bugün

yaşadık karşiim onuda yaşadık.
2,5 sene eskişehir-samsun arası ilişki yaşadım.

zor yanları çok, sevdiğim yanları da çoktu. mesela çapkınlık yapabiliyordum, biraz özgür hissediyordum kendimi dip dibe değiliz vs. arabası vardı kızın tanışığımızda 160 binde olan arabası ayrıldığımızda 240 bine gelmişti.
Sonunda daha iyisini bulan saçma bir bahane bulup terk ediyor. Uzak ilişki kısa vadede olabilir lakin temas edemediğin, duygularını yüz yüze paylaşamadığın ilişki soğukluk doğurur. Tek gecelik sevgisiz ilişkilere meyilli ve geçmişinde olanlar genelde bu ilişkiyi bitiren taraf olurlar. Elinizde imkan varsa böyle bir ilişkiye girmemekte bana göre fayda vardır.
(bkz: uzun mesafe ilişkisi)
karşı olduğum ilişki türü. insan sevdiğiyle zaman geçirmek,yanında olsun ister. uzaktan ilişkiler büyük bir yaşanmışlık yok ise bitmeye mahkumdur.

la ben uzak ilçelerde oturduğumuzda bile dert ediyorum. haftada 1 görüşmek yetmiyor. siz nasıl farklı şehirlerde ilişki sürdürüyorsunuz.
Değecek insanlarla yaşanır. Ama zaten iki kere görsen ne mal olduğunu anlayacağın biriyle bunu yaşamaya gerek yok. O yüzden kolay kolay bu ilişkiye adım atmam.
Onun da en kralını yaşadık diyesim geldi. Fazla yorucu ve masraflı oluyor maalesef. Bunlardan daha önemlisi çalışan okuyan insanlarsanız buluşmaları planlama stresi kadar lanet bir şey yok. Karşınızdaki insan bunlara değecek biri olmalı. En azından yanındayken her şeyi unutup huzurlu zaman geçirebilecek birisi olsun. Yoksa bin pişman olursunuz. Benim için çok yorucuydu ama en güzel zamanlarımdı. Bizden geçti artık sizi tez zamanda allah kavuştursun.
Bilet çok pahalı, sarmaz amk.
Telefondan öteye gitmeyen, duygu şımartılmasıdır.