bugün

x ve y kromozomlarına sahip olduğu için erkektir. nokta.
önemli olan akıl, boy değil. eheh hehe.
Herkesin hoşlandığı bir vücut tipi vardır elbet ama niye hoşlanmadığınıza laf atıp üzüyorsunuz? Sizde birinin tipi değilsiniz.

1.80 spor.
Kısa artistleri yazıp moral verelim. Ben şahsen kendimi abduljabbar gibi uzun hissediyorum.
Eskiden 1,70 boy orta boydan sayılırdı. Şimdi kısa görülüyorlarmiş yazık..
iyi bir vücutla gayet karizmatik olabilir. vücudu hızlı şekil alır.
Sevgilim olacak kişidir.

Ben onun karakterini seviyorum.
yaşla alakalı bir durum. mesela ben 12 yaşımda 1.70'dim. bu yaşlardaki bir çocuğa göre uzun, fakat 20-21 yaşındaki gençlere göre kısa. daha doğrusu kısa demeyelim de, çünkü zaten türkiye'de ideal boy 1.80, yani 1.70 de orta bir boy oluyor bu durumda.
Türkiyede erkek boy ortalaması 1.73 olduğundan normalin biraz altı boydur ufak topukluyla normale çeker,he hoşlandığı kız 1.70-75se o zaman kısadır,1.78 boyumla 1.70lik hatuna yanaşırken tereddüt ediyorum çünkü o boydaki hatun kafa yapısı 1.80 altı aşırı yakışıklı değilse yaklaşmasın oluyor.
sanki kendi başarısıymış gibi 180 boyundaki ( kendini beğenmiş ) erkekler tarafından durduk yere boyun kısa konusunun açılmasına sebep olabilmektedir. **
Adamı niye eksilediniz lan, herkes mi 1.70 yahu? Ortalama boydaki erkek desem değil, kısa desem değil. Ne biçim boy lan bu?
benden uzun olan erkektir. yahu 13 yaşındaki çocukların çok rahat 1.72 - 1.75 i görebildiği bir vakitdeyiz ben 1.68 bile olamadım ya. neyse isyan etmem hiçbir şeyi değiştirmeyecek.
zenginse yeterince uzun boylu erkektir.
1,55 LiK kızla aynı boyda olan erkektir.
benim bu amk eksikliğini de hissediyorum yalan yok. şöyle bir sexen olsam yeterdi.
boyu dert eden için her boy sıkıntılıdır. sorsan 1,90daki adamda 1,80 olsam iyiydi der. basketçi değilse kutuplar güzel değil bence. ortalama bir erkek boyu işte.
saç uzatarak 1.75 gibi görünebilir.
Ben değilimdir.

Tanım; Ortalama erkek boyundan 7 santim kısa olandır. Asyalı olması muhtemeldir.
170 boyunda kızın yanında 120 görünen erkektir ve bu durum hayatımda gördüğüm en acıklı illüzyondur.
kalın taban ayakkabı giyerek 1,72 olabilir.
buradaki hangi kıza sorsak 170 ve üstü. lan ülkedeki 1.50'lik hobitler hangi milletten?
Turkiyede hala boya posa bakıldini sananlar var
Koy cebine bankonotlari altina bww hangi kız sana bakmıcakmış şaşarım.
Ya bu boy meselesi elimizde olan bir şey değil neden takıyorsunuz bu kadar. Bazen okuyorum erkekler çok takıyor bunu intiharı düşündüğünü bile yazanlar var şok oluyorum. Arkadaşlar başta boy dikkat çekse de tanıdıkça hiçbir önemi kalmıyor inanın. Zaten kadın boy ortalamamız da yüksek değil ki takılmayın bu kadar..