bugün

yahu koskoca bayram geçiyor biz maçı iş gününde yapıyoruz adaletini seveyim tff ...
galatasaraylı oyuncuların milli maç arasını iyi değerlendirip eskişehir maçında kazandıkları ivmeyi devam ettirmeleri gereken maç.
juan pablo pino, sabri sarıoğlu, elano blumer, lorik cana gibi isimlerin başka sakatlıklar olmazsa oynayacakları maçtır. pino, sabri iyileşecek, elano ve cana performanslarını yükseltecektir elbet. tabi bir de yeni transfer mevzusu var. gerçekleşirse yeniler ilk 11'de ve yahut ilk 18'de olabilir.
Galatasaray taraftarının takımına koşulsuz destek vermesi gereken bir maç. Tökezledikten sonra Eskişehir'de alınan galibiyet ile yüzler biraz olsun gülmeli. Bu maç sırasında taraftar takıma destek verirken, galatasaray yönetimine hatta özellikle Adnan Sezgin'e hafta içinde unutulmaz oyunculardan biri olan cevad prekazi'ye yapılan terbiyesizlik yüzünden sağlam büyük bir ayar vermesi gerekir, belki de yıllarca övünerek yaptığımız kareografi yeteneklerimizi bu maçta Adnan Bey için kullanabiliriz.

Ve sen sen Adnan Sezgin, anla artık şunu. Seni seven yok şu tribünde, kalplerde.

Yapılan terbiyesizlikle alakalı olarak; http://ligtv.com.tr/?r=1&hid=77598
muhtemelen galatasarayın çoğu sakatını kadroya gireceği, yeni transferlerinin de oynayacağı, bu sebeple galatasaray'ın kanırtma ihtimalinin bulunduğu bir maçtır. misimovic, insua gibi oyuncuları saha'da görecek olmamız çok heyecanlandırıcı. umarım misimovic bizi coşturur bu maçta.
yeni transferlerimizi izleyeceğimiz maç olacaktır. misimoviç ve insua ilk 11' de başlarsa arda' nın yokluğunu unuturuz gibi geliyor. sakatlığı geçen pino da oynayacak şimdiden heyecanlandım. ayrıca 13 eylül metin oktay' ın ölüm yıldönümü, atılan gollerden sonra metin oktay diye bağırırız. son olarak maç saatine diyecek laf bulamıyorum. lan 21:30' a maç mı konulur? 23:30' da staddan çıkacağız, eve varışım 1' i bulacak. tff akıllı olsun akıllı.
eski açık tribününde olacağım maçlardan biri.
muhtemelen üç puan alacağımız maç olacaktır. ama üzücü olan arda'nın olmaması. tam diyordum ilk defa takımı tam olarak izleyeceğim bu seferde arda gitti neyse misimovic ve insua olması sevindirici en azından.
misimovic antepin anasını s*k !
sahaya nasıl bir dizilişle çıkacağını kestiremiyorum galatasaray'ın, yalnız yabancı sınırlamasından dolayı cana , elano, misimovic, insua, neill, kewell, baros' tan birisi oynayamayacak. bu cana olabilir, çünkü sol bekte insua'nın oynaması garanti gibi ve misimovic arda'nın mevkisinde ilk onbirde başlayacak. bu durumda en mantıklı kişi cana, ama rijkaard derse ki "kewell yerine, aydın yılmaz ya da emre çolak'la başlarım" o zaman cana oynayabilir.

özet olarak güzel maç olacağını düşünüyorum, daha doğrusu ümit ediyorum. metin oktay'ın ölümünün 19. yıldönümünde galatasaray'ın kötü oynayama hakkı yok!
metin oktay ın ölüm yıl dönümünde sahaya arslan forma ile çıkacağımız maçtır. neden parçalı ile çıkmıyoruz anlam veremiyorum hemde böyle bi günde!
Galatasaray' ın zorlanmadan kazanacağını düşündüğüm maçtır. Nitekim Antep' e kolay kolay puan kaptırmıyoruz.
gollü ve zevkli bir karşılaşma olacaktır, galatasaray ın kazanacağını öngörüyorum.
sadece misimovic ve insua için dört gözle beklediğim maçtır. performanslarını çok merak ediyorum. ha bir de pino var tabi. hani şu ses hızında koşan adam.
" sitemize gelen yoğun sorular nedeniyle bir bilgilendirme yapma gerekliliği doğmuştur.

bilindiği gibi, galatasaray profesyonel futbol takımı’nın bu akşam ali sami yen stadyumu’nda gaziantepspor’la oynayacağı spor toto süper lig dördüncü hafta karşılaşması öncesinde, efsane futbolcumuz metin oktay'ın aramızdan ayrılışının 19. yıldönümü dolayısıyla bir anma töreni düzenlenecektir.

bu anlamlı akşamda çıkacağımız mücadelede, takımımızın klasik sarı-kırmızı formasıyla sahaya çıkması için gerekli hazırlıklar yapılmıştır. ancak bu sabah yapılan maç toplantısında, gaziantepspor’un istanbul’a getirdiği tüm oyuncu formaları ve kaleci kazaklarında sarı ya da kırmızı renklerin bulunduğu anlaşıldığından, takımımızın arslan formasıyla sahaya çıkmasına hakem heyetince karar verilmiştir.

futbol takımımız bu akşama özel olarak yaptırılan metin oktay tişörtleriyle sahaya çıkacaktır.

camiamıza duyurulur.

galatasaray spor kulübü "
cok zor gecmesini bekledigim mac. antep üstüste dördüncü beraberligini alirsa sasirmamali.
galatasaraylı aslancıkların mecidiyeköyde dolaşmalarına neden olan maç. çalıştığım iş yerim mecidiyeköy'de. hatta çöplük samiyenin tam karşısı diyebilirim. yarım saat kada evvel işden maça gitmek bahanesiyle patrondan izin aldım. patronumda gassaraylı bir tosuncuk olduğundan git aslanım gibisinden sözler sarf etti. ağzını sikecektim tam o sırada kendimi zor tuttum.

mecidiyeköy sokaklarında gerçek bir genç fenerbahçeli edasıyla yürürken 15 kişilik bir ultraslan grubunun ortasına düştüm. belliki bu saatte kafa olmuşlar. ış ış ış cimbombom ış ış ış diye sikimsonik üçlülerini çektiler. kendi kendime eve gidip uzanacak olmasam ananızı sikerdim de diyordum ki kız arkadaşım aradı. kıraç'ın o harika fenerbahçemizin yüzüncü yıl marşı çalmaya başlamasın mı?

aşkınla çoşkunla sen çok yaşşaaaa yükseliyor bayrağın arşaaaaaaa. fenerbahçem tam 100 yaşındaaaaa..

tabi o kafa bir milyon ultraslan grubu bana şöyle bir baktı. telefonumu açıp aşkım bir saniye arıyacam seni dedikten sonra hızlı bir biçimde kapattım telefonu. hatta bu sırada bir kaçı üstüme yürümeye kalkmıştıki pantolonumdan kemerimi hızlı bir hareketle çıkararak öndeki dört ibne galatasaraylıyı kırbaçladım adeta. diğer ikisinin üzerine zorro gibi büyük harflerle gfb yazdıktan sonra geri kalan gruba varmı fenerbahçeliden osmanlı tokadı yemek isteyen diye yüksek sesle bağırdım. iddia ediyorum samiyenin oradan profiloya kadar bu ses gitmiştir. çil yavrusu gibi dağıltı ultraslancıklar.

tabi mecidiyeköy çöplüğünde 15 ultraslanı paketlemenin gururuyla eve kadar genç fenerliler genç fenerliler ultraslanı götünden siker tezahüratıyla hem mecidiyeköy'ü hem de bindiğim otobüsü şenlendirdim. eğer inanmayanlar varsa mecidiyeköy halkına ve esnafına bu olayı teyid ettirebilirler. eve gelince sevgilimi aradım ve ayrıldığımızı bildirdim ayrıca.
galatasarayın uzun zaman sonra yabancı kontenjanını kullanırken zorlanacağı maçtır.8 yabancının hepsi 11 oynayabilecek seviyede ama cana ve pino yedek soyunurken neill insua baros kewell elano misimovic ilk 11 başlayacak.tahmini kadro ise ufuk-sabri-neill-servet-insua-Elano-Mustafa sarp-Aydın Yılmaz(Serdar Özkan)-Misimovic-Kewell-Baros

fakat ayhan ilk 11 başlayıp elano sağ tarafta da görev alabilir..

antep takımı genelde tek farkla maglup olur galatasaraya onun için ben handikaplı 0 tercihini işaretleyin derim..
arslan formayla mücadele edecektir galatasaray. sebebi için; (#9371747). ayrıca insua ve misimovic in 11 de çıkması bekleniyor. böyle önemli bir günde metin oktay için kazanın arslanlar.
galatasarayın kazanması ile kaybetmeyecek, kaybetmesiyle kazanacak olmanın sevinci içerisindeyim. beraberlik olmasın bizim olsun. yani ikisinden birinin olsun.

''gazi de antep bidenem antep dünyada türkiye, türkiyem antep!'' * * *
galatasaray'ın alacağı ve popov veya sosa'nın can yakabileceği mactır.
maç önce metin oktay' ın mükemmel bir şekildiği anıldığı mücadele. makara sistemiyle dev formanın eski açıktan indirilmesi mükemmeldi. galatasaray' lı futbolcuların krallarına saygı için pankartla çıkışı da...
mustafa sarp gene döktürmektedir.
ne avantaj uygulayabilen, ne kartı uygun yerde çıkaran ne de 10 metreden kafayı ayağa uzatan adama endirek çalınmayacağını bilmeyen kaskafalı bünyamin' in düdük çalmaya devam ettiği maç.
(bkz: galatasaray ın tarihi gazientepspor zaferi)
http://www.livetribun.com...ntepspor-macini-izle.html