bugün

tiyatro

Attila ilhan ve Perihan mağden zamanında modası geçmiş bir ortaçağ eğlencesidir, insanın gülmesi geliyor vesaire dedikleri için yıldız kenter ve genco erkal tarafından linç edilmişti.

izleyene çok entelektüel bir hava veriyor tabi orası ayrı, caka satması güzel olur lâkin bu bile komiktir. Ben tiyatro izleyicisiyim... buda benim sikim haydar özgemlikli

gereğinden fazla komik bir hal özellikle perihan hanım bundan dem vurmuştu yazısında.

oradan oraya koşuşturup abartılı şekilde götüne çubuk girmiş gibi OLAAMAZ olamaz götümü evde unutmuşum diye yeri göğü kaldıran bir abartılıcılık, mübalağa, egzajere bir takım saçma abartılı hareketlerle komik duruma düşüyorlar.

o dönem linç edildi bu iki kişi tabu yıkmaya çalıştılar, yıkamasalar da büyük bir damage attılar 2k damage attı perihan hele yazısı çok sağlamdı.

benim şahsi görüşüm ise; azalarak bitmesi gereken artık komik hale düşen modası geçmiş bir ortaçağ eğlencesidir. suratınız ekşiyerek cringe olmak istiyorsanız izleyin, sahnedeki abartılı oynayan oyuncu yerine utançtan siz yerin dibine giriyorsunuz.