bugün

galatasarayımızın büyük ihtimalle şampiyon olarak sahaya çıkacağı karşılaşma .
trabzon kulüp başkanının sahaya girip burak, umut ve selçuku topuklarından vuracağı maçtır.
trabzonspor ve gassaray taraftarının omuz omuza, el ele şampiyonluk kutlayacağı maçtır.
2010 2011 sezonu şampiyonu ile 2012-2013 sezonu şampiyonunun maçı.
muhtemelen kıran kırana bir maç olacağı şimdiden bilinen, trabzonspor'un cimboma yatacağı yönündeki haberlerin ise hiç gerçeği yansıtmadığı önümüzdeki pazar oynanacak maçtır.
merakla beklenen maçtır. trabzonspor yıllardır yattığı galatasaray'a bu sefer yatacak mı çok merak ediyorum. kendisi yenilirse avrupa kupaları hayal olacak yenmesi şart. çok merakla bekliyorum bakalım kız kardeşler ne yapacak? *
galatasaray taraftarından çok başka kulüp taraftarlarının ilgisini çekmiş maç. yahu biz bile bu kadar düşünmüyoruz bu maçı, ne galatasaray sevgisiymiş sizdeki be ! *
Galatasarayin hakkiyla yenecegi mac.ayrica kisi kendisi nasilsa baskasinida oyle sanarmis bu takim konusunda bile gecerli sanirim
Trabzon çıksın seneye galatasaraya şlde başarılar diliyoruz desin maçı.
güzel maç olacağı aşikar olan maçtır. ah bir de taraftar yasağı olmasa da kadın çığlığının verdiği acıyı her maç çekmesek.
Fenerbahçe kupasını kaldırıp taraftarıyla doyasıya eğlenirken ikincilik ve dördüncülük için büyük kapışma olacağı maç. Güldürmüştür.
türkiye'de sevilmeyen iki takımın mücadelesi.
Temizlig istiyoruz diyerek Fenere karsi koalisyon kurup birbirlerine sirinlik yapip yatarak mac verenlerin sanki rakip degilde el ele tum sahayi dolasarak ne rekabeti bizim rekabetimiz fenerle biz bir oraya yatariz bir buraya yeterki fener sampiyon olmasin demeye getirdikleri herkesce malum olan 2 sozde spor kulubu. Turkiyede rakip topculara arabalar vs gondererek ülkeye şikeyi sokan ilk takım olma hüvviyetinde, hayatinda 8 yememis eski bjk li kaleciye 8 atip bjk ye serefli 2. lik sloganini urettiren takim ile, 2010-2011 yili futbol sezonunda her takimin fener sampiyon olmasin diyerek yumusak maclar cikartarak yata yata mac alıp lig sonuna kadar liderlige ve sampiyonluga oynamasina sebep olan, ancak lig sonunda siradan bir anadolu takimindan ote bir ozelligi olmadigi ortaya cikan 2 takımın macı olacak... burada onemlı olan mac degıl tabıkı... galatasaray 2. olsun dıye rakıp taraftar dahı takım uzerınde baskı kurarak yıne bır karşılıklı şirinlikler tiyatrosu icra edilecek.
Sonuç bellidir. O maçı izlemeye gitmek yerine güzel havada havadar bir yerde soğuk soğuk 2 bira içilmesi tercih edilmelidir.

Edıt: Ben bos gecmem adamım! Bu cincon ve hamsilerin ciğerini bilirim...
bir aksilik çıkmazsa trabzonsporumuz'un galip geleceği karşılaşmadır.

şikeden dem vuranlara da sevmediğim ibrahim hacıosmanoğlu'ndan bir alıntı ile cevap vereyim:

''onu kendi başkanınıza sorun, satın alma işlerine o bakar''

ekleme: 1-4 bitip beni yanıltan karşılaşma.
şanssız bir maçtı trabzonspor açısından. ne bileyim. top dönüyor. top adamların önünde kalıyor. direğe çarpıyor gol oluyor falan. ucu ucuna. bize denk gelmiyor bok yiyenin topu. tabi onur, olcan, adrian, yusuf etkisizdi. şansları yoktu. e ben mi atacağım golü?
trabzonspor'un yatacağı maç. adamlar formlarının zirvesinde bile olsa galatasaray gelince kalakalıyorlar. ki galatasaray trabzonspor'a fenerbahçe'den daha çok zarar vermiş dürtüklemiş bir kulüptür.

skor tahminim 0-1 galatasaray alacak.

not: maccabi tel aviv.
trabzonun döndüremeyeceği maçtır. bi kere sneijder in golü var. sneijder in gol attığı maçları %100 oranda kazandı galatasaray. o yüzden maç 2-1 biter diyorum.

edit: 3-1 oldu umut bulut.
Umut ile 3 1 e getirdigimiz maç.
şikecanların eğer yenersek 'ama bu maçı trabzon verdi yeaa' diye ağlaşmalarına sebep olacak maçtır.

şu an 3-1 önde galatasaray ama futbol bu, her şey olabiler.
kavede maçı öncesi cezmi abi "ulan galatasaray'a kritik puan gereken hangi maçta trabzon top oynadı ki bu maçta oynasın" demişti...

cezmi abi nasılsın*
(bkz: çocuk değil iş kazası bunlar)
trabzonspor'un açıkça şike yaptığı maç. bir de ağlıyorlar kupamızı verin diye. nah size kupa.

görsel
weslej sneijder'in çok afedersiniz ama boru gibi soktuğu maç. 4-1 oldu. kaleci topu görmedi amk.
sneijder'in müthiş bir gol attığı bir maç olmuştur. pardon sniper yazacaktım.
sneijder in inlettiği maç.
trabzonsporun galatasarayı yenmeyeceği maç.
Snajder in 4 golüyle kanırttığı mactır. Kanıran trabzon değil hepimiz biliyoruz. Ulan kalkip burda trabzon yattı diyen zavallılar sizi potaya sokan biziz , sahamızda kayseri ye kasımpaşa ya yenilmişiz. Neyin hesabindasiniz?