bugün

özgüvenli insanlardır heralde. bilmiyorum ben kızla konuşacak doğru düzgün muhabbet yapamıyorum en fazla 5 dakika sürüyor. yok aga bir kızı o kadar telefonda tutmak için mutlaka karşı tarafa oynanılması yani kızın duygularının egosunun bi okşanması lazım. birde üzerine saç rengi makyaj falan muhabbetleri açılırsa 10 saat bile konuşursun.
beyin nöronlarını telefondan çıkacak sar sebebiyle kaybetmeye yol açacak eylemdir.
önceleri ergen gibi yaptığım doğrudur. dile kolay tam 3 saat! telefon ısınıyordu artık.
neyse ki şimdi en fazla 10 dakika dayanabiliyorum insanlara. birine mesaj yazmak için telefonu dahi elime alasım gelmiyor değil ki konuşmak olsun.
Rekorum 2 saat civarında.
8 saate varan birkaç konuşma ile abartılmasını anlamadığımdır.
Muhtemelen hakan bir kafa goooll ve mizahtananlayanhatun un yaptığı konuşmadır.
bende önemli bi finalden önceki gece ders çalışmamı bölerek tam 2 saat telefonda konuşmuştum. bu yüzden sonraki gün girdiğim sınavda da hak ettiğim üzere 34 aldım ve kaldım *
radyasyondan kafayı bulmaktır.
ya ben aslında öyle telefonda konuşmayı pek sevmem. ama tarifede 1000 dakika var, boşa mı gitsin. para ödüyoruz.

sms de aynı şekilde, sırf boşa gitmesin diye uzun süredir hiç konuşmadığım insanlara bile naber, nasılsın tarzı mesajlar atıyordum sonra sonra onlar da bana atmaya başladılar. adam akıllı kanka olduk amk. iyi bir şey ulan aslında.
--spoiler--
(bkz: Aşkım önce sen kapat)
--spoiler--
kulaklıksız yapılıyorsa beyninizi siken eylemdir.
Daha fazlası olmuştu. 1 saat dolunca kendiliğinden telefon kapanıyordu. 3 saatlik rekor var. Özledim o günleri.
Uzun zaman once sabahlara kadar konuştuğumu bilirim. Hala 1 2 saatten fazla sürebiliyor. Sonra bu beyin neden sulandı. Sağlıksızdır.