bugün

entry'ler (53)

tantum

her türlü drug ı 'deneyen' biri olarak söyleyebilirimki bu bir kafa bulma aracı değil bir deneyimdir istendiği takdirde cocukluğunuzda yaşadığınız en önemsiz ayrıntıyı bile hatırlatabilir örneğin ben 14 yıl önceki ateri kasetimin üstünde yazanları resimlerini ayn.en hatırladım eski mail , oyun şifrelerimi bir bir hatırladım.
bilinciniz ilk andan son ana kada acık ve mantıgınız yerinde olur ilk seferde ideali 15 dir
max etki için 30 tane alınabilir ama herşeyde olduğu gibi bundada cok eşittir tehlike.
öyle camdan atlama balkondan uçma gibi olaylar yoktur dedigm gibi bilinciniz o an tamamen açık olur.
halisünasyonlara gelince hayal gücünüzü karşınıza cıkarır eski sevgiliniz karşı balkonda nargile içiyo olabilir duvardaki poster striptiz yapabilr evi fareler basabilir hatta balkonda otururken aşağıdan yürüyüş yapan onlarca eski arkadaşınızı görebilirsiniz vb.
birde hala arkadaşlarda çözemediğimiz bi olayaı anlatayım
saat gece 03:00 balkonda arkadaşlarla otururken ben wc ye gidiyorum dönüşte gözüm odadaki aynaya takılıyor ve arkamda 4-5 tane siyah insan silüetleri var panikleyip aniden balkona koşuyorum ve sonraki diyalog aynen şöyle.

arkadaş - lan lan lan lan!
ben - lan noldu
arkadaş - oglum arkanda bir sürü adam vardı lan.

not - çok tehlikeli kullanmayın.

annenin babanı senden çok sevdiğini farketmek

kapıcı hasanı senden çok sevmesinden daha masum olan bi olay.

çok kıllı bir adamın etek tıraşı olması

ten rengi şort giyen goril olmasıdır.

yan yana gelmemesi gereken iki varlık

anket - sözlük yazarı

yaran facebook iletileri

no man no cry *

'sayın bayan kardeş kimse özellikle bunu yazdın diye seni sevmeyecek'

yaran arkadaş diyalogları

+ kanka dün sabaha karşı oturdum tv izliyorum uyumak üzereyim , böyle acayip bi his uyandı içimde aniden namaz kılmak falan geldi içimden, bi güç bana resmen kalk duş al abdest al sabah namazına camiye git yaşlı dedelerle namaz kıl değişik bi enerji değişik bi ortama atıl falan yaptı.
- oha lan ciddimisn harbi sen yaptınmı bunu?
+ işte bi heves bi heves anlatamam bizim karşıda çok eski bi cami varya oranın ezanı okundu kalktım
- hadi lan eee?
+ eesi gittim yattım uyudum kanka.

bir kızın en çok tiksinilen huyu

uzanılamayan ciğer olması.

en büyük yalanlar

k kız kişisi e erkek kişisi olmakla birlikte e kişisi k kişisinden içten içe hoşlanıyordur.

k - ya muhasebe sınavı geliyo napıcam ben çok salağım anlamıyorum
e - yok aslında bende anlamıyorum sorun sende değil o menopozlu hocada
k - çalıştırcak birini bulsam 7/24 çalışcam ya aslında serhat çalışalım falan demişti
e - çok kolay aslında ya mantığı kavrasan öğrenmen 2 dk'nı almaz ben hepsini biliyorum aslında yarın buluşalım anlatıyım sana okadar kolayki. valla. biliyorum yani. hemi?

pro evolution soccer 2012

ekrandaki blurluğu son ayarlarda oynamama rağmen gideremediğimdir. lan yoksa?

dışarıdayken etraftan duyulan yaran diyaloglar

fırında ekmek için sıra beklenmektedir, fırıncı ve arkadaşı olduğu tahmin edilen müşteri muhabbettedir.

-lan irfan sen ne şerefsiz adamsın.
+niye lan noldu?
-millet yemeğe ekmek bulamıyo sen satıyon la.
-sen iki aya kalmaz ölürsün bu gidişle hee.
+sen öl lan pezevenk.

üzerinden tam bir yıl geçmesine rağmen aklımdan çıkmıyor bu saçma diyalog.

sürekli huzursuz olmak

drug dealer olmaktır belli bi süre sonra en yakın arkadaşınızdan kıllanmaya kadar gider.
(bkz: bu da böyle bir anımdı)

cenesinde sakal cikmayan adam

(bkz: wolverine)

bizans ı yıkan bölücü türkler

(bkz: yeni troller için ilgi çekme yolları)

anasini avradini satan bilge

annesi ve avradını ferrarinin içinde unutmuş yada yanında promosyon olarak vermiş bilge kişisi.

kız arkadaşının kankasını dövme isteği

sonrasında ismi ex kız arkadaşın sevgilisi olacak insana yapılan eylemdir.

en gaz şarkılar

unknown artist - track 2

lahmacunun faydaları

eğer yeteri kadar tüketilirse kaleşnikofla head shot yeseniz bile bu sizi öldürmeye yetmez. :)

sivas

ezik bünyesinde artık bir adet burger king barındıran şehir.
edit: vay be alıştım şaka maka bu şehire

abi kardeş diyalogları

bir ateri kasedi almıştım 2.5 milyondu. ozaman 5 milyona ateri satılıyodu gerisini siz düşünün. griydi rengi 49 in 1 di üzerindeki bi oyunun resmine kanmıştım bulut vardı resimde sky yazıyodu
eve gittim 9999999999 in 1 kasedi çıkardım zaten içinde 10 oyun vardı o kasette hiç sevmezdim super mario 90 tank tenis f1 racing galaxy duck hunt wild gunman pacman soccer ve tetris gibi sikimden oyunlardı bunlar hiç sevmemiştim bu kasedi arada mario ve 90 tank oynardım ama sadece oynamış olmak için oynardım eğlenmek için değil yapacak bişey yoktu ki ya telefonla birilerini işletecektim ya ateri oynayacaktım eğlenmek için bisikletin tekeri patlatmıştım zaten patlak olmasa bile 100 m2 bahceden başka sürecek yerim yoktu arkadaşımda yoktu beni görünce kaçan bir gün onu sevecem umuduyla yaşadığım kediden başka telefonda birilerini işletmekte artık çok tehlikeliydi çünkü bi gün ne olduğunu bilmeden rediale basıp annemin iş yerini arayıp işletmiştim ve bu küçük eğlence sona ermişti o akşam * bukadar küçüktü dünyam . yeni aldığım gri kasedi taktım 99 u açtım kumandadan 99 da ateri kanalı vardı * siyah bi ekran üzerinde oyunların ismi yazıyodu oyunların ismi şu şekildeydi super mario galaxy 90 tank pac man tenis f1 racing duck hunt wild gunman soccer tetris ve bu oyunların bi sonraki bölümleriyle doldurulmuştu 49 boş alan * şuan 20 yaşındayım ama inanınki ben 20 yıllık hayatımda (20 yaşına geldim lan şaka maka daha geçen gün 7 dim ak) böyle bi hayal kırıklılığı ve üzüntü görmedim ben daha mideme kramp girmesi ve ensemin ısınması o anı dün gibi hatırlıyorum * abime de söyleyemiyorumki gidip siksin o kasedi aldığım dükkanın sahibini ( o zamanlar abimi dünyanın en güçlü adamı olduğunu sanıyordum o herşeyi yapar herkesi döverdi bana göre ) çünkü abime bunu demeye cok utandım abime o kasedi çok sevmiş numarası yapıyordum abim bana bu oyunlar zaten var diye sitem etmesine rağmen o yanımdayken zevkle oynuyordum o kasedi * o zamanlar başlamışım üçkaıtçılıa *
ama geceleri uyuyamıyorum allahım yarebbim o ateri kasetcisine bombacılar gitsin patlatsın orayı yarebbim kötü askerler gitsin düşmanlar gitsin tüm kasetlere ateş etsinler yarebbim gibi dualar ediyodum *
o kasetten nefret ettiğim kadar hiç bişeyden de nefret etmemişm şimdi anlıyorum 2.5 milyon ozaman benim için çok büyük para 25 tane 50 tane cips alınır o parayla 25 tane dondurma alınır ...
bir gün bizim evin önünde kaldırımda otururken abim girdi bahçe kapısından gülerek gel buraya küçük hugo dedi bana normalde bu dediğni duysam ya yine neyi kırdığımı öğrendi diye tırsardım ama bu sefer öyle bi gülüyoduki bana hemen kalktım oturduğum yerden elimdeki leblebileri yere attım ve koştum yanına elinde bişey saklıyodu ama göstermiyordu suprizdi bu * (20 yaşındayım ben hayatımda öle heycan ve merak hissi yaşamadım şimdiye kadar aq ) ayakkablarnı cıkarırken gördm pembe bişeydi bu benm ayağmda terlik vardı savrdum terlikleri abimin peşinden gittim abim tv yi açtı 99 u açtı hemde * elindeki bi ateri kasediydi benim aldığım kasedi beğenmediğimi anlamıştı ve gidip kendi benim için bi ateri kasediyle değitrimşti onu ah abim benim nasılda anlamıştı nasılda mutlu etmişti beni içinde x - man - spider man - kung fu - street fighter - mortal kombat - ghost busters gibi en sevdiğim oyunlar olan 99 in 1 kaset almıştı ve bu kaset ciden 99 in 1 di kafayı yicektim sevinçten bu kasette cidden 99 oyun vardı bu kasedi taktı abim bu güzel pembe kasedi ilk oyunu açtı ve al bakalım küçük hugo birnciden başla diyerek joystiği bana verdi aman allaaam ( ben 20 yaşındayım 20 yılda en sevinçli anım o andı ) ne yapsam hangisini oynasam ne büyük bi sevinç anlatamam .
her gece o kasedi çekmeceye koyardım her gün kalkar yerindemi diye bakardım.
(bkz: sarhoşken entry girmek)

anason kokan şarkılar

ismail yk - bomba bomba.