bugün

sevdiği entry'ler

yazarların favori aşk şarkıları

cengiz kurtoğlu-küllenen aşk 'tır.

otobüs bileti fiyatlarının çıldırması

Durun daha yeni başladı, ne bu öfke...

gülşen in tutuklanması

adam yaralayanlar, hırsızlık yapanlar, ruhsatsiz silahla yakalananlar salıveriliyor. bunu da salarlar birkaç güne. ama iktidarın iki yüzlülüğünü bir kez daha görmek için güzel bir örnek.
fatih tezcan denen ne idüğü belli olmayan adam ve onun gibi niceleri yıllardır şeriatçı söylemlerle halkı kin ve düşmanlığa teşvik ediyor. akp nin kimseye kulak asmayıp ısrarla sürdürdüğü mülteci politikası halkı kin ve düşmanlığa teşvik ediyor ama nedense ceza falan yok. göstermelik bir göz altı bile yok hiç birine.

polis olmak

Herkesin çocukluk hayali olan meslek.

baliklar kac yil yasar

Tecrübeli yazarlar bilirler. Akvaryum ve iki süs baligi almak istiyorum. Kaç yil yaşar bu baliklar, duygusal bağ kurariz şimdi hemen ölürlermi.

kedi ve köpek mamalarında kdv yüzde 1 olsun

CHP Milletvekili Ahmet Kaya, kedi ve köpek mamalarındaki yüzde 18’lik KDV oranının yüzde 1’e düşürülmesini talep ettiği kanun teklifinde "Döviz kurlarındaki artışa bağlı olarak son bir yılda kedi ve köpek mamalarına yüzde 200’lere varan oranlarda zam yapılmıştır. Tamamen gönüllülük ilkesi ile sokaktaki hayvanlara bakan hayvanseverler mama almakta zorlanmaktadırlar" dedi.

geceye şirin bir fotoğraf bırak

insanın içini ısıtan, tatlı fotoğraflar bırakmak harika olacaktır.

görsel

Bambi gibi lan bildiğin. Aşırı tatlı.

görsel

Küçücük melek.

görsel

Baykuş reyiz yakıyor. Gözlere bak. Kuşlar aleminin en komik ve en yakışıklı varlığı.

görsel

Yer çok şirin değil, bir mezarlık; ama gelincik gelinciktir.

görsel

Hayvanlar olmasaydı dünya çok sıkıcı olurdu. Her şeyi çekilir kılıyorlar.

görsel

Senin dilini yesinler, minnak!

görsel

şişli kebap yemek isteyen kız

beşiktaş ya da beyoğlu kebap da yiyebilir.

sözlüğün sarmaması

şu an yaşanan durum.

anın görüntüsü

(img:#2166510)
Ya ben bunun patisini yerim.

en güzel kadın isimleri

Ben biraz daha eski isimleri seviyorum. Misal; Zühre, Rüveyda, Mihriban, Neslişah, gökçe, tolunay tarzı çok hoşuma gidiyor. ileride evlenirsem bakalım kızımın ismi bu tarz olabilir.