bugün

tantum

her türlü drug ı 'deneyen' biri olarak söyleyebilirimki bu bir kafa bulma aracı değil bir deneyimdir istendiği takdirde cocukluğunuzda yaşadığınız en önemsiz ayrıntıyı bile hatırlatabilir örneğin ben 14 yıl önceki ateri kasetimin üstünde yazanları resimlerini ayn.en hatırladım eski mail , oyun şifrelerimi bir bir hatırladım.
bilinciniz ilk andan son ana kada acık ve mantıgınız yerinde olur ilk seferde ideali 15 dir
max etki için 30 tane alınabilir ama herşeyde olduğu gibi bundada cok eşittir tehlike.
öyle camdan atlama balkondan uçma gibi olaylar yoktur dedigm gibi bilinciniz o an tamamen açık olur.
halisünasyonlara gelince hayal gücünüzü karşınıza cıkarır eski sevgiliniz karşı balkonda nargile içiyo olabilir duvardaki poster striptiz yapabilr evi fareler basabilir hatta balkonda otururken aşağıdan yürüyüş yapan onlarca eski arkadaşınızı görebilirsiniz vb.
birde hala arkadaşlarda çözemediğimiz bi olayaı anlatayım
saat gece 03:00 balkonda arkadaşlarla otururken ben wc ye gidiyorum dönüşte gözüm odadaki aynaya takılıyor ve arkamda 4-5 tane siyah insan silüetleri var panikleyip aniden balkona koşuyorum ve sonraki diyalog aynen şöyle.

arkadaş - lan lan lan lan!
ben - lan noldu
arkadaş - oglum arkanda bir sürü adam vardı lan.

not - çok tehlikeli kullanmayın.