bugün

Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
(#14941925)
okumaya değer entrylerinden, bakış açısı da gayet hoş.
sekizinci nesil yazar*
bir yerden çıkarıyorum bu nicki ama. neyse.
(#15534706) nolu entrysi ile kadını erkekten ayırmadığını gösterip, erkekliği küfürle ya da bir kaç santimle kutsamaya çalışanlara sağlam kapak veren yazar. bravo.
sessiz sessiz derinden entryler yazan yazar.
hoşgeldiniz.
(#17250121) işte budur dedirtmiş yazardır. Hoşgelmiştir.
adamın dibi yazardır.
(#17570037) girisinden dolayı görsel gibi birini hayal etmeme sebep olan yazardır kendileri.
(#17625917)
şıracının şahidi bozacı yazar. ya da tam olarak bozacının şahidi turşucu muydu çıkaramadım şimdi.
(#17637900) komik olduğunu espri yapma tarzıyla kanıtlamış yazardır. yüzündeki ifadeyi görür gibi oldum.
Zeka seviyesine laf eden salaklar tarafından eleştirilmektedir. Adam gibi yazardır. Takibindeyiz üstadım.
takip ettiğim birkaç yazardan biri, çok kaliteli bir arkadaş, nazar değmesin, hep böyle devam etsin efenim.

(bkz: adamın karekökü)
(bkz: adamın dibi)
Birkaç entrysine denk geldim.. Buda dinsiz yazarlar topluluğunun üyesi. Dindarlara dindoş demeler , yapılacak camilere hakaret etmeler yok efendim ibretlikmiş (!)
1071 den beri cami vardır olacak da bu topraklarda ! 87 yılda ne ara türediniz bu kadar tahtakurusu gibi ?
Tanım : gereksiz bir sosyalist yazarımsı. Zaten sosyalist olmasından belli din düşmanı olması lafı uzatmaya ne gerek varsa.
Dünya üzerinde varolan hiç bir inancla derdi olmayan, ancak dini kullanıp menfaat elde etme cabasinda olan dinci, Dindoş, şakirt, cemaatçi gibi sıfatlarla anılan kişileri sevmeyen sözlük kullanıcısı.
bu ülkede orospu çocukları her zaman vardı.
olmaya da devam edecek.
kendisine az evvel mesaj attım. bitmezler. bitmeleri için bir neden yok.

cahile laf anlatmaktan da zoru yok kardeş. ne yaparsan yap, bu tarz insanlar anlamak için programlı bireyler değil.
bunlar embesil tipler. bunlara laf anlatmaya çalışırken ince ince söveceksin, ciddiye de almayacaksın. *

sik geç,
söv geç,
sok geç,

sonra onlar ağlasınlar; "küfür baz yeaaa, moderatör koruyo yeaaa. o yeaa bu yeaaa" siktir et, götlerine benzin sürülmüş yobaz itler gibi dolaşsınlar sıkıntı yok.
sen bunları ciddiye alma ki daha çok hırslansınlar. yeri geldi mi sok lafı bademciklerine kadar bip * gibi, onlar ağzı doluyken konuşmaya çalışmaya devam etsinler. * sakın çekme, bırak ağızlarında kalsın. zamanla ağızları doluyken konuşmamayı öğrenecekler. ben bipe bipe çoğusuna öğrettim. sadece biraz sabırlı ol.

ayrıca sevgili yazar arkadaşım, seni dinlemeyen adama, attığın özel mesajlara cevap veremeyen adama, " ulan madem delikanlısın al bu olaya bir yorum yap o zaman da haklı haksız ayırt edilsin" diye ciddiye aldığın fakat cesaret edip geri dönüş bile yapmayan adama * bırak cevap vermeyi, selam dahi verme. yeri gelince sok lafı kudursunlar. ağlasınlar.

kolay gele öpering gözlerinden. *
kendisine az önce attığım mesajı saatiyle ve dakikasıyla ekran görüntüsü alarak sözlüğe koyması
hususunda her türlü icazeti verdiğim yazar.

ben değil sen koy güzel kardeşim. o mesajın ss ini al ve nickaltında paylaş. bu da son olsun. o saatten sonra da göt olmadığını iddia edecek götler olursa,
onları sözlükte yok say.

(koministimam, 02.12.2012 23:56:02) şu tarihten önce sana attığım mesajın eğer ss ini sözlüğe eklersen, aramızda ki muhabbeti yavşakça ithamlarla "fake" ve "yahu bunlar önceden de tanışıyor"lara getirmeye çalışanların iki defa rezil olmasını sağlarsın. hadi bakalım daha fazla iti köpeği havlatmaya gerek yok. kancık it havlasın dursun, sen ilişme siken siker...

üstüne alınan buyursun alınsın.
umarım memeli bir yazardır. biz de ekmeğimizin peşindeyiz sonuçta.
8. nesil çaylak. demekki neymiş? küfür iyi bir şey değilmiş.
(#17858845)
güzel çizmiştir. ellerine sağlık.
(bkz: #17858845)

çok kabiliyetli biri.
sözlükte güzel bir etkinlik başlatmış olan yazardır.
sözlükte özel bir taşkınlık taşlatmış olan yazardır.
(bkz: #18265063) vay be güzel yorum gerçekten de.