bugün

entry'ler (344)

marskedisi

zirvede tanıştık kendisiyle, ardından nereli olduğuna dair coğrafya haritalı geçmişi beni hayran bıraktı bu nerelisin muhabbeti oldukça uzundu neyse efenim şu sıralar kendisinden haber alamadığım sevgili sölük arkadaşım. merak içindeyiz, kumlu denizli ayak fotosu da yok, yer bildirimi de meraklandık senin için acaba loto mu tuttu diyorum . kpss fatihi olarak gelecek planlarına hız kesmeden devam etmekte. son olarak diyeceğim burur. sherlock holmes'luğunu özlediğim.

sözlükteki kan aranıyor duyuruları

'öğretmen anne ve babanın kızı olan ayşe irem bayındır 5 yaşındaki yeğenim geçen hafta perşembe günü lösemi teşhisi konuldu şuanda kendisi üstkaynarca/pendik marmara üniversitesi eğitim araştırma hastanesinde yatmakta kemoterapi olduğu için her gün b rh (-) kan ihtiyacı duyulmaktadır. zor bulunan bir kan olduğu için ve her gün istedikleri için bulmakta çok zorluk çekmekteyiz. sizlerden ricam bu maili olabildiğince çok kişiye ulaştırmak belki 1 kişi daha bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

kan grubu uyan kişiler lütfen şu numaralarda irtibata geçebilir.

babası bilal bayındır 0 505 357 72 41

dayısı erol sarısoy 0 539 834 20 80 ''*

* mesaj alıntıdır. grubu uygun olan sözlükçülerin yardımcı olması umuduyla.

makale aranıyor duyuruları

tez: aksoy,ö,” algılanan marka imajına göre pazarın bölümlendirilmesi: turkcell örnegi” dumlupınar üniversitesi, 2005

yayın :ş. sevim, vd. ,”pazarın algılanan marka imajına göre bölümlendirilmesi “turkcell örneği”” pazarlama dünyası dergisi, eylül-ekim, yıl: 21, sayı: 2007-5.

Emet, G. "Dünya Kupası’nda Sponsorluk Uygulamaları: A Milli Futbol Takımı Resmi iletişim Sponsoru Turkcell Örneği 7." Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi (2002): 27-29.

SOLMAZ, Başak. (2005). “Đşletmelerin Değişen Konumuyla Gelişen Kurumsal Sosyal
Sorumluluk Bilinci ve Turkcell’in Desteklediği “Çağdaş Türkiye’nin Çağdaş Kızları” Projesinin Genel Bir Değerlendirmesi”, Selçuk Đletişim Dergisi, S. 1, 116-125.

türkcell'in tutundurma karması üzerine bir araştırma yapıyorum. yardım sever sözlükçülerin mesaj ışığımı yakması dileyiğle.
şimdiden teşekkürler.

toplu taşıma araçlarında görülen güzel kız

hep o indiği durağa bakarsınız, acaba oradamı ki la ? civardaki kafeler takılanı dahi var evi buradaysa belki uğrar diye , umut işte bazıları hala inanıyor .

ekşi sözlük eski kalıplarını sıfırlıyor

hoşlanmadığım hadise.

bir profesörün öğrenciye selam vermesi

mailnizin karşılığına ok ! yazan doc 'un bir küçüğüdür.

bim de satılan muhteşem ürünler

bueno fındıklı çikolata böyle dışı karton ambalajlı gözüm kadar fındıklar top top görünüyor .. 1. 75 ve üretim yeri almanya alın , varın koşun gidin paket paken alın .

küçük esnafın üzerinde çok fazla vergi yükü olması

kesinlikle doğrudur mart ayı vergi ayı millet yemek yemiyor ...

üniversite sınavını kazanamayan genç ne yapar

başı önde gezecektir eş dost mahalledeki bakkal irfan abiye kadar naaber yiğidim nasıl sınav . eee ne çıkıyorsun bakalım gibi sorular sormaya yeltenir diye insan içine çıkmazsınız sonrası derin bir bunalım kimseyle görüşmeme hali erkekse kapıyı vurup kaçmalar , kız ise odaya kapanıp ağlamalar falanlar filanlar .. sonuçta ne yaparsanız yapın bu sonuç düzelmeyecek artık h. içi gurubu kayıtlarını dershanelerin takip edersiniz çalışır , çabalar ne aileniz ne de geleceğinizi daha fazla karartmak istemezsiniz gelin görün ki bu işler gerçekten kadar kısmet ..son sözüm sevmediğin bir fakülteye sırf milletin s**imsonik tavırları yüzünden urtulmak için , sonra çalışır kazanırım hülyasına girmeyin bir yıl gerekirse bir kaç yıl daha hazırlnın ama sevdiğiniz mesleği yapın . sonra o meslekteki insanlar karşılaşınca içiniz cız eder gözleriniz dolar bu kazandı ben kazanamadım ya la ıııh olsun bana dersiniz ama nafile yaş gelmiş artık sizden ekmek bekleyen bir aileniz vardır ha birde aşk meşk derdindeyseniz yandınız birde o çıkar başnııza ailenizin yarımıyla evlenir soonrada özle sektörün vardiyalrın koyllarında bulursunuz kendilerinizi.. çokluk çocuk gider evladına kendi mesleğini yapsın diye baskcı ana baba olurusnuz net ..

son diyeceğim odur ki sevmediğiniz şeyi okumayın gidince severim demeyin sevilmiyor genellikle .

tıp okuyanların kızlar üzerindeki etkisi

sosyal ve tıp okuyan bir erkekse sorun yoktur , çoğu kız arkadaşın olda dahi ayyy , ne gzeeel canm der .. al işte cinayet sebebi gız! adam kendine dohtor gızım , hep bir statü snıf meraklısı gızların hayranlığından olur .

merhamet

özgü namalla birlikte başrolü oynayan erkek oyuncu o ne gençlik halidir , sapık gibi olmuşşsun dostum .. iffetteki o rol yapıştı sana sanki . ne bilyim

fotoğraf altına yorum yapan akraba

tabi ki dedemin facebook hesabı almasıyla gelişen hadise , her fotoğrafta dua, sevgi sözcükleri yolluyor daha ne olsun bir facebook üzerinden tü tü tü deyip tükürmediği kaldı

yalnızlık

yazıp yazıp , kaçıp kaçıp o durakların yanındaki ayaklı çöp kutularına , evlerin posta kutuluğuna atmak istiyorum .. bilmediğiniz belkide her sabah aynı durakta beklediğiniz adamın yalnızlıktan ruhu bulananıyor , kulaklarında ki müzük sokaktaki köpek , kaldırım taşları de tek arkadaşı olmuş artık .. kimsesizler mezarlığına yatan dostlarına dua eden biri var yan koltuğunda biliyormusun ?
Benim bana hunharca saldırımdan kimse zarar görmemiştir kimse kadar , benden başka .
Biri birgün beni o posta kutusunun önünde yakalayacak , biri her sabah düzenli olarak cebimde buruşturduğum kağıdı merak edecek ve bakacak ne bu diye ?..
Bakmasın , bulmasın beni bir daha, her ne eksikse iyi gelmiyor bana.
hep birşeylerin eksikliğinden yaş döküp, hiç bir zaman o şeye kavuşmayacağını bilmek yalnızlığın kendisi sanırım.. akşam eve gelince terliklerini bıraktığın yerde bulmakta buna dahil, tuvalet kağıdının bitişine kadar ihtiyacın olan herşeyden mesulsün bu hayatta.

800 lira ile geçinilir yalanı

n*h geçinilir , en iyi ekonomi mühendisleri türklerden çıkmaktadır

hüsnü arkan

nüsnü arkan kitaplarını tekip edin , günlük dinliyor gibi olacaksınız.. manisalı yı hala unutmam , unutmam ..Selam olsun abim

ekol hoca

kardeşimin pek sevgili hocası adam king beyler dağılın espisiyle geri dönüyor sağ olsun ..Gerçekten bu sistemde ekoldür. seviyoruz, takip ediyoruz efenim ailecek

yakarım geceleri

nakarat kısmında sigara yakılası şarkıdır, tek gayem ahmet abiyi yalnız bırakmamak adına..http://fizy.com/s/1ajf4u

tehlikeli oyunlar

''Konuşmamak ne iyi, bir bilsen. insan elbette konuşmak istiyor; dert yanmak, haklı çıkmak istiyor. Fakat kelimeleri insana ihanet ediyor, insan kendine ihanet ediyor. Kendinden nefret ediyor."
satırlarını tehlikeli oyunlar kitabında yazan Atay ın sigara içimlik arkadaşı olsaydım , bunca insanını yansıtması satırların yaşatması..Ne bileyim tarif edilemez duygular içindeyim sana karşı sayın Atay.

fakirlik

evinizde otururken merdivenleri ağır ağır dinlene dinlene çıkan ayak sesleri ve market poşetinin hışırtısı.. Vaktiyel dikkatimi oldukça çeymiştir. Ne kadar çok hışırtı o kadar çok alışveriş..Eger ki sizin paranız yoksa ve poşettekileri dolduracak tencereleriniz onlara hasretse..
o gün bugündür marketten elim kolum dolu çıkmam, çıkamam.

ali sürmeli

eski sevgilisine( sultan ertuğrul) düzenlediği yumurtalı saldırıyla bir kez daha nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu işte gerçek sürmeliyi gözler önüne sermiş oyuncudur. Benim haddime değil tabi oyunculuk şeyciliği ancaaak sen kalk o kadar seyircinin önünde, yok 20 arkadaşını topla yok sultanı yukarı tebrik için çağırttır arkadaşlarına ardından yumurtayı salla .. işte bu !...

ntv yayını://http://www.dailymotion.co...ldyry_people#.UTJY8KXJDyk