bugün

yavuz seçkin, ceyhun yılmaz ve serkan balbal'ın, bülent ersoy ve stüdyodaki 100 seyirci ile birlikte gündemdeki magazin olaylarını ve kadın-erkek ilişkilerini tartışacakları, yakında star'da ekrana gelecek olan şov programıdır.
mevcut "geyik" ve "dedikodu" programlarına eklenecek bir programdır kendisi.
(bkz: üç kişinin birleşip divaya girmesi) * *
(bkz: üçümüz bir divanın fevkaladenin fevki açan dalıyız)
jeneriğinde bülent ablamızın marilyn manson gibi görünmesi için özellikle çaba sarfedildiğini düşünsek de arkadaşlar "lan bu da çok benzedi, iki ton koyu fondöten sürün de biraz renk gelsin suratına" demiş olacak ki bambaşka bir şey yaratmışlar, ürktük kanal değiştirdik. evet...
bastan sona hata oldugunu dusundurten, ilk yayini ile kalitesizligini ortaya koymus ve en kisa surede yayindan kaldirilmasi gereken program. yok efendim kim daha iyi soyunuyormus, kim daha cok kizina sahip cikiyormus... bize ne kardesim? elalemin derdi sizi mi gerdi? yok efendim... kimsenin umrunda degil gundem. oysa daha bugun hakkari'de doktorluk yapan bir anneyi izledim, bes aylik bebegini kocasindan uzakta buyutmek zorunda olan bir anne. peki bunlari neden konusmuyoruz?
(bkz: seref gecen gun cok igrenc bi insansin)
sunucunun, birbirinden tatsız üç tipe habire komedyen demesiyle asab katsayısını tavan yaptırmış program.

Tamam oynadıkları dizilerde ve benzeri programlarda iyi olabilirler ama güldürmekten son derece uzak ve tutuktular.

Beyaz, okan bayülgen ve cem yılmaz'ın Bülent Ersoy'un karşısına geçip diva'yı şekilden şekile sokmalarını isterdim.

Bülent Ersoy'un ısrarla sarfetmeyi sürdürdüğü osmanlıca, farsça kelimeleri osmanlıca-türkçe sözlüğünden bakarak çözmeleri programın embessilliğini gösteren kısımlarından biriydi.

Ayrıca sorulan soruların da hırt mahalle kızlarına hitap ediyor olması da programın kalite seviyesinin vasatın altına bile yaklaşamayacağının göstergesidir.

Bülent Ersoy'un heran birilerini azarlayacakmış gibi durması seyirciyi gerim gerim geriyor olsa gerek. En azından beni gerdi, bende yoğun bir şekilde gidip kafa atma isteği uyandırdı.

Bir diğer dikkatimi çeken ise, Bülent Ersoy ibrahim Tatlıses'i öve öve bitiremedikten sonra gelen en acaip sözlü şarkılar sorusunda ibrahim Tatlıses'in de seçenekler arasında olması ve Bülent Ersoy'un bunu görünce kelimenin tam manasıyla göt olmasıydı.

Kısacası, gecenin bir yarısı uykusu kaçıp da orasıyla burasıyla oynamaktan sıkılanlar için ideal bir program.
formatı bulana helal olması gereken program.3 dandik şovmen ile bir tane şom ağızlı diva koda adlı mahalle ablası hakkaten türk televizyonlarında iyi iş yapar.
yayından kaldırılmış programdır. isabet olmuş, gereksizliğin daniskasıydı.hayırlı uğurlu olsun.