bugün

sevdiği entry'ler

n11

görsel

Bu ne amk ahahaha.

duyguların aklıselim düşünceye engel olması

Gustave Le Bon da Kitleler Psikolojisi adlı eserinde bunu göz önünde bulundurarak der ki "sadece en akıllı ve entel insanlar oy verecek olsa bile duygu ve hislerini ön plana alacağı için en cahil insanların vereceği karardan farklı bir karar veremezler."

gideyim ben ingilizcem bitti

görsel

Kahkaha attıran samimi cümle.

çerkezler

Mensubu olmaktan gurur duyduğum etnik kökenim.

Bi arkadaşın da dediği gibi çerkes de biziz Türk de biziz.

kotu insan olmak

yaşadığım travmalar,çektiğim acılar,edindiğim tecrübeler sonucu kötü bir insan oldum.

Ya iyi olarak ölürsün yada kötüye dönüşecek kadar uzun yaşarsın.

dolar 7 oldu amk

görsel
Sözlükte bu kafada dolanan ergen yazar.

her kürtçe konuşan bilen kürt değildir

Doğru bir açıklamadır.Çok sayıda Kürtleşen Türkler, Araplar, Zazalar vardır.Bazı yerler bölge özellikleri gereği orada konuşulan dili konuşurlar.

Örnek Rusya'da bir yerde çok sayıda Türk olmasına rağmen, oradaki bölgenin dilini konuşur Türkçe bilmezler.

yazarların kendini gizleme çabası

Laf edenin profil fotosu deniz anası.

egenazo

https://m.uludagsozluk.com/e/42490519/

Bir bimcell gördüm sanki. Swhh. Alemsin ya.

bataklığa balıklama atlamak

görsel
Kanka ben girdim gelsene çok güzel şu anda.

Edit:boğoloyom loon...

gece yolculuğu

En sevdiğim şeylerden biridir. Böyle hafif yağmur çiseleyecek daha sonra hafif bir slow müzik ve şehir ışıklarını izleye izleye gideceksiniz. Terapi gibi bir şey yahu.

görsel

audi a3

an itibariyle 36 ay krediylen almis oldugumdur.
ogrencilikten nerelere geldik. hayalim gercek oldu. yilmadan calisin istediginizi alin.

edit;

tabiki alin teri oldugu icin; 2. eldir.

sözlük yazarlarının itirafları

hani düşersin ya uçsuz bucaksız bir uçurama, istesende kurtaramazsın ya kendini işte öyle bir zamanda çıktın geldin girdin hayatıma. hayatımın ecemi oldun. bu sefer tüm dünya değişecek biz aynı kalıcaz. biz değişmeyeceğiz. sen benim olucaksın yazıyorum buraya sözlük. bu sefer oldurucam. biz oluruz.

yapmadan ölmeyeceğim dediğin şey

aşık olmadan ölmeyeceğim.