bugün

Uyuşturucu gibi bir oyundur mmporgundan tut fpssine kadar her oyunu oynadim hepsindende zevkimi aldim sildim. Ama bu oyun başka birşey. Insana hayati unutturuyor. Derslerime odaklanmam gerekiyor birakin oyun oynamayi kiz arkadas yapip günde 1 saat bile konusmam benim icin zaman kaybı ama gel gelelim icimde son zamanlarda indir oyna diyen bir ses var lisede 2 kere kalmıştım bu oyun yüzünden. Ama indirmeyeceğim. Bir zamanlar büyük zevkle oynadığım bir oyuna şimdi dokunamayacak olmak çok acı...
geçenlerde yine girdim oynamak için ve fark ettim ki oyunun artık hiçbir zevki tadı kalmamış. oynamayın arkadaşlar. zalımlara para kaptırmayın.
Vaktinde çok oynamıştım. Mage den zevk almıştım en çok. Dies sunucusu ilk açılmıştı.
Şimdi gördüğümde çok birşey değişmemiş. Sadece biraz daha parlak itemler birkaç kanat birkaç yaratık *
Herşey tadında güzeldi , iyiydi.
2007-08 arası oldukça popüler olan bir online oyun.
Epinevi.com Online Sektörde Metin2 Yang Knight Online GB ve E-pin Kodları Satın Alma

Online oyun sektöründe en uygun fiyatlarla E-pin Kodları Oyun Gold Barları için doğru adres. Metin2 Yang ve bir çok oyunun E-pin kodları satışında indirimli fiyatlarımız siz değerli müşterilerimize sunmaktan keyif alıyoruz. Hizmetini sunduğumuz
Metin2 Yang, Knight Online Cash GB, League Of Legends Riot Points, Steam Cüzdan Kodu, Zula Altın, Steam Oyunları, Silkroad Online, Legend Online Elmas, Cabal Online, iTunes Hediye Kart, Travian Altın, Google Play, Aion Online, Phantomers, Bigpoint, Joygame ve bir çok online oyunlarda E-pin ve Gold Bar hizmeti vermekteyiz. En önemli prensibimiz müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyatlarla bir çok oyunda hizmet verme politikamızdır. Müşterilerimize bir çok ödeme yöntemini sunuyoruz. Havale/EFT, Kredi Kartı ile Ödeme, ininal ile Ödeme, Enpara ile Ödeme, Papara ile Ödeme, ve Mobil Ödeme ile sitemize bakiye yükleyip dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Değerli Müşterilerimize, devamlı olarak indirimler, kampanyalar ve çekilişler yapıyoruz, bu indirim, kampanya ve çekilişlerimizi anasayfamızdan takip edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz. Epinevi Ailesi. http://www.epinevi.com
knight online a başlamayı düşünen arkadaşlar eğer vakit geçirip eğlenmek için oynayacaklarsa oynasınlar yoksa hırs ve mücadele duyguları işin içine girdiğinde bağımlılık yapıp sosyal hayattan koparabiliyor insanı. okulunuz varsa ve vaktiniz yoksa knight online oynamayın.
Eski Knight'ın tadını gram vermese de hala oynuyorum, bırakılmıyor hayatımda böyle illet bir oyun görmedim, bırakıyorsun ama o PK atmanın zevki, oyun ortamı, bosslar falan geliyor aklına bir anda kendini tekrar oyuna başlamış şekilde buluyorsun. Tahminim dünya da bırakılmayan tek oyundur, hala oynuyorum ve günün en az 10-15 saati. Dünyanın en çok bağımlılık yapan oyunu, bu oyun yüzünden 90 çocukları hep lise terk. :D
Bir süredir oynamadığım ve özlemini çektiğim oyun. Bari myko indireyim de eski Knight oynayayım.
Bu oyuna bir kere başlarsanız hayatınız offline olur.
PK atmayı özledim, geri mi başlasam acaba.
"Knight online hayat offline."
Tarihin en iyi Online oyunudur. Şu oyunun eski halini oynasanız anlardınız neden böyle dediğimi.
Bir aralar heaven fire koxp sayesinde ebesi bellenen oyundur.

O tarihten beri adımımı atmam.

Ne demek 1 gecede 60 lvl olan assasian.
Playerlığınız varsa Ares veya Diez de çok ucuza bir char diziliyor, +10 Chaos Wirinomlar, Baallar hep ucuz ama Ares, Diez gibi serverlar da playerlığınızın çok çok iyi olması lazım. Diğer serverlar da oynamak istiyorsanız da yeni server bekleyin piyasa çok düşüyor, mesela Destan da Buju +9 13-14 bin tl şaka gibi lan. Sherion +10 vardı Destan da 35 bin TL ye satıldı ne deli adamlar var.
senelerdir oynamadığımdır.
yalnız hatırlatmayın, çok pis geri başlayasım var.

metin2, silkroad ile kıyaslarlardı bir de.
deli olurdum.

knight'ın eşi yoktu, net.
Senelerdir oynanan bu oyun insanların bağımlılık derecelerini ölçen cinstendir.ilk zamanlarda playerlığı ön plana çıkaran yine bu oyun şimdilerde tamamen ticaret amaçlı kullanılmaktadır.Karakter kasıp satmak,gb biriktirip satmak gibi bir çok ticareti vardır oyunun. Aman dikkat başlarsan bırakamazsın *
Bu oyunun çok eski userlerinden değilim. Ben 10 yasinda falanken evet yanlis duymadiniz. Abim de 15 yasindaydi ve o oynuyordu ben de merak saldim böylece. Bi bok bilmiyorum tabi. O zamanlar andream asas charimiz vardi. Edanada 7 chitin set 8 cleaver ile pk atiyorduk. Iron set o zamanlar imkansiz gibi birşey. Minor falan hikaye. Bildiğin 720 hp potla takılıyorduk. Oyunu tam bilmediğim için. Abim chari hep bana kastirir kendisi pkya çıkardı ben de onu izlerdim. Gel zaman git zaman uskoda prof olduk. Priest asas warrior mage hepsini gayet iyi oynayabiliyorum. Uskoyu bırakalı yıllar oldu. Ara sıra abim takılır. Pazara bakiyorum. Eskiden serverda ismini dahi duyamayacağın değerli itemler pazara düşmüş. Sen eski uskoda pazari gezeceksin ve iron set göreceksin ha? Vay anasını. Oyun bitmiş. Hele krowaz olayına hiç değinmiyorum. Son zamanlarda ben de pvp serverlara sardım. Pk serverlar myko serverlar usko tarzi serverlar az da olsa insana zevk veriyor. Zor serverlar bide cabuk kapanmasa daha iyi olurdu. Bu oyunu başka oyunlarla kiyaslayanlar olmuş. Muhtemelen hiç bu oyunu oynamamıştır kıyaslama yapanlar. Ahh pembe pembe patlayan hell blade'in dili olsa da konuşsa...
başladığımda en yeni açılan server chyper'dı. ardream falan yıllar sonra getirildi. eski moradon'da yani firedrake patch'i öncesinde oynuyorduk. zevki düşünün artık.
Eskiden rüyalarımda kabus yerine golemlere tp'lendiğimi görürdüm.
Bu daha korkunç gelirdi.
Yav be ne etkilemiş ama..
http://www.youtube.com/watch?v=XLvgzIDcBLs

Şu müziği dinleyip duygulanmamak elde değil. O eski Knight görüntüsü, o skill, pot, yürüme sesleri falan canlanıyor kafamda. Nerde o eski Knight, ne zaman işi para kazanmaya çevirdiler o zaman çok dandikleşti oyun, hala mükemmel ama bırakamıyorum, en son Destan da 20 bin tllik charım vardı askere gideceğim için itemlerimi sattım, oynayan varsa Dual Platinum Earring +3, Gab's Adamant +7, Buju +7 +1 Rebirth ve 83/5 4 milyona yakın npli 100 defli Karus Warrior var elimde.
şu başlığı her gördüğümde, " günde 12 saat bilgisayar başında oyun oynamaktan dünya algısı çökmüş olan 10 sene önceki asosyal ben"'i hatırlıyorum.
(bkz: ergen turnosolu)
bu oyundaki tadı başka oyunlar veremiyor.
--spoiler--
Sa aga 5k pls kapıdan geçemiyorum.
--spoiler--
Türkçe seçeneği olup da ingilizce'nin tercih edildiği tek oyundur Knight Online. Tabii ki her yönden tektir, bu sadece farklı bir örnek.