bugün

kısa winston.
arkadaşım diyarbakır'dan getirdiğinde görmüştüm rocket isimli bu sigarayı.hem 2 ytl idi hem içinde 40 adet vardı hem de söylediğine göre baya da ağırdı.tam öğrenci adamın sigarası demişimdir bu yüzden kendisine.
öğle aralarında ortaklaşa alınan,içinden bi tane eksik çıksa dudak yarılmasıyla sonuçlanacak kavgalara yol açan,bazen üzerinde 10 kişinin hak sahibi olduğu sigara paketi
bilgi üniversitesinde marlboro light olabilir mesela.
kısa kırmızı kutusunda winston. Bide rockets var içinde 40 tane sigara 2,50 ytl. normal sigaralara göre daha ince ama fena değil içimi. Ankarada Tunalıda bulabilirsiniz bu sigaradan.
winston soft.hatta öğrenci olmayıp bunu içenler azınlıklıdır ve bu kişiler sırf winston soft içtikleri için öğrenci sanılırlar genelde,karşı tarafın savunmasıysa bu önyargıyı haklı çıkarır "öğrenciyken alıştım şimdi başka içemiyorum" gibi..
(bkz: lark)
(bkz: davidoff)
(bkz: marlboro) **
yol masrafı,okul giderleri,gıda ihtiyacı,kira giderleri,kişisel ihtiyaçlar,ev harcamaları ve sosyal hayatın elverdiğince tercih edilen sigaradır.
zamlar devam ederse marlboro yerine bi gün maltepe olacak olan sigara modelidir.
gizli saklı yaşamaya mahkum olan sigara.
camel soft. ogrenci ayarinda olmasa da cesitli ihtiyaclardan feragat ederek * * her daim elde bulundurulan sigaradir.
öğrenci derken çok geniş kitlelere ulaşılır.bu öğrenci kolejde de okuyo olabilir, devlet okulunda da.kolejliler morlborodan aşağı düşmez.devlet okulunda okuyanlar ise winstondan yukarı çıkmaz.ama tabi 1 paket marlboro ortaklaşa alınmıyorsa.
(bkz: kirmizi marlboro)
(bkz: captain black)**
zam geldigi zaman birinci
bi kaç gün sonrası marlboro
(bkz: winston soft)
winston her zaman ekonomik olmasıyla öne çıkar ama.
camel soft derim.öyle yada böyle para kırpılır ve bir camel yakılır.
ilk zamanlar LM, sonradan winston, iflasın eşiğinde bond, en son çare olarak da pazardan alınan tütün, çarşaf ve sigara doldurmaya yarayan alet. En sonuncu sigara çeşidinin bünyeye feci zararları vardır.
sırasıyla;
(bkz: winston light)
(bkz: kısa marlboro light)
(bkz: davidoff light)
(bkz: kısa marlboro)
paran varken kırmızı marlboro
azalırken kısa winston
daha da azalınca lark..
bu boyle gıder...samsuna baglar
Cepteki paraya göre yarın düşülmeden markası sürekli değişen cigara
öğrenci olduğundan utanmayıp backwoods içenler de vardır. teşhir etmek gibi olmasın ryu bunlardandır.
hiçbir zaman paketin tamamının yalnız içilemediği sigara türüdür hatta paketten 10 tane içebildiğim zaman kendimi şanslı saydığım ev arkaşlarının en sevdiği sigaradır.

bi dönem kimse otlanmasın die davidof içtim ağır sigara içemezler die ancak ev arkadaşım benim sıfır paketi winstonla takas ettiği zaman anladım kaçış olmadığını
ekonomik sigara içenlere içimi ve fiyatıyla kırmızı viceroy, yok ben hakkattemn sigara içecem ve parayı babam gönderiyor diyenlere de sarı kısa normal cameli tavsiye edebileceğin özellikte sigaradır. mümkünse her çeşidi de sade nescafe ile götürülmelidir.
(bkz: bahar)*