bugün

nick altı girmek için yazarın ölmesini beklemek

ister istemez benim de üstüme alındığım başlıktır. lakin iyi niyetle, üzüntüyle, kederle yazılan taziye mesajlarına haksızlıktır. kendi adıma söylüyorum hiç bir şey umrumda olmadı haberi aldıktan sonra. hayatla bağlantım koptu bakakaldım ekrana. tanıyanların anlattıklarıyla tanıdım sonra yazılarına düşüncelerine baktım. hala da bakıyorum gözlerim dolu dolu. insanın kendi ölümünü hatırlamasından doğal bir şey yok bu haberden sonra... yaşı yakın, düşünceleri yakın, o da bir sözlük yazarı... allah rahmet eylesin diyen hangi insan çıkar gözetmiş olabilir. onu yazmasa ne değişirdi "aa neden nick altına yazmadı" diyen olur muydu sizce? acımasız eleştiriler yapılması gerekmeyen konular bunlar insanların samimi duygularını yanlış değerlendirmek adil bir davranış değil.
üzülmek konusu ise insanın kendi ölümüne değil yitirilene. o yazarın 1 gün önce yaşıyor olması ve kendisinden sadece yazdıklarının kalması şok ediyor insanı üzüyor...bişeyler yazanlar o anlık şokla üzüntüsünü, duygularını ailesi gibi gördüğü sözlük ahalisiyle paylaşmak isteyenlerdir..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar