bugün

kanser olduğunu öğrenmek

(bkz: #35414081)

yine ben. bugün buraya doktorun alkol yasağını delerek bir kaç şey yazmak istedim. hiç tanımadığım ama bana çok çok güzel şeyler hissettiren insanlarla bir şeyler paylaşmak beni şu sıralar mutlu eden nadir şeylerden birisi.

bir iyi bir kötü haberim var diyebilirim. kötüyle başlayalım, evet sakallarım döküldü. * yıllar sonra yüzümü sakalsız görmek baya tuhaf ve alışılması zor bir durum. sokağa çıkarken 2 defa düşünmüyor değilim. * iyi haber ise hastalığın ilaçlara cevap veriyor olması. neden korkmadığımı şimdi çok daha iyi anlayabiliyorum. bunun yanı sıra, varoluşumla ilgili bir çok şeyi sorguladığımı söyleyebilirim. sadece tek bir şeyden eminim, zamanımın çok kısa... hasta olup olmamakla alakalı değil bu, kendimizi iyi hissedebileceğimiz çok az vaktimiz var. ben bunun savaşını veriyorum ama bunu savaşını vermek zorunda olmayanlara söylemek istediğim şeyler var tabi ki. mutlu olmak için zamanınız varken bunu kullanın. iyi hissettiğiniz şeyleri yapın, görmek istediğiniz şeyleri görün, annenize sarılın, sizi sevmiyor olsa da aşık olduğunuz kadına mesaj atın. *

güzel şeyler yazabilmek için kendimi daha iyi hissetmek isterdim fakat iyi hissetmekten çok yorgun hissediyorum. ama umutluyum, sakallarım tekrar çıktığında burada tekrar görüşürüz umarım. *