bugün

Başlıkta altın yazıyor gibi gördüm. Değerlidir çoğu zaman ortak olunur, marlboro parliament alan adamın bursu yatalı 1 gün olmuştur. Arkadaş ortamında masaya konulması tehlikeli ve yasaktır. Kızlar kent, erkekler ise Winston veya Camel olarak ikiye ayrılmaktadır.
bundan 15 yıl önce winston soft idi.
pöççüktür.
sarma tütündür aksi olamaz olmamalıdır. sarma diyince hemen öyle yüz ekşitmeyin 150 gram kaliteli bir tütüne 50gram golden virginia yı karıştırın tekelle yarışır. bu zamana kadar boşuna para vermişim tekele ona yanarım.
chesterfield dır.
öğrenciyim marlboro light içiyorum...
Homemade sigaradır.Muhteviyatı da şöyledir
Kuru portakal kabuğu rendesi ince kıyım yada çay ve yahut çalıçırpı meşe yaprağı.gaste kağıdına sarılıp öksürerek içilir.
wiceroy ya da viceroy hatırlamıyorum tam yazılışını.
bi zamanlar benim için Prestige marka olan sigaradır.
varoşluktur. Yahu zaten aldığınız 3 5 bir eşy nedir bu sigara ?
birde kızlarda var kızlar bedavaya içiyor. 3 4 tane abaza arkadaş buldukları zaman otobüs paraları bile bedavaya geliyor.
Bulunan her sigaradir.
Roket vardı lacivert kutu içinde tam 40 tane vardı
kirklık kırlık muhabbeti ordan geliyor
he işte tam ögrenci sigarası gerçi bildiğim kadariyla şuan yok.
dışarıdayken muratti, evde iken parliament tütünü.
paketinde mutlaka ters çevirilmiş bir dal olan sigaradır. her ne kadar ''uğur sigarası'' diye geri zekalı bir açıklaması da olsa asıl sebep son sigarayı otlakçılara kaptırmamaktır.
Sigara fiyatları her aklıma geldiğinde hükümete küfretmeme neden olan sigaradır. Şerefsizler. O kadar vergi mi konur bir şeye.

Başlarda parlament, ay sonuna doğru chesterfield'dir.
Eskiden sigaralar arası fiyat farkı daha fazlaydi. Benim ogrenci sigaram viceroy du para yeni yatmissa winston bir ara vings diye birsey cikmisti ayni winston gibi onu icerdim. Simdi zavalli çocuklar naapsin sigaranin hepsi lukse giriyor. Sarma için.
Marlboro kırmızı.
Mavi lark'tır.
Milano 2,5 ₺
Biz lisedeyken mavi lark içerdi herkes,garip bir durumdur lise 1 e başladığımda 3 lira olan mavi lark lise 4 te 7 liraydı. O yüzden bizden sonraki nesil tütün ve prestige icmeye başladı. Şimdi üniversitedeyim okulun yüzde sekseni kent mentol içiyor ama bana sorarsanız sigara dediğin marlboro lightir
kent siviçlerin gücü adına!
Sırf fakir olduğumuz için değilde sarması hoşuma gider. Makine kullanmadan tabi.
Eğer ekonomik açıdan konuşuluyorsa sarma sigaradır.
varlığı olay, yokluğu koyar.
Aksaray'da seyyar satılan paketi 2 liraya olan adıyaman tütünüdür.