bugün

experimental

daha önce tanımadığım yazardır.* hala tanımıyorum o ayrı bi konu.

tanımıyorum derken farketmemiştim demek istedim. birkaç kere adını gördüm. "iyi yazan yazar" olarak anılıyordu sözlükte. ama sallamadım. vaudeville, deatly, pulp fiction varken bu da kimmiş ki dedim kendi kendime.

bi de daha sözlüğe üye olmadan bu adamın entrysini okumuşum ben. daha doğrusu entryler dizisi gibi bişey. anla işte. hani varya onunla ilk tanışılan an, arkadaşa aşık olunan an, arkadaşa aşkın itiraf edildiği an, onun uzaklara gideceğinin öğrenildiği an, ayrılık sonrası içine düşülen boşluk, her yerde onu görmek, onun hayatınızdan dönmemek üzere çıktığı an. işte bu entryleri okumuşum ben, o zaman cahilim tabi sözlüğe üye değilim ya kim yazmış pek sallamıyorum.

aylar sonra sözlüğe üye olduktan sonra arattım ben bu başlıkları, tekrar okuyup tekrar ağlamak için... baktım entrylerin altında experimental yazıyo. meğerse bu adam çok mühim bir şahsiyetmiş.*

bi de bu adamlar* yüzünden popom günden güne büyüyor. bilgisayarın başından kalkmam mümkün olursa arada tuvalete gidiyorum. biraz bizi de düşünün olm!*

neticeye gelecek olursak; harbiden iyi yazıyor be...

edit: imlâ **