ilk yarı 40 dakika frenledi resmen, ince ince kıydı. ama her zaman ne diyorduk? "büyük takım olacaksan hakemi de yeneceksin." ve evet biz bugün hakemi de yendik...
tebrikler çocuklar.
şimdi gidin dinlenin, haftayı iyi çalışarak geçirin ve bir balondan ibaret olan antalya'yı da devirip zirveye tutunalım önümüzdeki hafta.

rakibimiz mersin'e gelirsek. çok kötüydüler, bursa'ya 1 puan için geldikleri maçın ilk dakikasında gözümüze çarptı, ama kadro kaliteleri sınırlı. yazık 1.5 milyonluk koca mersin şehrinin temsilcisi bu olmamalı. kasımpaşaların, ibb'lerin mücadele ettiği bir ligde mersinlerin, samsunların, adanaların olması lazım...

bursasporumuzun bugün sahada mücadele eden timsahlarına bakacak olursak;

scott carson: kariyerinin en kolay maçlarından birini oynadı. hiç iş düşmedi kendisine.

ibrahim öztürk ve serdar aziz: sıfır hata ile oynadılar. mersin idman yurdu'nun kaleyi bulan şutunun olmaması bu iki isim için yeterince referanstır.

mickael chretien basser: faslı panpam. yine görevini kusursuz yaptı. biraz daha ofans basser, sen daha iyilerini de yaptın hacı.

gökçek vederson: ferhat kirazla uyumu yakalamış gibi. ama biraz ofansta eksikti bugün, pek yırtmadı kendini. sikin sağolsun panpa.

fernando belluschi ve alfred n'diaye: bursa'da olan ama mersin'de olmayan iki şey. ikisi de müthişti.

ferhat kiraz: rüzgarın oğlu, aslan parçası...maşallah, her daim tabanı düz bassın. müthişti bugün.

tuncay şanlı: hala hazır değil, ama çok hırslı. takıma kendini sevdirmiş. yürekten oynuyor. helal tuncay.

murat yıldırım: bal yapmayan arı. bursaspor'un en kötü ismiydi bugün.

teteh bangura: oyunda kaldığı süre içinde gayet başarılıydı. daha fazla şans verilmeli teteh'e.

stanislav sestak: sestak panpa çok koştu, çok çalıştı, gol de ataydı iyiydi ama olsun...

pablo martin batalla: on numara beş yıldız. allah nazardan saklasın. fiyatı 20 milyon euro'dur. bursalıdır...
http://www.youtube.com/watch?v=EQKYxPcfrxQ,

oley oley bursaspor bursaspor oley
Bursaspor'un pozisyon vermeden kazandığı maçtır. Mersin idman Yurdu mu çok kötüydü Bursaspor mu çok iyiydi bilmem ama pozisyon dahi bulamadılar. (bkz: Ferhat Kiraz)'a değinirsek çok hızlı Ligin en hızlı 3 oyuncusu biridir kesinlikle fakat geliştirmesi gereken bazı noktaları var.
kırmızı şeytanları 3 kez taşladığımız maç..
stadyumdan izlediğim maç, biletime hemen şöyle bir not düştüm bu maçta iki penaltı oldu diye.
malum bir daha kolay kolay göremeyiz.
yeni stadyumda avrupa maçları oynayabilmek için üst sıralarda seyretmemiz gerekli. yeni stadyumda avrupa maçları farklı bir hava yaratır diye düşünüyorum. hayırlısı.
bursaspor un çok rahat kazandığı karşılaşma.
ayrıca tribünleri boş bırakan bursaspor taraftarlarına sitemi borç bilirim!