bugün

universitelerde bale dersleri olmali. beladan uzaklastirir...
2. ve 3. si siniftaki dersler ne oldugunu anlamadan bolum derslerinde bulursun kendini bi daha cikamazsin isin icinden.
Mikrobiyoloji-parazitolojidir efendim.
Maliyet muhasebesi. matematik. makro mikro iktisat.
diferansiyel denklemler, otomatik kontrol, akışkanlar mekaniği.
(bkz: topoloji)

okul bitti, hala rüyalarıma giriyor siktiğim!

vize dönemleri geldi çattı.. sanki okuldan piçin biri beni telefonla arayacakmış da bu lanet dersin sınavına çağıracakmış gibi geliyor.
kesinlikle idare hukuku. bitti de kurtulduk.
Akış 2....
fizyolojik psikolojidir bence.arkadaş TM den gelen insana niye biyoloji agirlikli ders verir anlamıyorum.
siz hiç matematiksel istatistik gördünüz mü?

(bkz: ekonometri)
(bkz: ekonometrik analiz)
econometrics1
econometrics2
tiyaro ve dramadır. son sınıfta olması iki kat beterdir.
ceza hukuku. geneli de özeli de ayrı çektiriyor.
tiyaro ve dramadır. son sınıfta olması iki kat beterdir.
makel, akış, tasarım * *
bilimum servis dersleridir. kendi bölümümle alakalı derslerden neredeyse hiç kalmamışken matematik 2 yi 4. alışımda diferansiyel denklemleri 3. alışımda geçmiştim.
ayırma işlemleri.
anayasa ve borçlar hukukudur.
quantum fiziği ve grup teorisidir. azcık ilerisi sicim kuramıdır. bir de relativity var ki oy oy oy.. yani ileri fizik babadır, kan alır bir yerinden insanın.
diferansiyel denklemler ve termodinamiktir. bu ikili gruptan çıkmayı garanti ederken uefaya gidecek takım akışkanlar ve statik arasından belirlenir.
içinde rakam olan her ders.
Yönetim ve Örgüt Kuramı idi.
5. hakedişte vermiştim.
(bkz: osmanlıca)

keşke bunu büyük harflerle yazabilseydim, olmadı böyle.
şahsım için şu an itibariyle besin mevzuatı gibi görünüyor.beslenme ilkeleri de az çektirmemişti.
edit:eksi verenler çok mu mükemmellermiş,dersleri mi beğenmediler. hepsinden aa yla geçmişlerdir gerçi.
envanter, türk dış politikası ve türk vergi sistemi.