bugün

allahın bebeklere tecavüz edilmesine izin vermesi

Ben dinlere ve peygamberlerine inanmiyorum. Bakin o kadar sacma bi girizgah ki ama insan mevzuya boyle girmek zorunda hissediyor kendini. Önyargılıyiz cunku.

Ben boyle bit baslikla neyin ispatlanmaya calisildigini anlamiyorum. Ya cok kotu be. Igrenc bir baslik, ulan suraya yazmaya dilim varmiyor.

Hadi kulturel, sosyal bi platform eyvallah burda tartisilsin ama bu sekilde degil ya. Yobaz dedigimiz adamlardan farkiniz kalmiyor ki. Nedir yani bunu okuyan adam "aaa hakkaten ya" falan mi diyecek.

Oyle bi hale geldik ki ayrismadigimiz ayrisirken diger tarafa agzimizda salyalarla saldirmadigimiz tek bi an yok be. Inandigi seyi, "karsi tarafa" saldirmadan aciklayabileniz var mi be birader?

Abi kotuyuz ya. Bizler, cok kotu, merhametten nasibini almamis, kimseye saygisi olmayan insanlariz.

Dincisi dinsizi suyu buyu... ya bu kadar nefret icinde nasil yasayabiliyorsunuz?

Bu degil ya. Boyle degil be. Insan kalitemiz ne halde? Hep mi boyleydi? Ben cok zorlaniyorum ya. Hayat boyle bi şey degil, insanlik hic hic hic bu degil.