bugün

(bkz: şeriat en iyi yönetim biçimidir/#6238036)

özellikle bankacılık sistemi çok iyidir. fıkıh konusunda.
-siyonizme karşımısın?
+karşıyım
-şeriat istiyormusun?
+istiyorum.
-siyonizm nedir?
+dubalahubalahup,yavşak yahudiler yaa. hitler demişti zaten habala hubala
-siyonizm israil'in şeriatıdır. senin onlardan hiç bi farkın yok.
inşallah allah nasip eder.
gerizekalı embesillerin şeriatı hala bir rejim, bir yönetim biçimi olarak görmesi sonucu meydana gelen sorunsal. şeriat bir yönetim biçimi değildir.

Şeriat = Kur'an-ı Kerim.

Şeriat toplumlar ve Allah arasındaki olgu değildir. Kul ve Allah arasında ki olgudur. *
(bkz: bsg)
(bkz: defol)
(bkz: ananı da al git)
iran sana kollarını açtı yolun açık ola.
(bkz: sen şaşırmışsın)
şeriat istemeyenlere söylenecek tek lafın içerdiğinden daha az küfür içeren laftır.
(bkz: çılgınsın meen) **
senin dusuncen senin dusuncendir, eminim bu sekilde dusunmeni saglayacak bir cok dayanagin vardir, ben ise evrensel bir esitlik, adaletli bir dagilim, kadinin ve erkegin farksiz bir sekilde yasadigi bir toplum istiyorum. sen benim dusunceme saygi gosterdigin, ben senin dusuncene saygi gosterdigim surece sorun yok. kendine iyi bak dostum, bir ara nargile icelim.
(bkz: adamın g tünden kan alırlar kamil)
söylenecek laf kadından erkeğe değişir , erkek şeriatde birsürü karıya sahip olurken hiçde ses etmez açıkçası o bakımdan bende isterim 3-4 karım olsun hergün paşalar gibi hizmet göreyim *. bir kadın şeriat i istiyorsa cidden ithaat etmek istiyordur o zaman onada çalış köpek denir başka birşey denmez .
şeri, at kafandan bu düşünceyi. bak bu olur işte kafiyeli hemde. ya da bsg a.q
11880 seksen seksen seksen 11880 sigzen olmaz o dediğin.
düşüncesini açıkça söylediği için teşekkür etmek. niyeti olsa belli etmez.
- bu devletin değişmez bir yönetim şekli var. haberin olmayabilir. ama üzgünüm ki şeriat türkiyede uygulanamaz. lütfen bu düşüncenin yanlış olduğunu anla. *
(bkz: bsg)
bak arkadaşım şimdi sana ne kadar asabi bir insan olsamda ılımlı bir şekilde yaklaşmaya çalışıyorum türkiye cumhuriyeti nin şeriat ile yönetilmesi imkansız bir durumdur.şeriat zaten oldukça kötü bir yönetim biçimidir tamam anlıyorum koyu dinci olabilirsin ama bu olay tamamen bir ütopyadır anlıyomusun beni şimdi iktidarda sizden biri var diye gaza gelmenin alemi yok çünkü o iş olacak bir iş değil.
seni recm ettiklerinde bizi sırat köprüsünde bekle.gelicez.valla.

(bkz: eksileyenlerle tanışabiliriz cidden)
yav bu zihniyeti anlamıyorum.
kardeşim ben istemiyorum sen istemiyorsun da, isteyen adama düşüncesinden ötürü ne diyebilirsin?
buna hakkımız var mı?
bırakın iSTEYEN iSTEDiĞiNi DÜŞÜNSÜN bize göre türkiye cumhuriyettir ve öylede kalacaktır.
ama bu öfke niye?
müslümanlığın geldiği vakit en iyi yönetim şekli şeriattı ve başka türlü kız çocuklarını diri diri toprağa gömen zihniyet dizginlenemezdi. tabi şimdi çağ farklı, hayat farklı, yaşam farklı, o yüzden şu an şeriatın gelmesi çağımıza ayak uyduramaz.
ama lütfen düşüncelere kelepçe vurmayın düşünceleri "recm" etmeyin bu bizlere olan öfkeyi körüklemekten daha öteye geçmez.
ha şeriat falanda gelmez, götünüzden korkar bir yapı içerisinde olarak kendi ideolojilerinizin seviyesini düşürmeyin.
herkes inandığı gibi yaşama hakkına sahiptir.
Siktir git arabistana bak orada şeriat var.

Bu şeriat isteyenleri toplayıp Arabistan'a yollayacaksın hepsi bir sene sonra kedi olur kedi. Bir sene sonra al getir ülkenin taşını toprağını öper demokrasi sevdalısı olurlar.
inandığın din palavra ve istediğin yönetimde olan ülkeleri bok götürüyor. sen sadece bir yalana inandığın için başka bir yalanla bunu örtüp köşede ütopik dininle tatmin oluyorsun. hatta yeri gelince bunu büyük bir şey sanıp o gerici ideolojini topluma empoze etmek için savaşıyorsun. yapma.
Afedersiniz genel ev olan Osmanlıya gerçek şeriat var diyen komedyenler de var.