bugün

10 Nisan 1988'Da Antalya'Da doğan orta saha oyuncusudur. Şu anda Galatasaray'da futbol oynamaktadır.

Galatasaray altyapısından yetişmiştir.
geçtiğimiz sezon paf liginde bir maçta elle attığı golü hakem verdikten sonra gidip hakeme elle attığını söyleyip golü iptal ettiren ve 2005 yılı dünya fair play ödülü alan galatasaray'ın geleceği parlak forvet oyuncusu.
hakan şükür'ün tek veliahtım dediği ve de gelecekte büyük bir yıldız olması beklenen futbolcu. şu anki tek şanssızlığı türkiye'nin en iyi 4 forveti ( hakan şükür , ümit karan , necati ateş , hasan kabze) nin arkasında olmasıdır. bir yıllığına bir süper lig takımına kiralanması durumunda arda gibi patlama yapabilecek bir oyuncudur. yeter ki düzenli olarakilk 11 de oynayabilsin.
gol attıktan sonra yaptıgı hareketi bir turlu cozemedigim oyuncu.
altyapıdan yetişip bazı milyon dolarlarla alınan futbolculardan çok daha iyi kalitede oynayacağına şüphem olmayan futbolcudur. cafercanla birlikte GS nin yeni nesil 11inde başarılı bir şekilde görev yapıcaktır.
yolda yürürken kasılmaktan insana yol vermeyen insan modeli..
fm 2007 de 2-3 sene icinde gayet guzel bir sekilde kendini gelistirip super bir forvet olan hucum oyuncusu.
fm 2007 de her zaman ilk 11 de oynattığınız takdirde değeri 10 milyon ytl yi geçen ve her maç gol atan veya asist yapan bir makinaya dönüşmektedir. galatasarayımızın değerini bilmesini umduğumuz futbolcudur. defansına sağına uğur uçar, orta sahanın sağına aydın yılmaz soluna arda turan, forvete özgürcan özcandaha ne isterim.
ben bu arkadası fm 2006 da denedım hic kaprisi yok hiç telaşesi yok. yedek soyunup 80, dk girse bile çakıyo golünü.
bonservisi de elimde nasılsa ya ne kadar versem kalıyo klüpte. 2012 dedim kabulumdur dedi.
kayserispor' a transfer olmuş genç oyuncu.
kayserisporumuzda, gökhan ünal ile birlikte oynatılırsa çok işler yapabileceğine inandığım futbolcu.
bugünkü ankaragücü maçında iki gol atarak arda'nın yolundan giderek başarılı olacağının ipuçlarını bizlere vermiştir. bu da galatasaray altyapısının başarısının kanıtıdır.
dün oynanan kayseri maçında 2 gol atarak beni benden almış topçu. Keşke necati'yi verseydik dedim içimden.
sakaryaspora akıl dolu bir gol atan , seneye galatasaray'da çoğu maçta 11de oynayabilecek olan forvet insanı
ah ulan cimbom ah simdi necati bu cocuktan daha mi iyi futbolcu sorarım size??
ilkokulda benden kopya isteyip hocayı kıllandıran, beni tırsıttıran, hocadan azarını da yemiş olan, o zamanlardan iyi bir sporcu olacağı cidden belli olan futbolcu kişisidir.
paf liginde her hafta mutlaka en az bir gol atan canavardır, ama önünde hakan şükür gibi bizi kanser etmeye yeminli bir dinozor varken daha çok bekleyecek gibi.
bekle kardesim elbet hakan sukurde bigunde futbolu birakacaktir tabi sen daha once jubile yaparsan ona bisey diyemem.
fm2006'da ozellikleri pek iyi gozukmese de, cogu macta insanustu performans gostermeyi basaran forvet oyuncusu. Gercek hayatta da Juventus'tan 3 milyon euro'luk bir teklif gelmistir fakat Galatasaray yonetimi reddetmistir. Ayrica bu aralar paf liginin en tecrubeli golcusudur.
--spoiler--
entry sahibinin kişisel görüşüdür, eleştiri değildir
--spoiler--

paf ve bir altı olan yıldız takımda, tanınan-bilinen 30-40 yıldız adayı arasında en ümitsiz baktığım forvet oyuncumuzdur. kendimce sebepleri de tabii ki vardır.
sezon sonunda kiralık gittiği gaziantepsor dan galatasaray a dönüş yapacak genç forvet.
rober hatemo ya çok benzeyen galatasaray ın gelecek vaadeden golcüsüdür.

(bkz: birbirine benzeyen ünlüler)
antalyaspor un bonservisiyle almak için galatasaray ın kapısını çaldığı futbolcu.
galatasarayın kesinlikle bonservisini vermemesi gereken oyuncu. mevcut kadroda skibbenin 4-5-1 ini en iyi oynayacak santrafordur kendisi.bu sene kadroda şans verilir mi verilmez mi orası bilinmez ama verilmeyecekse en azından kiralık gönderilsin. oynayabileceği bir takıma gönderilsin.
sakaryaspor'a kiralanmi$ futbolcu. kendisinden cok $ey beklenirken; daha bu ya$ta anadolu turnesine cikmasi ilginctir. ne diyelim, hayirlisi olsun.

http://egazete.fotomac.co...r/syf-PF-20080813-05.html