bugün

knight online

Bu oyunun çok eski userlerinden değilim. Ben 10 yasinda falanken evet yanlis duymadiniz. Abim de 15 yasindaydi ve o oynuyordu ben de merak saldim böylece. Bi bok bilmiyorum tabi. O zamanlar andream asas charimiz vardi. Edanada 7 chitin set 8 cleaver ile pk atiyorduk. Iron set o zamanlar imkansiz gibi birşey. Minor falan hikaye. Bildiğin 720 hp potla takılıyorduk. Oyunu tam bilmediğim için. Abim chari hep bana kastirir kendisi pkya çıkardı ben de onu izlerdim. Gel zaman git zaman uskoda prof olduk. Priest asas warrior mage hepsini gayet iyi oynayabiliyorum. Uskoyu bırakalı yıllar oldu. Ara sıra abim takılır. Pazara bakiyorum. Eskiden serverda ismini dahi duyamayacağın değerli itemler pazara düşmüş. Sen eski uskoda pazari gezeceksin ve iron set göreceksin ha? Vay anasını. Oyun bitmiş. Hele krowaz olayına hiç değinmiyorum. Son zamanlarda ben de pvp serverlara sardım. Pk serverlar myko serverlar usko tarzi serverlar az da olsa insana zevk veriyor. Zor serverlar bide cabuk kapanmasa daha iyi olurdu. Bu oyunu başka oyunlarla kiyaslayanlar olmuş. Muhtemelen hiç bu oyunu oynamamıştır kıyaslama yapanlar. Ahh pembe pembe patlayan hell blade'in dili olsa da konuşsa...