bugün

(bkz: beni yak kendini yak köfteci yusuf)
(bkz: oynarsa 2 oynamazsa en az 1)
Gaziantep' in 2-1 kazanacağını düşündüğüm maç.
internetten izleyemediğim karşılaşma. yardım et ey sözlük
alex de souza ve 1-0 olan mactir.

100'ler kulubune hosgeldin kaptan.
alex'in 100. golünü attığı maç.
(bkz: )
fenerbahçenin 2999. golünü attığı maç.
(bkz: http://www.bimacidaizlemeyinaq.com)
1-1 olmuştur.
80. dakikanın 1-1 geçtiği maç.
antep'in 2-1 öne geçtiği karşılaşma.

kanser devam ediyor yani. bir gelişme yok.
beşiktaş'ın tüm maçlarına fazlasıyla ilgi gösteren fenerbahçelilerin nedense pek de uzağından geçtiği maç...
(bkz: antep sarması)
baroni'nin şut çektiği maç.vardı zaten bir terslik.
2-1 gaziantep almıştır.
gaziantepspor'un fenerbahçeyi yenme serisinin üçe çıkardığı maçtır. bu maç sonucunda belli olmuştur ki fenerbahçe emre yokken puan kaybediyor. ben aykut'un yerinde olsam emre'nin yokluğunu hissettirmeyecek bir ortasaha oyuncusu alırdım devre arasında.
gaziantepspor'lu futbolcuların ortak danaya girdiği ve kurban bayramını erkenden kutladığı maç olmuştur.
kendi isteği ile galatasaray'dan ayrılıp, fenerbahçe'ye gittiğini söyleyen caner'in sezon sonu istem dışı siktir edileceği karşılaşma olmuştur. rahat ol caner rahat.
kaç haftadır aynı senaryo maalesef. iyi oyna, pozisyon verme -şutlar dışında- son 15 dakikada gol ye. aykut hoca 60 ta yapacaktın dia değişikliğini olmadı. o alex in atıp semih in yetişemediği pasların hepsini alırdı dia. şanssızlığımızda ayrı konu, bazı takımlar gibi götümüzden bal damlamıyor tabi.
(bkz: antep işi)
fenerbahçenin alt yapısından yetişmiş nadide yeteneklerden biri olan olcanın attığı golle kaybettiği maçtır. kapak olsun azize. guizaya versin paraları.
an itibari ile ailelerin bebeleri ile geldikleri bir lokantada antep i alkışlayan insanların üzerine yürüyüp küfreden ezik bir fenerliyi görmemizi sebep olmuş karşılaşma.
Demekki neymiş? yenilmemek için, maçı koparmak için 3 gol şartmış artık. Fenerbahçeli olmama rağmen hiç üzülmedim bu sonuca. Penaltımız mı verilmedi? Golümüz mü verilmedi? ilk yarıda önüne gelene şut çektirdi Fenerbahçe savunması. Bu şartlar altında başarı sağlanamaz. Hele ki sağda Kazım, Solda Caner varsa(!) Gaziantepspor'a tebrikler, gerçekten boş takım olmadığını bir kez daha kanıtladı. Aradaki puanda 8 oldu bu arada. Hadi bakalım yine son maça bırakın(!)
an itibariyle sözlükteki çubuklu tosuncukların entrylerini sildiği maç.

29. sırada olan entrym 24. sıraya düşmüştür. silin silin yiğitlerim muhahah