bugün

football manager 2009

sakatlanmalar nedeniyle antremanların hafif tutulduğu, bu yüzdende genç yeteneklerin çok da hızlı gelişemediği oyundur.

efendim, tsl'de ne kadar kazma olduğunu anlatamam size. bir maçta 4 adamımı sakatladılar hocam. hepsi de ağır sakatlıklar. sırf bu kazmalar yüzünden linderoth, lincoln ortalıkta yoktu. ikisini de toplam 14 milyon'a sattım, yerine mis gibi 3 tane çıtır aldım. hatta aldığım çıtırlardan biri baros'tan daha iyi olduğu için ve yabancı oyuncu sınırı olduğu için baros'u satılık listesine çıkarıp klüplere önerdim. mehmet topal daha büyük bir klübe gitmek istediğini söyledi, otur oturduğun yerde dedim. takımın sana ihtiyacı var, daha genç yetenekler gelişmedi dedim. tamam abi, salarsın sen beni uygun bir zamanda dedi.

alparslan erdem'e de geleceğin "arif erdem"i lakabını takmış bulunmaktayım. takıma o kadar çok penaltı kazandırdı ki, baros sırf o penaltılar sayesinde gol kralı oldu efendim.

ayrıca galatasaray için en uygun taktiği bulmuş durumdayım:

-----------baros(ümit)--
----------lincoln-------
kewell(arda)---------arda(aydın)
------topal-------------
-----------linderoth----
alparslan----------u.uçar
--------servet-meira----
--------santics---------

topal'a aban abandığın kadar deyin, lincoln yaratıcılığını konuştur deyin. arda'yla kewell'a pottercılık oynayın deyin, işiniz tamam.