bugün

artık bunu diyenin ağzına vurmak istiyorum bi tane.ulan moda mı oldu her başlığın altında şakirt geçiyor.
interaktif sözlüklerde '' allah '' diyene düşünmeden vurulan damgadır.
sakirt olmanin dort sarti vardir;

1- Sohbet grubun olacak,

2- istisare grubun olarak,

3- Gazete aboneligin olacak,

4- burs adi altinda himmetlerin olacak.
büyük problemler yasadigim kavramdir. söyle ki bunun okunusu saaakirt midir yoksa sakirt midir bilemiyorum.
http://s1.directupload.ne...mages/110603/kpb3wxd6.swf
gerçek anlamı kuran talebesi. ama nurcular içinde birbirlerine seslenme şeklidir.
canlarım benim ya ana okuluna giden temiz,saf çocuklar gibi hayalleri vardır. Her köşesi pisliğe batmış dünyayı sadece iyi niyetle değiştireceklerini zannetmeleri takdire şayandır.
Küçücük ve fikirleriniz etrafında dönen dünyadan başınızı kaldırıp gerçek hayata bir bakın demek istediğim elemanlardır.
bir tepsi makbuleyi 25 kişi birlikte yiyen kümenin her bir elemanına verilen ad.
mesajları atan benim
mesajları birer birer
zirvelere gelemem
zirvelere gelmez şakirtler

uludağ da yazalı
oluyor iki üç sene kadar
yirmiiki yaşında şakirdim
perşembe gene muhabbet var

bıyıklar badem oldu önce
beyaz çorap fiks tabi
bildiğin şakirt oluverdim
geleceğim kurtuldu gibi

çalıyorum kapınızı
uuser mod bir imza ver
şakirtleri rahat bırakın,
maklube de yiyebilsinler.
kendilerini sevmeyenler için gelsin;

(bkz: ak parti çok koydu)
birden fazla değişik isme sahip nur cemaati öğrencisidir.
erkekler için;

(bkz: şakirt)
(bkz: şakird)
(bkz: şako)

dişiler için;

(bkz: shaq)
(bkz: şakirte)
(bkz: şakirde)
(bkz: abiler)
iftar vaktinin yaklaşmasıyla birlikte beyinde oluşan dalgalanmalar hasebiyle sözlükte kusmaya başlayan insancıklar.
(bkz: şagird)
gri kumaş pantolon, pembe gömlek, hafif esmerimsi nurlanmış bir yüz, kolda metal bir saat ve hacı yağı kokusu kelimelerle tarifi ancak bu kadar mümkün olabilen kavramdır şakirtlik.

ayrıca

(bkz: ne demek şakir!)
Onların sevgilileri kat kat giyinirken diğer kızlar güzel güzel giyiniyorlar şu ara. Gücüne gidiyor bunların da ve saldırıyorlar o yüzden.
sözlükteki çoğunluklarına bakarsak abi evleri,abla evleri, yurt kisvesi altında ki cehalet kurumlarında internet kullanımı serbest bırakılmış olsa gerek.
bi' başka teoride bu adamlar internet kafelerden çıkmıyor da olabilir.*
nurcuların birbirine seslenme şekli (bkz: şakirt).
ne diyem, mahmut mu diyem şakirt?
her gördüğümde "gacırt ya da haşırt" gibi kelimeleri akla getiren sıfat.
Soruları çalınan kpss, şifreli sınavlar, ösym'nin sınav sonuçlarına şifre koyulup şeffaflığın sona ermesi ve binlerce skandal...
takip eden füze gibidirler. Onlara batan bir entrynizi gördülerse ilk entrynize kadar sizi takip edip eksilerler hepsini.
son zamanlarda artık her yerde "hakaret" olarak kullanılan bir kelime. kim islam'la ilgili iki kelime söylese, kur'an'dan alıntı yapsa "fetocu","fetoş","şakirt" yaftaları yapıştırılır. bu pek hoş bir hareket değildir. ama bazıları gerçekten "ağır şakirttir" onları da yaftalamak lazım yani.
aralarında gerçekten çok iyi insanlar bulunabilen gülen cemaati öğrencisidir. fakat kimi zaman aralarından düşük iq sahipleri çıkabilmektedir.
aralarında süper insanlar vardır, kafa adamlar, eğlenceli, yardımcı adamlar. ama maalesef bir çoğu da yobaz pisliktir.