bugün

sevdiği entry'ler

pkk

bizler hdp bizler meclise
bizler hdp bizler halaya
mottolarını benimsemiş terör örgütüdür.

oytunkaran

(#28040695) hiç gerek kalmadan sen direk gitsen ya.

yaşasın kürdistan teşekkürler salak türk milleti

şehit annesine ağla koca karı diyen hdp li nin dikkat çeken diğer mesajıdır.

türküm deyip kürt milliyetçiliğine oy verdiniz. kürt faşizmini meclise taşıdınız.
açılım yaptınız teröristi tepemize çıkardınız.

hepinize helal olsun

görsel

akp chp mhp hükümeti

chp ye gereksiz yer vermektir, teröristleri dışlayıp akp ve mhp kuracak.

chp yönetimi istifa

chp yönetiminin şeyine takmayacağı slogandır. dürüst dedikleri herif yüzde 26 nin altında alırsam istifa ederim dedi, etti mi?

ülke batsa adamlar ölür de o koltukları yine bırakmaz, chp kadar koltuğa sevdalı başka bir parti daha yok şu ülkede.

sen orospu çocuğusun abdullah öcalan

orospular hakaret davası açarak sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir.. bence başlık silinmeli.

sözlükteki profil fotoları kaldırılsın kampanyası

saçma kampanyadır.
sonuçta burası ana teması anonim bir site olsa da paylaşmak isteyen rahatlıkla kendini paylaşabilmektedir.
Bunu sadece profil fotoğrafına bağlamak saçma mirc dediğiniz yerde sanki fotoğraf gösteriliyor mu yapmak isteyen dilediğini fotoğrafsızda yapacaktır.

Ayrıca proffil fotoğrafına fotoğraf koymanın kahpelik veya ilgi orospusu olmakla ilgisi nedir anlayabilmiş değilim
profil fotoğrafının amacı zaten bir yabancı karakter yada başka birşey koymak değil kendini koymaktır kendi resmini kimin ne düşündüğnü paylaşmak gibi birşeydir..
Bende fotoğraf koyuyoruma arada ama hiç o tarz birşeyle karşılaşmadım
afedersiniz ama 2 3 özgüvensiz şahsın çıkardığı saçma salak bir tespttir..
Yazdıklarından utanan kendine yakıştımayan paylaşmaz fotoğrafını
ben yazdıklarımında herşeyinde arkasındayım..
Bu diyenlerin çoğu sözlüğe fotoğraf koymaz ama facebook fotoğrafını paylaşır neyin kafası bu dediğimdir..

katliamsa katliam soykırımsa soykırım

pkk terör sorunun çözümüdür.

edit: pkklı orospu çocuklarını rahatsız etmeye başlamıştır.

hdp ye oy veren türk

bundan sonra kürtlerin zulmüne uğradığında ağlamaması gereken, başına gelecek her şeyi hakeden türktür.

Diktaya son verilmişmiş. insan mal olur da bu kadar mı olur? akp'ye düşman olup teröriste oy veren zihniyeti biri bana açıklasın çünkü anlamıyorum. Akp'den nefret et tamam, bir sürü parti var akp'ye alternatif olabilecek. Gidip hdp'ye oy vermenin mantığı nedir peki? Mantığı şeytanlıktır. Bugüne kadar öldürülen öğretmenimin, polisimin, askerimin, bebeğimin gazabı üstünüze olsun Öcalan soyadını meclise sokanlar.

hamburger yiyen erkeklerin gay olduğu gerçeği

dedem hamburger yiyor. dedem gay mi, siksinler mi dedemi. dedem ne yaptı sana.