bugün

bedensiz aşk bir beliber ın aşk yolculuğu

kitabın okuyucu yorumları

--spoiler--
50 GÜNDE 14.500 HAYRAN SAYISINA ULAŞAN KiTAP
(facebook.com/bedensizask sayfası 50 günde 14.500 hayran sayısına ulaştı.)

OKUYUCUNUN RÜYASINA GiREN KiTAP
(Kitabın etkisinde kaldım rüyalarıma girdi - Şenay Sueda Özkan)

OKUYUCUYU AĞLATAN KiTAP
(Çok ağladım Beste’nin anne ve babası ölünce - Şenay Sueda Özkan)
(Bu yazıları size yazarken ağlıyorum – Ebrunur Kaymak)
(2.Bölümde gözümden yaş eksik olmadı – Nesibe Sarıca)
(Kitap beni fazlasıyla ağlattı. Şu an ağlayarak yazıyorum – Sema Köse)
(Kitaptan alıntıları okuyunca ağlamaktan harap oldum – Esmanur Yatıcı)
(Canım iyi ki yazmışsın çok ağladım okurken – Tuğba Toprak)
(Kitap cidden çok güzel, Alp ile geçen diyalogda resmen ağladım - Dilara Kapucu)
(Kitabın gerçekten iyi okuduğumda ve bitirdiğimde ağladım saatlerce - Halley Carter)
(Beni bu kadar çok ağlatan ilk kitapdı bu - Dilara Kapucu)

OKUYUCUYA KENDiSiNi 1 GÜNDE OKUTTURAN KiTAP
(Kitabını 1 günde bitirdim – Zeynep Çakır)
(Sabaha kadar bitirdim bir gecede – Su Biebs)
(Kitap çok güzel 2 günde bitirdim – Hanife Çelik)
(Kitap geldi ve hemen bitirdim – Fatma Yılman)
(Kitaba bayıldım! Başladığım gün bitti – Melisa Balcı)
(Beğenmek ne kelime birkaç saatte bitirdim – Alanur Şahin)
(Şu an kitabın yarısını okudum. Bırakamıyorum sürükleyici bir kitap – Kübra Aydın)
(Kitap çok güzel olmuş ya bi oturdum okumak için 247. sayfaya gelmişim – Teletapi)
(Kitabını konser alanında senden imzalı aldım. Ertesi gün akşam yemeğinden hemen önce yaklaşık 40. sayfaya kadar geldim. Yemekten sonra yatağıma gittim. Çekmecemin üstündeydi kitap. Gözüm takıldı ve uyumadan önce biraz okumak istedim. Kitabı elime aldım ve ALIŞ O ALIŞ ! Nasıl okudum bilmiyorum ya da nasıl bitirdim o kadar sürede +300 sayfayı – Dilara Küçük)
(Bu kitap çok güzel. Geldiği gün bitirdim – Büşra Ünlü)
(Kitap gelir gelmez 1 günde okuyup bitirdim - Sümeyye Kaya)
(Bedensiz Aşk kitabından yeni haberim oldu ve hemen aldım. Şu an yarısını okudum bitmek üzere ama bayıldım - Tuba Yalçın)
(Kitap gerçekten çok çok güzel ilk geldiği gün bitirdim, sanırım 3 saatte felan - Rümeysa Hatice Ayhan)
(Bu kitabı Justin ile ilgili olsa bile 2 günde bitireceğime inanmazdım - Buket Açıkalın)
(Ben okudum bu kitabı hem de bir günde - Ahmet Kılıç)

YAZARINA ÖVGÜLER YAĞDIRTAN KiTAP
(Kitabı çok beğendim. Seni tebrik ederim Ferahnaz. Çok iyi iş çıkarmışsın. Gerçekten okumaya değer bir kitap. Böyle güzel bir kitap yazdığın için tebrik ederim – Dilay Uysal)
(Kitabınız gerçekten çok güzel hala etkisindeyim. Tebrik ederim – E’zel Kark’ucak)
(Kitap gerçekten çok güzel – Buse Karaağaçlı)
(Sakın kitap yazmayı bırakma, senin yaşında birisinin bu kadar güzel kitap yazması şaşırtıcı. Artık dayanamıyorum yeni kitabını yazmaya başla – Zeynep Çakır)
(Belieberların düşüncelerine tercüman olduğun için teşekkür ederim – Özlem Palaz)
(Kitabın gerçekten çok hoşuma gitti. Seni tebrik ederim. iyi bir iş çıkarmışsın – Özlem Palaz)
(Kitap yazmaya devam edersen elimden geldiği kadar okuyacağım kitaplarını – Zeynep Kayra Erarslan)
(Anne babalarımıza az da olsa sesimizi duyurduğun için sana minnettarım – Zeynep Kayra Erarslan)
(Bu kitabı herkes okumalı. Okumayan kardeşlerime yazık olur. Helal süper devam kitap yazmaya, arkandayız – Zeynep Çakır)
(Kitabına bayıldım. Bu işe devam et mükemmel yazıyorsun – Su Biebs)
(Kitap çok güzel 2 günde bitirdim. O kadar bağladı ki beni kendine derslerde, yolda gelirken, evde hep okudum. Yeni kitabını bekliyoruz – Hanife Çelik)
(Geleceğin çok parlak gibi görünüyor. Bir gün seni ödül törenlerinde görürsem hiç şaşırmam – Rabia Kabal)
(Bana cesaret verdiniz. Teşekkür ederim – Buse Karaağaç)
(Sizi tebrik ediyorum. Benim yapamadığımı siz yaptınız. Erken davrandınız ve ilk oldunuz – Ebrunur Kaymak)
(Popüler kültür ve ebeveyn çalışması/çözümü adına fevkalade güzel bir örnek bu kitap. Yazara ve ailesine teşekkür ederim – Bedrettin Sümer)
(Bu aşk yolculuğu süper – Burcu Yiğit)
(Bu kitap 46 milyon Belieber’ı temsil etmek için yazılmış bir şaheser – Gizem Atar)
(Bu kitabı yazmakla gerçekten harika bir şey yapmışsın kardeşim – Gaye Doğan)
(Sen harika birisin. Çok ünlü bir yazar olacağına eminim. 2.kitabını sabırsızlıkla bekliyorum – Gizem Atar)
(Ferahnaz sen harika bir şeysin. Sesimizi inşallah bu kitapla duyuracağız. Sana çok teşekkür ederiz – Belieberlar’ın Meleği)
(Çok ama çok güzel, harika bir kitap. Favorilerim arasında. Bitmesin diye fazla okuyamıyorum – Aleyna Biebs)
(Çok sürükleyici. Artık kesinlikle favori yazarlarımdansın Ferahnaz – Dilara Küçük)
(Bence bu kitap harika bir şey yani. içini açıp okuduğunda sanki günlüğünü okuyormuşsun gibi – Meryem Reyhan Aslan)
(15 yaşındaki bir genç kızın fikirlerini kitaba dökmesi gerçekten çok güzel. Tebrik ediyorum – Ayşenur Avcı)
(Sana çok teşekkür ederim. Hem kitap için hem de benim, bizim duygularımızı böyle bir kitap içine yazdığın için. Sana çok minnettarım. Çok teşekkür ederim. Gerçekten iyi ki varsın. Belki sen bana Allah’ın gönderdiği bir kulsun – Sema Köse)
(Dün aldım ve yeni okumaya başladım. Çok harika yazmışsın, okumaktan kendimi alamıyorum.
Ben bunu gece uyumam bitene kadar okurum ya süper , bayıldım , harika... Şimdiden ellerine sağlık.
Yorum olarak çok ustaca yazmışsın brawo. Bütün uğraşlarına değmiş. Bırakamıyorum sürükleyici bir kitap - Kübra Aydın)
(Ferahnaz, okuya okuya gözlerim şişti. Ama kitap çok anlamlı geldi. Tüm arkadaşlarım kitaba hayrele baktılar. Aile dostumuz bir dahaki sefere sen yazarsan onu bana alacağını söyledi. Annem kitabı bitirdikten sonra beni tebrik etti ve seni çok övdü. Biliyor musun Ferahnaz, Belsin’de (ilçe) gündemdesin şu an – Fatma Yılman)
(Justin Bieber bu kitap sayesinde biz Belieberların duygularını daha iyi anlayacak. Seni tebrik ediyorum Ferahnaz – Beril Saral)
(Bu kitap bir harika. Gerçekten çok güzel bir kitap yazmışsın gelecek zamanlarda iyi bir yazar olacağına inanıyorum. Başarılarının devamını diliyorum – Kübra Aydın)
(Benim başarmak istediğim bir şeyi başarmışsın. Gerçekten bazen hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanıyorum. Tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim – Buse Çilem Çakır)
(Gerçekten harika yazmışsın, tam benim duygularımı anlatan bir kitap bayıldım. Dualarımı eksik etmeyeceğim, umarım ünlü bir yazar olursun. Diğer kitaplarını çıkarmanı sabırsızlıkla bekliyorum – Asena Akdoğan)
(Kitabı çok beğendim. Kitabı yazan Belieber kardeşim Ferahnaz'a sonsuz teşekkürler. iyi ki böyle bir yapıtı bizlere kavuşturdun. Duygularımıza tercüman olduğun için sana minnettarım - Selma Kılıç)
(Bu kitabı çıkarmandaki cesaretinden dolayı seni tebrik ederim – irem Belieber)
(Seni gerçekten tebrik ederim – Sena Kardeş)
(inanamıyorum, bu kitap çok güzel. Geldiği gün bitirdim kitabı. Böyle bir şey olamaz benim hissettiklerimin aynısı. 2.yi bekliyorum. Çok yeteneklisin – Büşra Ünlü)
(Çok güzel bir kitapmış. iyi ki okumuşum - Şimal Tebessüm Perçem)
(Ferahnaz çok teşekkür ederim, umarım çok başarılı olursun her zaman - Sümeyye Kaya)
(Kitabın gerçekten iyi. Belieber değilim ama yaşadıklarını hissettim - Halley Carter)
(Kitabı çok beğendim 2. kez okuyorum. Tüm TÜRK BELiEBER'lere tavsiye ediyorum. Ve kitap muhteşem! - Melisa Nanacak)

OKUYUCUYU ETKiLEYEN VE KENDiSiNE ÂŞIK EDEN KiTAP
(Bu nasıl bir kitaptır… resmen âşık olduk kitaba arkadaşlarla – Şevval Sena Kocaoğlu)
(Kitaba bayıldım! Başladığım gün bitti. Kitap bitince: “Heeey daha 10 sayfa okumuştum dedim - Melisa Balcı)
(Kitabı bu sabah bitirdim ve çok etkilendim – Nesibe Sarıca)
(Harika bir kitap zevkle okudum – Dilay Uysal)
(Bence bu kitabı anlatmaya kelimeler yetersiz kalır – Selma Kılıç)
(Kitap gerçekten harika. Bayıldım – Ebru Doğan)
(Arkadaşlar kesinlikle Bedensiz Aşk’ı okumalısınız harika – Melis Yaren Bulut)
(Kitabında, dile getiremediğim her şeyi sözcüklere dökmüşsün bayıldım –Alanur Şahin)
(Bu kitap hayatımı büyük ölçüde değiştirecek. Canım iyi ki yazmışsın – Tuğba Toprak)
(Kitabı okudum ve çok etkilendim çok güzel bir kitapmış. iyi ki okumuşum - Şimal Tebessüm Perçem)
(Gerçekten bu kitaptan çok etkilendim kitabı iyi ki yazmışsın - Dilara Kapucu)
(Bu gerçekten hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan birisi - Rümeysa Hatice Ayhan)
(BEDENSiZ AŞK kitabını mutlaka okuyun. Çok iyi bir kitap. Ben çok etkilendim - Kidrauhl's Wife)

OKUYUCUYU KENDiSiNE BAĞLAYAN KiTAP
(O kadar bağladı ki beni kendine derslerde, yolda gelirken, evde hep okudum – Hanife Çelik)
(ilk defa okumayı bu kadar arzuladığım bir kitap – Büşra Kenanoğlu)
(1. bölüm' ü çok merak uyandırıyordu. Bir türlü kitabı bırakamadım – Kübra Aydın)
(Aman tanrım yaa çok güzel bu kitap bayıldım 2 mayıs günü aldım ilk sayfasını okudum ve direk aldım çok bağlıyor – Aleynazcan19)
(Kitap çok sürükleyici. Okudukça okuyası geliyor insanın - Buket Açıkalın)
(Muhteşem sürükleyici. Helal olsun yazara - Ahmet Kılıç)

OKUYUCUYU GECE UYUTMAYAN KiTAP
(Geceleri uyumamak için zor duruyordum. 2 günde bitti - )
(Ben bunu gece uyumam bitene kadar okurum ya süper – Kübra Aydın)
(Kitabı dün bitirdim sabaha kadar uyumadım ama değdi - Dilara Kapucu)

EBEVEYNLERiN OKUDUĞU KiTAP
(Ben okur okumaz anneme okutacağım – Gizem Atar)
(Kitap o kadar güzel ki annem bile okuyor şu anda – Alanur Şahin

GENÇ YAZARLARA CESARET VE HEYECAN VEREN KiTAP
(Bana cesaret verdiniz. Ben de kitabımı bastıracağım – Buse Karaağaç)
(Ben kitaptan çok etkilendim. Hatta eğer yapabilirsem ben de kitap yazmaya karar verdim – Nesibe Sarıca)
(Selam! Ben 12 yasindayim Ve Sizin Kitabinizi Okuduktan Sonra Bende Birseyler Yazmaya Basladim Daha Sonra Cevremden Olumlu Tepkiler Gelmeye Basladi Bende Sizin Gibi Kitap Cikarmak Istiyorum – Fatma Yılman)
(Ben de yazıcam, hep yazdıklarım okunmaz diye kendime saklıyordum ama artık ben de bunları paylaşıcam bunun için mutluyum çünkü sen büyük bir örneksin - Erva Güröz)

OKUYUCU TARAFINDAN iKiNCi SERiSi BEKLENEN KiTAP
(2.Kitabını sabırsızlıkla bekliyorum – Nesibe Sarıca)
(2.Kitabını sabırsızlıkla bekliyorum fiyatı ne kadar olursa olsun – Gizem Atar)
(Yeni kitaplarını bekliyoruz – Hanife Çelik)
(Dayanamıyorum artık yeni kitabını yazmaya başla – Zeynep Çakır)
(2.Kitabını sabırsızlıkla bekliyorum – Dilara Küçük)
(Diğer kitaplarını çıkarmanı sabırsızlıkla bekliyorum – Asena Akdoğan)
(2.yi bekliyorum. Çok yeteneklisin – Büşra Ünlü)
(Devamını bekliyorum, devamı da olmasa buna benzer bir kaç kitap daha çıksın gerçekten çok güzel * - Rümeysa Hatice Ayhan)
(2. kitabın hemen çıksın - Buket Açıkalın)

OKUYUCUYU KENDiSiYLE YÜZLEŞTiREN KiTAP
(Kitabı okurken sanki kendimi gördüm - Buse Karaağaçlı)
(Kitaptaki Beste sadece beni değil tüm BELIEBERları anlatıyor – Zeynep Çakır)
(Kitaptaki Beste karakteri gibi sevgi sınırlarını zorlamış bir Belieber’ım – Özlem Palaz)
(Kitap çok güzel tam Belieberlara göre. Tam bizleri anlatıyor – Zeynep Çakır)
(Kitap beni anlatıyor, benim yaşadıklarımı – Buse Karaağaç)
(Kitabın özetini okudum ve gerçekten çok ilgimi çekti. Çünkü ben de o olayların hepsini yaşadım – Seda Özgen)
(Kitaptan alıntıları okudum da, sanki benim hayatım yazılmış gibi hissettim – Gaye Doğan)
(Kitap gerçekten ayna gibi tam benim hayatımı yansıtmış – Büşra Kenanoğlu)
(Tam benim duygularımı anlatan bir kitap bayıldım – Asena Akdoğan)
(Böyle bir şey olamaz benim hissettiklerimin aynısı – Büşra Ünlü)
(Kitapta her şeyiyle beni anlatmışsın resmen. Bu duyguları yaşayan tek insan ben değilmişim demek ki. Kitapta kendimi buldum sana teşekkür ederim. - Dilara Kapucu)
(Şu Beste sanki benim hiç olmayan ikiz kardeşim, hatta o benim diyebilirim - Erva Güröz)
--spoiler--