bugün

kamil koçun 4N araçlarında aksiyon kısmındaki filmler. *
(bkz: kolpaçino)

o derece fenalarla karşılaştım ki...
(bkz: ömerçip)
türk yapımı romantik komedi filmleri dışında ki tüm filmlerdir. bir de bu filmlere sesli gülen tipler vardır ki sinir krizleri geçirme sebebidir.
(bkz: Il buono il brutto il cattivo)
(bkz: maskeli beşler kıbrıs)
*
(bkz: mission impossible 3)
Leon the professional.
film olmasa bile askerlik dönüşünde izlediğim real madrid - galatasaray maçıydı.

zaten erotik film gibiydi o da.

adamlar bizi evire çevire si...

yendiler yani.
kolpaçino serisi. ulan bayburt git git bitmiyordu yol bütün seriyi izledik akşamda lig tv de maç izledik falan gece de olayı testereye bağladılar off sonra uyudum falan 14 saat efsane yolculuk.
Recep ivedik serisidir evet. Otobüsten yolculuğu bitip inen her yolcu böhh böhh diye gülüyordu kabus gibiydi.
kabadayı yı izlemiştim.
Celal ile ceren'i izledim. ilk defa bi film bitirdim.
dövüş filmlerinin hepsi güzel.
en son ip man serisinden bi film vardı sevinmiştim görünce.
Liseliler bilmez.

(bkz: Tanrılar çıldırmış Olmalı)
(bkz: movie 43) diğer adıyla çatlak film. çok açık sahnelerinden dolayı otobüste bitirmedim filmi, indiğim gibi evde izledim.

tişikirlir kımil kıç.
Hic oyle bir filme rastlamadim henuz. Hep ayni pismanlik ulan 1 bucuk saat uyusaydim keske sunu izliyceğeme.
(bkz: Ulak)
Bu filmden memleketten dönerken haberdar oldum. Normalde otobüslerdeki filmleri hazzetmem pek. Genelde kanal d,show tv, star gibi kanalların saat 23.00-24.00 gibi başlattığı ortanın altında kalitede gereksiz filmler seçilir. O gün telefona film atmaya zamanım olmadı. Otobüste de uyku tutmadı. Bi bakayım dedim. iyi ki de bakmışım.
Hababam sınıfı tatilde.Belki en kaliteli değil ama en samimi film.
one flew over th.....
hay ağzını kırayım guguk kuşu işte.
predestination (kader).
tatile giderken incir reçelini izlemiştim tatilim zehir olmuştu aq.
(bkz: Fight club)
Trainspotting, transporter ve limitless filmleride iyi gelmişlerdir.
matrix 1 dir. ne güzel günlerdi lan.
lars von trier - melancholia.

evet evet, gerçekten. kamil koç hatta.