bugün

dakikada 10 yalan ortalamasına sahip mitingdir.
atatürk milliyetçiliğine ve kahraman ordumuza düşman gericilerin mitingidir!
"eeeeeeeeeey ulusalcılar! Ataturk bayrağı ile teroristbasi resmini nasıl yan yana getirdiniz?"
dün ankara'da yapılandan daha güçlü ve sağlam bir konuşma metni hazırlanmış.
taksimdeki haydutların yüzde 1 olan seçim umutlarını sıfıra düşürmüştür. seçimden umut yok dostum, yakıp yıkmaya devam mı.
görsel
pkk bayrakları ile bölücü başının posterleri vardı yha orada diyor ama onla pazarlık yapan, onunla görüşen benim hükümetim mi? buradan sağ duyulu akpli arkadaşlarıma soruyorum.
görsel durum bundan ibarettir.
(bkz: diren göt kılı)
#diren göt kılı
edit: özet budur göt kılı direnirse heryer başbakan olur bukadar.***
uzaydan gorulebilen ilk miting.
polisin sağduyusundan bahsediyor. Af buyur? Hangi sağ duyu? Buna inanan göt kılıdır.
(bkz: diren göt kılı)
Özellikle helikopter görüntüleri harika olan miting.
Rte: biz şunu yaptık, biz bunu yaptık.
Halk: heeeey!
Rte: bunlar hep cehape zihniyeti yüzündendir!
Halk: yuuuh!
Rte: gezi parkı eylemcileri teröristtir!
Halk: yuuuh!
Rte: çıkarken şapkaları bırakın, sikerim.
Halk: aaaaaa :(
tek gerçek erdoğan dediğim miting.
şu anda internet cafede karşımda yalan söylüyen adamdır.

gazeteciye özgürlük verdik dedi adam. snatçıya özgürlük verdik dedi. interneti özgürleştirdik dedi adam. ya allah size hakettiğinizi verecek ben biliyorum. bu yalanlarının hesabınıvereceksin allahın cezası vereceksin biliyorum.

adam şimdi ''polis biber gazını kullanır, yetkisi vardır. en ileri ülkelerde ölümüne kullanılır.'' dedi. heralde o ülkelerde biber gazının kimyasal silah olarak kullanıldığını bilmiyor. bi vatandaşın gözü yaralanmış, ayakta tedavi ediliyor dedi.

eğer sen o vatandaştan kastın buysa...; https://fbcdn-sphotos-h-a...103677108_851661297_n.jpg
soros gibi siyonistleri bir de bizdeki mankurtları rahatsız eden millet mitingi..
"çadırları yaylalara kurun" " 10 yıldır polis bu kadar saygılı oldu mu vatandaşa" gibi saçma sapan yorumlar yapılan mitingdir. Android miyiz biz?
(bkz: #20078701) diren mikrofon az kaldı....
binlerce göt kılının bir araya gelmesi ile ortaya göt siluetinin çıkması beklenen mitingtir.
"sosyal medyada provokasyon yapanları da arastiricaz."

Yandı gülüm keten helva...
yalan rekoru kırılabilecek mitingdir.
kemalistlerin ve cehapelilerin kıskançlıktan çatladığı, milyonların toplandığı miting.
eheh polise şiddet uygulayanları tek tek inceleyip araştıracaklarmış. mobese kayıtlarında hepsi varmış.

olm gidin daha işte, olayın özeti budur. şakirtler ağlaya ağlaya bi hal oldular.

dur bakalım gösteriler artınca jandarmadan sonra kimi salacaklar halkın üstüne...*
taksim'e teksim diyerek güldürmüştür. esad'a esed demekten alıştı herhalde.
hastanelerde kimse yokmus ya la, haydin herkes evine. padisahimiz fermanini verdi!!!