bugün

Ulan ciddi ciddi şu adamlara sırf terör örgütünün bir kolu ile çatıştığı için sempati duyan varsa gerçekten şu ülkeden siktirip gidip işid'e katılsın .
Ypg sevici örgüt.
2 yil icerisinde, 1000 küsür kisilik bir tabur ile baslayip, simdi petrol ticareti yapiyorsa, kontrol alaninin 300-400 km disindaki köyleri, kasabalari tehdit edip oranin halkini kacirtabiliyorsa, avrupa ve türkiye'de rahat rahat hücre evleri olusturup emir bekliyebiliyorsa, koalisyon güclerine, kürtlere, türkmenlere, öso'ya, besar esad'a, irak'a kafa tutuyorken avrupa'da eylemler yapabiliyorsa, olaganüstü bir medya ile algi yönetimi yapip ismini duyurabiliyorsa, ben bir oturup düsünürüm arkadas.

neymis efendim "ypg o kenti ele gecirdi" imis. neymis efendim "koalisyon gücleri yine bombaladi." imis.

bir tarafta gerceklik, diger yanda tarafli medya yayin organlari. hangisine inanalim?
--spoiler--
rafizi siilerle birlikte abd askerleri gelip evinizi bassa, ananiza gozunuz onunde tecavuz etse, belki o zaman islam devleti'nin seriat dairesinde kafirlere karsi neden bu kadar sert oldugnu anlardiniz.

ayni abd askerleri siilerle bir olup babanizi tutuklasa ve guantanamoya goturse ve bir daha ondan haber alamasaydiniz belki o zaman hak verirdiniz.

baciniz kacirilsa ve abd askerlerinin tecavuzune maruz kalsa ve sonrasinda eline bir dolar tutusturulup kapinin onune cuval gibi atilsa belki o zaman hak verirdiniz.

kardeslerinizin uzerine bomba yagsa ve yanarak can vermis bedenlerini gorseniz ya da kopmus uzuvlarini gorseydiniz belki o zaman hak verirdiniz.

siz bunlarin hic birini yasamadiniz ve cogunuzda kejmirden, dogu turkistana, cecenistan'dan sudan'a, mali'den arakan'a, suriye'den filistin'e kadar zulm altinda inleyen muslumanlarla empati yapma yeteneginiz yok.

islam devleti'nden ne bekliyordunuz, abd usagi iran, pesmerge, pkk, esad, hizbulat ve benzerleri muslumanlari katlederken, cocuklarin uzerine bomba yagdirirken, iffetli musluman bacilara tecavuz ederken, onlara karanfil mi dagitacaklardi.
--spoiler--
Yapıtlarının cihadla en ufak bir ilgisi olmayan, cehennemi sonuna kadar hakeden şeytanların oluşturduğu orducuktur.
abd'­nin, is­ra­il’­in gü­cünün yetmediği ancak pkk tarafından yerle bir edilen örgüttür.
tek amacı pkk/pyd örgütüne yardım edip kuzey ıraktan akdenize kadar ulaşan bir koridor açmaktır. bu yüzden bölgedeki türkmen nüfusunu hedef almışlardır.
https://www.facebook.com/.../videos/1123887290972069/
Allahu ekber diyerek müslüman kafası kesen mücahitler. Yaptıkları da cihat güya.
herkes bir gün ışide bağlı çalışacak! vurmayın şaka.

ışid pkknın yan kolu olup islamiyet adına savaştıklarını savunurlar. öyle ki islamı savunanlar islamı savunanlar ile savaşmakta. onlar bu durumda neyi savunmakta? tezattır ışid, kendisiyle çelişir.

terördür.

kandır.

bedduadır.

namüslimdir.
israil'in Ortadoğu'daki çıkarlarını korumak için abd tarafından icat edilen örgüt.

bunu söyleyen de eski cia-nsa ajanı Edward snowden.

bu örgüt ve diğer türevleri şimdi de sınırlarımızı tehdit ediyor. Allah sonumuzu hayreylesin.

görsel
pkk ya vurduğu çok büyük darbeyle sempati kazanmıştır. ama masum insanlara yaptığı orosbu cocuklugu yakasını bırakmaz.
islam dini ve devleti kisvesi altında müslümanlıkla hiçbir alakası olmayan büyük orta doğu projesinin çarklarının rahat dönebilmesi için gayrimüslim menşeli müslüman olmayan terör örgütü, tamamen islam dinini ve müslümanları dünya kamuoyu önünde terör ile bağdaştığını lansa etmeye çalışan sistemin piyonları.
israilin çıkarlarını koruyordu değil mi diyen beyinsiz sikikleri görmemizi sağlamıştır. Adamlar sanki yahudi yohumu nasıl hırs yapmış ışid birşey fırlatsa da israilin masumiyeti ortaya çıksa diye. Işid atmışta nereye düşmüş kime nereye zarar vermiş mk?
eline düşenin vay haline, bu kadar parayı avrupadan alıyolar başka açıklaması yok.
Bayağı bi pislik temizlenmiş (+18).

https://www.facebook.com/video.php?v=941993935926256
boko haram'dan, taliban'dan, el nusra'dan, el kaide'den, kürt hizbullah'ından ve benzerlerinden çok net bir farkı olan örgüt. Mevcut Düzenin dışında kimseye benzemeyen bir örgüt, bir fenomen ışid. Piyon miyon da değiller. Adamlar bizim dünyamızda kendilerine paralel bir dünya yaratmışlar. Bu dünyada sanata yer yok, kadına yer yok, bireyciliğe yer yok. Avrupa'nın taptığı bu kavramlar ışid'in sikinde değil. Avrupa'dan bu kadar çok yabancı militan gelmesini de buna bağlıyorum ben biraZ. Öte yandan avrupa'nın taptığı bir diğer kavram olan özgürlük meselesinde ışid onlardan bile ileri noktada. Bir insanı yakarak öldürmek özgürlük değil de nedir? Kafese koyup yavaş yavaş suya indirmek? Otel diye bir film vardı tarantino'nun. Oradaki piskopatlara benzetiyorum ışid'i. Sahi o filmdeki adamlar da çok özgürdü bak, önermemin sağlamasını da yaptım. işte Özgürlük böyle bir şey ve ışid dünyanın en özgür örgütü. Işid kanımca islamcı değil anarşist bir örgüt ve şu dakika bitsin avrupa'da müslümanlıkla falan alakası olmayan adamlar bir elli yıl sonra ışid adına fun clublar kuracak. Sakal modası şimdiden yayılıyor zaten.

Hadi bakalım...
145 tanesini zehirlemişler. iftarda hem de. süper lan ahsdf. üçte biri gebermiş galiba. iyi taktik aslında. ramazan'da daha fazla öldürülebilir oluyorlar sonuçta. namaz kılarken ya da iftarda baya savunmasız kalıyorlar. öldürmek için güzel zaman.
gerçek hristiyanlık bu değil.
ne sikime hizmet ettiği belli olmayan sapık grubudur. hele bunlara ingiltere'den ordan burdan katılmak için kaçak kuçak hatay otogarına giden avrupa'lı looser kevaşelerin derdi ne onu hiç anlamadım. ruh hastası dolu amk dünyası. ulan orospular canınız kafa kesmek istiyorsa kendi memleketinizde bir deneyin bakalım ne oluyor. buldunuz ortadoğu pespayeliğini, egonuzu tatmin edin.
israile roket attığı için israilin çıkarlarını koruyor olamayacağı iddia edilen örgüttür.

senelerce filistinliler israile roket attı. kim öldü ? bi kaç yahudi sığınaklara koşarken ölmüştür en fazla. aq malları demir kubbe diye bir şey var. senin attığın roket pır pır ederek ağır ağır salınarak ilerliyor onu mu durduramayacak demir kubbe. sikimsonik bir roket saldırısı oluyor ardından israil günlerce operasyon yapıyor. o roketi atanlar hiç bir işe yaramayacağını bal gibi biliyorlar. o roketleri atanlar gerçekten filistinli mi onu da merak ediyorum da konu o değil. konu iki roket attı diye kimse israile saldırmış sayılmaz.

göstermelik bir saldırıdır. taraftarlarına güven düşmanlarına da eğlence malzemesi vermek için yapılmıştır.
her dönem hortlayan terör örgütlerinden bu gider yine birilerini uydururlar amerikanın islam örgütü uydurmukta üstüne yok kuklaları kenardadır yine.
ufak bir çağrıları var burada burada ne işiniz var gidin bir kafa kesin islamı iliklerinize kadar yaşayın. hem orada türklerde var kardeş kardeş kafa kesersiniz işte fena mı olur?

https://www.youtube.com/watch?v=9gM9IcpcWjk
saklandıkları mekanla birlikte uzaya gitmiş terör gurubudur.
Hakikat şu ki ışid ilk zamanlarındaki momentumu kaybetmiş olan örgüt. ışid'in en büyük silahı korku faktörü yavaş yavaş kaybolmakta. ışid'de bu korku faktörünü diri tutmak için sürekli idam, toplu katliam, eşcinselleri çatıdan atma, havuzda adam boğma gibi videoları yayınlıyor.

ırak'ta şiiler çok ciddi bir şekilde iran desteği ile ışid'e karşı örgütlenmiş durumdalar. ışid'e karşı savaşta ırak ordusu kordineli olarak kataib hizbullah(ırak hizbullahı) , hasd al shabi, bedr tugayı gibi oluşumlarla çalışıyor.
amerika'nın kürt koridoru için piyasaya sürdüğü hapçılar topluluğu. kürt koridoru kuruldukça bu sakallılar da sosis olacak.